Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Neka droga sigurno  ;D pa ne moze normalan trezan covek da radi to sto rade sendvicarski zombiji  [neampojma] [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Salvete, kako sa masni prsti posle da diraju putina :P

despic

Od cega da omaste prste kad je leb suv a u njemu nista?
klasican divljak

dzimika

Od one masne salame sto su stavljali pa se potrovali :P

Lazic


dzimika

ma sve je to sviranje kurcu generalno, ova godina da prodje pa da odu svi koji mogu za nemacku pa ce ostati nas nekolicina koji igramo na sigurno i botovi pa ko prezivi pricace

sve u svemu pukli smo odavno samo niko nema srca da nam to kaze iskreno, cekaju da prestanemo da se batrgamo jer je lakse tako


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: despic poslato 18 Januar, 2019, 17:23
Od cega da omaste prste kad je leb suv a u njemu nista?



Pa od debela 'leba.  [rofl]

eclipse4

Citat: OKi poslato 18 Januar, 2019, 12:15
¹ta je ovo belo  ???


sperma od vucica za petra i kompaniju umesto majoneza.
a ima i kajmak od brnabicevog smokija


Lazic

Bo¾e odvratnih li stvorova...

Lazic


Boban_m


®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] uterivanje na visokom nivou

Lazic

Interesantno ja da im je navodno meta bila SDPR koji je u istoj ulici 300 metara od biv¹e ambasade al' su imali nea¾urne mape... Kasnije su i njih gaðali, ali zakazao tomahavk, samo porazbijali prozore na fasadi, uleteo pravo u kancelariju ortakove keve... Dan danas je zovemo Mira lokator... :D :D :D

Mislim da SDPR namerno nisu hteli da uni¹te... Nedavno sam se èuo sa nekim likom tamo, nisam izdr¾ao da ga ne zezam ¹to se dan danas zovu, savezna direkcija... :o ;D

Lazic

Nego ¹to ka¾e moj brat, nebitna ¹aèica ljudi koji ¾ive u simulaciji pro¹losti... Pre bih rekao da se to odnosi na njega i sliène mu...


















®or¾

Ma daj,to sve slike sa Putinovog doèeka

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 20 Januar, 2019, 02:01


После десетак година човека из ЦИА одговорног за бомбардовање амбасаде, док је шетао са женом и дететом пресрео комби из кога је излетела гомила Кинеза. Уљудно склонили жену и дете и убили га чекићима.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

чекић за месо ако је алуминијумски је зајебана играчка а код нас се тај синдром шири на улици кад се људи посвађају ко има првенство

браво за кинезе

Kostić

Citat: Laziæ poslato 20 Januar, 2019, 11:21
Nego ¹to ka¾e moj brat, nebitna ¹aèica ljudi koji ¾ive u simulaciji pro¹losti... Pre bih rekao da se to odnosi na njega i sliène mu...


не био у кожи ни једног ни другог. јесте ли вас двојца сигурни да вам је исти ћале? : )