Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

дал је икад ико негде у икојем народу икада имао на власти поштене људе и да ли је икад игде ико од поштених људи икада пожелео да буде власт

никад нигде нико јер је то једноставно немогуће и апсолутно неприродно од настанка света на овамо

према томе свако ко уопште троши свој живот о томе да иде да гласа је узалуд утрошио своје време

пре настанка ''закона'' и осталих човечијих добара људи си имали проблем са човекојецима и то му дође исти курац - никад са два ока да спаваш и зато човек има два ока с једним спава с другим скенира  :)

Lazic

#25381

mi¹ko_kolo

Недоступан видео.

Nika

Sad me jo¹ vi¹e zanima ¹ta je bilo...

Glava Dole

Citat: Kostiæ poslato 23 Januar, 2019, 10:23
дал је икад ико негде у икојем народу икада имао на власти поштене људе и да ли је икад игде ико од поштених људи икада пожелео да буде власт

Pluscina ko vrata !!!

Glava Dole


Ivicat

Crni Misko, pa zar sat vremena da bacimo slusajuci sljam...

Glava Dole

To ti vidi sa Lazicem, ja ga nisam ni pogledao... samo izbacio suvisan deo iz linka iznad... nije bio nedostupan nego lose kopiran ;) Politika me u sustini ne interesuje, bacim oko samo okvirno koliko da znam sta se desava u zemlji u kojoj zivim i samo sebi dignem pritisak svaki put...

Lazic

Ivice vredi pogledati, ali samo ako ima¹ nizak pritisak, meni posle Vesiæa oti¹ao nebu pod oblake... Kao da se tamo svi polako pretvaraju u onog majmuna djv...

nesic1

После овога иде шлог (ако вам је оно дигло притисак, само 2мин траје)

https://twitter.com/BrankaStamenkov/status/1088088012163043329?s=20

mrle


Lazic

Citat: nesic1 poslato 23 Januar, 2019, 22:21
После овога иде шлог (ако вам је оно дигло притисак, само 2мин траје)

https://twitter.com/BrankaStamenkov/status/1088088012163043329?s=20
Na svi sreæu nije samo ona govorila... Jeb'o te!!!!!




https://twitter.com/i/status/1088157963733344258

Lazic

Na svu sreæu bar srpski zna... [facepalm]









Boban_m

Pedagoski faks zavrsila  [doh]

nesic1


Slaninar

Citat: Kostiæ poslato 23 Januar, 2019, 10:23
дал је икад ико негде у икојем народу икада имао на власти поштене људе и да ли је икад игде ико од поштених људи икада пожелео да буде власт

Lièno neke poznavao, neki su jo¹ ¾ivi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 25 Januar, 2019, 07:04
Citat: Kostiæ poslato 23 Januar, 2019, 10:23
дал је икад ико негде у икојем народу икада имао на власти поштене људе и да ли је икад игде ико од поштених људи икада пожелео да буде власт

Lièno neke poznavao, neki su jo¹ ¾ivi.
mislis Canak ...AKA debeli naduvani prasac
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

mozda je posten al je svakako opasan smarac...
klasican divljak

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 25 Januar, 2019, 02:37
Pedagoski faks zavrsila  [doh]

pa u Beogradu je naglasak na E (dugo E) izgovara se duplo duze od ostalih slova,zato zena napisala spojeno,recimo telefon se kaze tEElefon....itd.....evo UFF je iz BG i stalno me ispravlja kad napisem neznam.....a ja samo pokusavam da pricam ko on :)