Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1


Lazic

#25281





Lazic

Znajuæi koliko moj brat ne podnosi Putina a obo¾ava av, ¾ivo me zanima kako æe da reaguje... ;D

Hurricane

..kako god, sad taj orden ne vredi ni 5 dinara


Lazic


zVuk

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2019, 10:31
Znajuæi koliko moj brat ne podnosi Putina a obo¾ava av, ¾ivo me zanima kako æe da reaguje... ;D

to sto ga je putin odlikovao znaci da je vucic odgovoran i hrabar politicar koji se bori za interese srbije...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Jasno, ali moj brat mrzi Putina koliko voli Vuèiæa, jedini put kad sam ga slu¹ao da pljuje av je bilo oktobra 2014-te kad je dolazio Putin... ;D


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2019, 12:04
Jasno, ali moj brat mrzi Putina koliko voli Vuèiæa, jedini put kad sam ga slu¹ao da pljuje av je bilo oktobra 2014-te kad je dolazio Putin... ;D

Путин је одликовао месића пре десетак година на заслугама у ослободилачком рату.
Србија није добила такво признање а још већи парадокс је тај што је месићев деда јуришао на Стаљинград на челу јединице усташа и домобрана..

eclipse4


Hurricane

Ajoj, vidi ko lobira za nas godinama u US  [facepalm]

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3185937/potpredsednik-narodne-skupstine-na-molitvenom-dorucku-vladimir-marinkovic-po-sesti-put-pozvan-u-vasington

Ne znam da li ovaj koristi vi¹e nama nego bilo kome od onih ¹to su protiv nas, tj znam, ja ovom ne bi dao ni da upali svetlo u sobi..

Ne¹to razmi¹ljam kako nam se uop¹te ovakva garnitura retardiranih politièara desila..

ЯЭВОЛУТИОН

negativna selekcija..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 08 Januar, 2019, 19:38
srbija na nogama
policija na nogama
balkan na nogama
a naucnici u soku.....
a to sto je luna rekla slobi uzivo zabolece ga do koske

Pa jel gori internet ?

eclipse4

ne!
ali je boban rajovic zapalio svajcarsku


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

za sve su krivi pederi....dok se jebalo kako treba deca izlazila...odkad se krenulo u supak samo govna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti