Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

bilo danas ljudi???

®or¾

 Mene vi¹e zanima jel ona cava Vuèiæeviæ, posle onoliko kurèenja,iza¶ao na crtu Sergeju [watching]

nesic1

#25262
*Do sad preslo preko srbije oko 1.5M migranata, hrvatskoj je u interesu da srbija potpise marakeski sporazum (a potpisali smo) jer ce sve one koji su presli preko hrvatske tutnuti nama, dakle cinimo hrvatima ogromnu uslugu
* takodje tim ugovorom je dogovoreno da se krivicna dela koja cine migranti kriju,
* na prostoru bivse jugoslavije bez slovenije ostace oko 5-7M migranata,
* Tadic prodao amerima planove koji su drzavna tajna a ticu se izgradnje po iraku koje je jugoslavija radila, nisu oni budale, pamte sve i cekaju da se osvete, sta ce biti sa nama kada se nastane ovde
* gde su nestali vojnici islamske republike oko 1M njih......
dobra epizoda ko moze neka odgleda

https://www.youtube.com/watch?v=VKx0nluMhTg&amp=&feature=youtu.be&amp=&fbclid=IwAR3QIjwKyxawTZ6SjHpghP8mhh-wqW0cfi1kKvFF-CbgpF85ZvEjCHBAhqg#

Hattrick

Cak mislim da je organizovano skrivanje pocinjenih krivicnih dela odredjene kategorije ljudi u jednoj drzavi, apsolutno protivustavno, sta god potpisali, ali dzaba se debatuje o tome, treba imati jaja pokrenuti tu pricu. A posto su mediji, pseudo intelektualci, sudije, tuzioci, i ceo izvrsni lanac obicne male iskompleksirane jajare, koje se lazno predstavljaju kao osobe od integriteta, od te price nema nista.

Lazic


®or¾

Ima li nekih normalnih fotki,ovo po novinama sramotno ¹ta su pokaèili

nesic1

video sam ja negde klip ali ne znam gde bese, 2 min traje, bio jedan transparent jeremic je buducnost srbije,

ma trebali bi da se pripazimo da ne zajebu masu koja izlazi, zasto nema konkretnih zahteva sta se trazi i nekog normalnog transparenta sa nekim zahtevom

Lazic

Postoji vi¹e konkretnih zahteva osim meni najbitnijeg, dole av...

Kostić

#25268
и савамала је противуставна па ником ништа у оним захтевима шетача, ал лудак мора да падне јер је то традиција народа... и највећи захтев. кад се ћопа устане зовте да рушимо београд, треба ми нека лепа слика за на зид, да не ћути празан. : )

селај алејкум шумадинци, научите их одма да псују и пију ракију иначе вам не гине чај а нисте болесни

https://www.youtube.com/watch?=23&v=R2mVgFd0l6k#

nesic1


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2019, 02:30
Citat: eclipse4 poslato 05 Januar, 2019, 21:32
bilo danas ljudi???
Nego :)

ima nekih slika,nesto vise,jako sam zainteresovan za temu :)

Boban_m


®or¾

 [thumb_up] Branko Draga¹ je ozbiljan igraè,u meðunarodnim okvirima i veliki patriota i rodoljub.Pratim njegove tekstove dugo,brilijantne analize,a jezik ko brijaè [cheers]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

To je tako kad policija ne zna da li da radi ili da skine uniformu i pridruzi se gradjanima

Biker-Boy

Ja se divim Francuzima, ne trpe sranja i bore se da dovedu drzavu u red, i zasluzuju da zive bolje,
kod njih Vucic i kompanija nebi mesec dana izdrzali...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

Samo sad je jos gore, jer umesto svaba, sad robujemo ovim nasim govnarima...
I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

"Честитам вам, дакле, Божић, али без оног "мира божјег", оног унутрашњег мира, који је одрицање подвига, ризика и велике судбине. Желим вам не мир, већ моћ, силу, врелу крв предака. подвиг, желим вам да опет судбина другима будете, а не да судбину сносите. Да чујете срце у грудима. Желим вам радост у деци поседу, желим вам вишак синова и кћери, а не мир божји, тај анестетик за промашену судбину, ту утеху свих робова."

Milan Milenkovic

Lazic