Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Al zato ih je majstor oprcao samo tako, u najhumanijem mogucem interesu..

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/saznajemo-vlada-srbije-uplatila-250000-evra-sergejevoj-fondaciji-produzi-zivot/3yysjny


Stav - jebanje vlasti - level pro

Uveo im vanredno stanje  [rofl]

petar357

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2018, 10:12
"Prvih 15 minuta na Dnevniku - iseèci izjava Sisoja. Dnevnik postaje Jevanðelje o ludilu Aleksandra Vuèiæa. Meðutim, iz predostro¾nosti nema vi¹e prenosa u¾ivo, jer je nepredvidiv. Poznanik iz RTS-a mi je na one moje komentare kako ta televizija u¾ivo prenosi samo njegove izjave koje proèita na poèetku KZM-a potvrdio: ostalo ne sme da ide u¾ivo, veæ posle cenzure i izbacivanja budala¹tina. U petak je prenos KZM.a prekinut odmah posle one budala¹tine o pogibiji peraèa prozora."


Izvor fb


To bi se nekada reklo - iz dobro obave¹tenih izvora.... sada je fb. Pretpostavljam da si veæ poslao BIRN-u.

Sve je dobro, samo kad nije - "iz prve ruke".  [rofl]  [rofl]


Lazic

Predpostavljam da iz dobro obave¹tenih izvora zna¹ da to nije taèno... Tvoj rektalni ¹ef je u stvari skroz normalan i ne la¾e k'o pas èim zine? Ne lupeta èim progovori? Kupuje knjige po Nju Jorku u 3 noæu? Ne deli hotel sa ¹iptarima? Preuzima odgovornost za pad helikoptera, hapsi i smenjuje kompletne idiote iz vrha gradske vlasti...? Pomera brda, jeb'o te...

Teraj se bre u pièku lepu materinu volino glupa... Jeb'o te vuèiæ da te jeb'o...

El Jefe

УУУУУУУУУУУУУУУУУУ шта ти казо.
Друштво за заштиту од животиња

petar357

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2018, 20:26
Predpostavljam da iz dobro obave¹tenih izvora zna¹ da to nije taèno... Tvoj rektalni ¹ef je u stvari skroz normalan i ne la¾e k'o pas èim zine? Ne lupeta èim progovori? Kupuje knjige po Nju Jorku u 3 noæu? Ne deli hotel sa ¹iptarima? Preuzima odgovornost za pad helikoptera, hapsi i smenjuje kompletne idiote iz vrha gradske vlasti...? Pomera brda, jeb'o te...

Teraj se bre u pièku lepu materinu volino glupa... Jeb'o te vuèiæ da te jeb'o...


Bog te mazo, Laki je malo nervozan...

Ako je za sve to pobrojano izvor opet fb, onda nikakve sumnje u istinitost  nema. Mada, ja bih ipak sacekao da iz prve ruke potvrdi i Kontinental  iz Novog Sada.  [rofl]  [rofl]

aæimo

Za sve ove godine nisam znao da Laziæ mo¾e da prsne ovako.

Samo iz tog rarloga, petre, teraj se u tri lepe pièke materine kao i onaj tvoj isprdak èije interese brani¹. Dabogda vam se obojici obilo o glavu sa kamatom.

petar357

#23926
Citat: aæimo poslato 17 Septembar, 2018, 20:39
Za sve ove godine nisam znao da Laziæ mo¾e da prsne ovako.

Samo iz tog rarloga, petre, teraj se u tri lepe pièke materine kao i onaj tvoj isprdak èije interese brani¹. Dabogda vam se obojici obilo o glavu sa kamatom.

Jebote, ovo kao neka epidemija nervoze, evo ga jo¹ jedan.
©ta vam je ljudi, ¹ta vas frustrira toliko po ovako lepom vremenu?

Sto ne organizujete neke demonstracije, na primer. Odavno niste. A i ovde najavljivaste nekakvu vruæu politièku jesen. Ja pomislio, pocece od Majdanpeka, kad ono æorak.  [rofl] Stvarno, ¹to jeste, jeste, toplo je... vruca je jesen  [rofl]




petar357

Citat: aæimo poslato 17 Septembar, 2018, 20:39
Za sve ove godine nisam znao da Laziæ mo¾e da prsne ovako.


©to bi rekao na¹ narod - èovek uèi dok je ¾iv.  ;D


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2018, 20:26
Predpostavljam da iz dobro obave¹tenih izvora zna¹ da to nije taèno... Tvoj rektalni ¹ef je u stvari skroz normalan i ne la¾e k'o pas èim zine? Ne lupeta èim progovori? Kupuje knjige po Nju Jorku u 3 noæu? Ne deli hotel sa ¹iptarima? Preuzima odgovornost za pad helikoptera, hapsi i smenjuje kompletne idiote iz vrha gradske vlasti...? Pomera brda, jeb'o te...

Teraj se bre u pièku lepu materinu volino glupa... Jeb'o te vuèiæ da te jeb'o...

nemoj laki da ga vredjas,moze da te tuzi pandurima pa ti ovi upadnu u gajbu i oduzmu ti sve vezice koje imas :) :) :)

eclipse4

Citat: petar357 poslato 17 Septembar, 2018, 20:50
Citat: aæimo poslato 17 Septembar, 2018, 20:39
Za sve ove godine nisam znao da Laziæ mo¾e da prsne ovako.


©to bi rekao na¹ narod - èovek uèi dok je ¾iv.  ;D



petre salu na stranu,pitanje za tebe posto si ti  u toku sa tvojim vlasnikom.

gde je to pickousto govno sluzilo vojsku,jer je rekao da je bio "nevaljao vojnik" verovatno je svrljao sa vojnicima...al zanima me da li ga jebali ovi nasi srbi u bulju ili bosanci.....

aæimo

©treber u ¹koli i na faksu a nesta¹an vojnik, joooj bre od ovog mo¾ se rikne.


Lazic

Citat: petar357 poslato 17 Septembar, 2018, 20:37
Ako je za sve to pobrojano izvor opet fb, onda nikakve sumnje u istinitost  nema. Mada, ja bih ipak sacekao da iz prve ruke potvrdi i Kontinental  iz Novog Sada.  [rofl]  [rofl]

Nisi ga èuo kad je na televiziji izjavio da je u tri noæu obilazio knji¾are...? Nisi èuo takoðe na televiziji kad je rekao da su Sava malu ru¹ili neki kompletni idioti iz vrha gradske vlasti i da æe da odgovaraju...? Nisi èuo kad je rekao da preuzima odgovornost za pad helikoptera? Nisi èuo da æe da pomeri brdo? Nisi èuo da veæ 6 godina ¾ivimo nikad bolje...? Nisi èuo da su Ðilas i Jankoviæ nabavili baba Stojanki oru¾je...?

Gavrolini

Petre dodji na rodjendan...Budi musko

Lazic


Gavrolini

A bilo bi zanimljivo majke mi

mali_zmaj

Nemoj da bude citiram... Laki sine usluzi gospodina...   [rofl]
jin-jang

Gavrolini

Ala ste neki..pa covek bi sigurno doneo sendvice da se pezalogaji

eclipse4

Citat: Gavrolini poslato 17 Septembar, 2018, 22:10
Petre dodji na rodjendan...Budi musko
nece,nema bajati sendvici

Splinter

Citat: petar357 poslato 06 Septembar, 2018, 00:51

Ma pusti sad sendviè. Lako  cemo mi za sendviè.
Nego, kada se okupljate u taj protest? Ima li vas 50? Izgleda da nema ni¹ta ni od pomenutih 20.  [rofl]



Bas tako! Okupi se 20.  10 bleji i busa se u grudi, 5 posmatra ovih deset, a onih pet sve to posmatraju i u sebi govore " nisam ja odavle" i u isto vreme posmatraju odakle ce policija da bane .

Sutra vec stigle prekrsajne prijave, pa od onih 10 sto se busalo u grudi dosla trojica.

:-*

Nije li vam poznat ovaj scenario? Kao da se vec negde u nekoj zemlji dogodilo!  [rofl] [rofl] [rofl]
Небитни пролазник