Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Citat: MIGE poslato 20 Septembar, 2018, 23:56
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3123753/ubice-te-zapad-ili-srbi-profesor-jevtic-otkriva-to-sam-rekao-djindjicu-pre-5-oktobra-sokiran-njegovim-odgovorom-poludeo-sam-i-zamalo-ga-osamario
Глете курца у сламнатом шеширу господине професоре, нисте пре сусрета са дотичним приметили да  се усред рата састајао са немачким министрима и тражио да нас још више бомбардују, да би нам што пре утерали демократију. Дакле ономе ко је убио идиота треба подићи споменик на Теразијама
Друштво за заштиту од животиња

viper

Bravo, slazem se u potunosti.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Èitavu post-sankcijsku propast i rasprodaju svega ¹to vredi je zapoèeo taj isti Ðinðiæ. Rasprodaju je nazvao "pragmatièno¹æu", bogaæenje kojekakvih je nazvao "liberalnim kapitalizmom" (mada je to istini za volju poèelo pod Milo¹eviæem), kad se malo uzjogunio skinuli su ga njegovi ljudi. Sad mu se pevaju ode, kuju ga u zvezde, a zapravo je bio nemaèki èovek (u na¹im redovima). ®uti su ispali najgore lopine do ovih sada, ovi su najbezobrazniji i najprimitivniji ali im nije mnogo ostalo posle ¾utih pa sad bukvalno rasprodaju zemlju. Ovo sa PKB, Borom, aerodromima i BG na vodi je pljaèka do sada neviðenih razmera. Uskoro neæemo biti vlasnici svoje dr¾ave- èak ni na papiru, veæ æe ovaj deo biti nemaèki, ovaj deo arapski, onaj ko zna èiji.
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: El Jefe poslato 21 Septembar, 2018, 12:22
Citat: MIGE poslato 20 Septembar, 2018, 23:56
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3123753/ubice-te-zapad-ili-srbi-profesor-jevtic-otkriva-to-sam-rekao-djindjicu-pre-5-oktobra-sokiran-njegovim-odgovorom-poludeo-sam-i-zamalo-ga-osamario
Глете курца у сламнатом шеширу господине професоре, нисте пре сусрета са дотичним приметили да  се усред рата састајао са немачким министрима и тражио да нас још више бомбардују, да би нам што пре утерали демократију. Дакле ономе ко је убио идиота треба подићи споменик на Теразијама

djindjic prvi pionir u rasprodaji srbije,izdajnik i legalni mafijas......dobro ga je zvezdan smestio,na pravo mesto.zvezdanu treba spomenik umesto te fontane na slaviji!
trebalo bi ga opet pustiti iz zatvora da poseti i pedera :)

da vam ispravim i po jedan minus od kolega koji daju minus i pobegnu sa teme...al kad refresh radi redovno,tacno provalis i ko je...... pera sendvic ujedinio snagu sa djindjicoljupcima  [rofl]

El Jefe

Коме није јасно са каквом мафијом имамо посла, имовина коју је наследила његова удовица је проглашена за државну тајну.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 01:28
Lepo ¹to si oti¹ao u bolju buduænost, al' ¹to glasa za olo¹a onomad... ??? :o :P ;D

onaj ko pogresi a ne ispravi gresku,pravi novu gresku!
ja sam svoje grehe platio vise mu glas nisam dao,nit ko iz moje porodice pa i komsiluka :)
pa cak i svabama pricam kako je olos i peder  [rofl]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2018, 10:57
uvalio nam kosku pa pobegao.....vracaj se nazad...ti si ga doveo na vlast sad se vracaj sa sve porodicom da patis dok on ne ode......

da je onomad uspeo onaj ustanak studenata,licno bih platio bar 2-3 autobusa odavde da vozi ljude tu,pa cak bi i debelom zmaju isfinansitao jednu cisternu govana,jer rece da voli da se gadja kesama govana.....medjutim kad sam video da studenti strajkuju u jednoj ulici a profesori u drugo,da nema ujedinjenja....jasno je bilo da ce brze nestati nego sto je i pocelo.
e preselo je sa onim skupom protiv goriva,pa sad i ovaj tehnicki......pa cek bre,ako moram da zivim po evropskim standardima,koj ce mi kurac onda sirotinjska plata??? idem bre bato i da zaradjujem evropski.



ЯЭВОЛУТИОН

na tim zurkama su svi bili gudrirani....1987 se pricalo o zukrkama i cinijama gudre...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Tatine æerke,su pravile ¾urke sa èinijama gudre i mnogo pre 1987

ЯЭВОЛУТИОН

jebi ga tad sam napunio sedamnaest i vodali me po beogradskim zurkama mangupi....i braca udovicic pravili takodje dobre zurke....i na senjaku kod olivera mandica bile dobre...made se dve od tri ne secam....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Onda ti je jasna i ekipa iz benda,Bojan,Mi¹ko,Gera i Mira.®iv samo plavi

El Jefe

Њих две су вероватно прве жртве сиде у Београду.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Citat: eclipse4 poslato 21 Septembar, 2018, 19:24
Citat: El Jefe poslato 21 Septembar, 2018, 12:22
Citat: MIGE poslato 20 Septembar, 2018, 23:56
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3123753/ubice-te-zapad-ili-srbi-profesor-jevtic-otkriva-to-sam-rekao-djindjicu-pre-5-oktobra-sokiran-njegovim-odgovorom-poludeo-sam-i-zamalo-ga-osamario
Глете курца у сламнатом шеширу господине професоре, нисте пре сусрета са дотичним приметили да  се усред рата састајао са немачким министрима и тражио да нас још више бомбардују, да би нам што пре утерали демократију. Дакле ономе ко је убио идиота треба подићи споменик на Теразијама

djindjic prvi pionir u rasprodaji srbije,izdajnik i legalni mafijas......dobro ga je zvezdan smestio,na pravo mesto.zvezdanu treba spomenik umesto te fontane na slaviji!
trebalo bi ga opet pustiti iz zatvora da poseti i pedera :)

da vam ispravim i po jedan minus od kolega koji daju minus i pobegnu sa teme...al kad refresh radi redovno,tacno provalis i ko je...... pera sendvic ujedinio snagu sa djindjicoljupcima  [rofl]

©erloèe Holmse, ja dajem minuse, èisto da ne mora¹ da pogaða¹. I daæu svakome ko podr¾ava ubistvo, èije god.

eclipse4

oooo gos`n trema,video sam da si ti,al ajd da ne kazem,jer smo samo ja i ti bili na temi a minusa nije bilo  :)

to je tvoje pravo da dajes minuse kao sto je moje da ispravljam koliko mogu.


Gašpar


Lazic

Klasièan srpski zajeb... To mi se de¹avalo jo¹ u obdani¹tu, da najebem ni kriv ni du¾an braneæi se...

Hohštapler

A si skonto ¹to se pièka usrala kad je Borkoviæ zamano.. nije se nadao!!! Mr¹ u pièku materinu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾

Ne vidi se ba¹ najbolje ali meni se èini da ga je nabo i to lepo