Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Ne bi mu ja bio u ko¾i, kriv ili ne, treba ¾iveti sa tim...

Plazma Keks

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Septembar, 2018, 09:40
Citat: Plazma Keks poslato 10 Septembar, 2018, 23:22
ajde ajde, a kada je rosi sutnuo markeza? digli galamu, ovaj nastavio da tera u yamahi i svi ga i dalje nazivaju doktorem...
ne ne momak....neci biti da je tako...marquez se pre toga dva puta zabo u rossija i na kraju je uspeo da padne....a to sto su Rossija okrivili da ga je sutnuo....to je takva budalastina da se to ne pamti....da ga je zabo pesnicom u kacigu pa razumem, ali hobbit je zasticen kao beli medved....
ovo sto je uradio fenatti je nameran cin ugozavanja tudjeg zivota....
ako cem mi reci da je i rossi gurnuo polugu kocnie marquezu kolenom, kao sto je izjavio doticni, podseticu te da je na motoru bila kuka za sunku....onaj dodatak na kraju volana koji onemogucava tu radnju
neki kazu da ga je sutnuo neki da nije. ako se ovaj nabijao nekoliko puta, mozda mu je dozlogrdilo i malo ga pogurao nogom.
taj fenati je takodje rekao da ga je doticni isto tako nesportski gurao i ostalo, pa je odlucio da mu stisne kocnicu


mali_zmaj

jin-jang

Plazma Keks

verovatno su delovi otisli u staro gvozdje, a s' obzirom kako su ih i cuvali, cudi me sto ih nisu ranije iseckali...

dzimika

Pa pola novijih lokomotova je ostalo bez svega vrednog u njima, ni gram bakra nisu ostavili, ta matora je dosta dugo I izdrzala da je ne ocerupaju

ЯЭВОЛУТИОН

kad ti ukradu istoriju ukrali su ti buducnost....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


dzimika

Pa istoriju koliko znam su nam ukrali pre vise od 100 godina pa se niko nije bunio

Ivicat

Da li se ona pakuje u dzakove, kutije ili flase? Kako moze neko da ti ukrade istoriju...

icatenej

Ne pakuje se, ali je fakat da su nam trenutnu istoriju napisali Nemci i Vatikan pre 100 i kusur godina (da ka¾emo da je intenzivno prekrajanje krenulo polovinom 19 veka). Pre toga su narodi sa podruèja Balkana znali neku drugaèiju istoriju. A tek od 45-te pa na ovamo, dodatno je ukrojeno i ono ¹to su Nemci napisali :D :D

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

U laktaciji 310 dana godi¹nje... Preko 6 tona mleka... U¾as... Jebe¹ mi sve od sad æu da pijem kafu bez mleka... Pri tom mleko iz radnje veze nema sa mlekom iz krave... Jebem ti potro¹aèka dru¹tva... Jo¹ samo malo...

El Jefe

Кафа се пије са ракијом.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ma ja sam krme, pijem odjednom kafu sa mlekom, pivo i rakiju...

monsterbnt

Citat: Plazma Keks poslato 11 Septembar, 2018, 23:07
verovatno su delovi otisli u staro gvozdje, a s' obzirom kako su ih i cuvali, cudi me sto ih nisu ranije iseckali...

Ova je bila zakljucana i pod strazom dok BGH2O nije oterao cuvare.... Sta mislis ko je iseko da je izbaci napolje jer im smeta za arapski beograd...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Èekaj da se javi Petar kreten da objasni... Odoh sad da se sam autobanujem zbog uvrede...

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2018, 00:36
Èekaj da se javi Petar kreten da objasni... Odoh sad da se sam autobanujem zbog uvrede...

Mislim da ovo moze da se svrsta u kompliment...
Smrt SVIMA!!!!