Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

A jbg, ne kreæe se u projekat CRa od Brought Superior-a... to i jeste za smrtnu kaznu!
Fora je biti lojalan korenu prièe. Britanska raja i sirotinja, kupovala jeftine motore i bud¾ila ih u "trkaèke"...
Dakle, parola "sve je dozvoljeno" u skromnom bud¾etu.
Zato ja mrzim ovo u ¹ta se CR pretvara, u Amerièke izjave statusa, biznisa i pozeraja. Prave lepe komade, ali ko¹taju ko kuæe, jebe¹ ti to...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

pa kad bi stavio zivcane felne, aluminijumski rezervoar FCR karburatore i yoshimura bregaste i hand craft auspuh, izgledao bi mnogo bolje...zar ne :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Februar, 2014, 23:19
pa kad bi stavio zivcane felne, aluminijumski rezervoar FCR karburatore i yoshimura bregaste i hand craft auspuh, izgledao bi mnogo bolje...zar ne :)

u svemu moze da se preteruje rev.... ko npr austrijanac koji od onog kolege kupuje arijele. prvo sto uradi je da motor rasturi i onda idu titanski ventili i opruge, titanski klipovi i klipnjace i td... jbg kad imas para i vremena svasta mos da opravis [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

krsta63


Lazic


krsta63

Jo¹ jedan prednji disk. I sa dva.... pri koèenju... [panic]

Lazic

Ma jook ko je vozio kle, taj zna ¹ta je panika...;D

Zverinjak II


zmiya

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Februar, 2014, 18:41

kako sam vec jednom rekao CR bez 5000 evra nabijenih u njega izgleda jeftino

Prosra se pa osta ¾iv..

ЯЭВОЛУТИОН

jesi pravio nekog pa znas.....kakav si trol jbt
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: Zverinjak II poslato 04 Februar, 2014, 21:20




Ovo tebi recimo deluje jeftino èak i bez ¾ièanih felni?Dobro je kad samo onaj ko je pravio zna ne¹to o tome..Aj otvori nam oèi,kolko si tih od 5000 evra napravio..

ЯЭВОЛУТИОН

#331
prednji fairing, rezervoar, sediste custom...farbanje custom, amortizeri ...volan....ugurano vise od 5000 evra i bez zivcanih tockova.....
tih od 5000 nijedan, ali par od 2500 evra....sto

vidi jedan 750 za zicanim felnama...bez customa

http://www.caferacer.net/forum/attachments/general/4470d1385910497-introduce-myself-shoot-quick-question-umbau_gs750_rainer01.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

baba od zephyra ne stereoidima i silikonima... nagurano 10 do 15 hiljada evra u nju, ako ne i vise.....vidi prednju ohlins viljusku,, ohlins amorte, custom auspuh......titanium predpostavljam..brembo svuda tuda...u motor koliko je uguranio samo  nebo zna   wiseco klipovi jesu...zicane felne...mislim da su ove magnezijumske cak i skuplje...

gde si Krsto nasao bas ovaj najskuplji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Ipak je ovo Z900 ,sto se pored ostalog vidi po siber karburatorima
Друштво за заштиту од животиња

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Citat: El Jefe poslato 06 Februar, 2014, 15:22
Ipak je ovo Z900 ,sto se pored ostalog vidi po siber karburatorima

pa i moji su siberi ali rund. ovi su flach... i to je brezobrazno [bejzbolka]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo