Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

rev? gde je? :o :o ne vidim nista!!! :o :o
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

nekome ce ovo izgledati kao gomila gvozdja....



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Nemoj Mi¹a pei da te èuje, baciæe fatvu na tebe...;D

metarex

#303
rezervoar je izgleda od 850gl- a a rep je neka budzevina.stopaljka je od gs 750 a taj deo oklopa je najverovatnije rucno radjen
sta ces sa njim? restauracija ili prerada?
p.s. leeeeeep [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

repn je plekani, i pored rezervoara , satova i prednjih zmigavaca i kontakt brave ...eve ostalo je kako treba.....NIKKO racing linija, bocne plastike sa znackama, Prednji blatobran je u arhivi tako da on nije sporan....satova ima po evil bayu....rezervoar ce biti problem (amerika, amerika zemlja daleka)..
ali ide u originala kao milenium projekat.....polako ali sigurno....mi bi kupili bolji primerak ali nemaaaa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Revolucijo ,je li to ovaj model?Uvezen je originalan iz USA i prepravljen za trke veterana
http://www.zaslike.com/files/w90vyqv28ty2dtft8yc.jpg
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

otprilike...mi smo jedan gs1000s vec pravili na Wes Cooley repliku...ali ovaj se vraca na seriju do kraja..ovakvu


http://autoscara.com/photo/models/suzuki-gs-1000/06/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

#308
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Februar, 2014, 12:15
repn je plekani, i pored rezervoara , satova i prednjih zmigavaca i kontakt brave ...eve ostalo je kako treba.....NIKKO racing linija, bocne plastike sa znackama, Prednji blatobran je u arhivi tako da on nije sporan....satova ima po evil bayu....rezervoar ce biti problem (amerika, amerika zemlja daleka)..
ali ide u originala kao milenium projekat.....polako ali sigurno....mi bi kupili bolji primerak ali nemaaaa

rezervoara ima i u svabiji od 80 pa do ... eura. ono sto je skoro nemoguce naci vec imas a to si zicane felne. nalazio sam takve u sredjenom stanju za po soma eura!! satove koliko vidim isto imas a i njih ima dosta, nije ko katana

edit:
koje je godiste ova lutka? tipujem na 78. koji je broj rama?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

kupljena je ovde sa carinepre dvadeset i eku godinu...jos i tada je bila bez sminke (rezervoar, rep, blatobran i satovi),,,po broju sasije i motora 78 ili 79to.....ali jos nisam utvrdio tacni model...od toga zavisi njena dalja sudbina.....ali najverovatnije se vraca u original.....ima da se gurne u nju 500 do 1000 evra da bude top.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

gs1000 c (broj rama 100001-106519) godiste 1978 prodaja pocela u februaru iste godine
gs1000DN/EH/EN (broj rama 106520-109936) godiste 1979

za nemacko trziste su isli sa mat crnim bocnim deklama. ako su ti felne aluminijumske onda je garantovano 78 godiste.
inace ovako izgleda ta masina u originalu:

http://www.suzuki-classic.de/i/modelle/gs1000_2.jpg

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Februar, 2014, 18:30
Za CR duuuu¹u dalo ;)
kako sam vec jednom rekao CR bez 5000 evra nabijenih u njega izgleda jeftino
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

...pa?!

Tu dolazimo da razila¾enja mi¹ljenja...
Ja extremno pizdim od ¹minkerskih kafe rejsera, pozerajskih ukrasa i "ruèke mi se sla¾u uz ta¹nu i jaknu" fazona. I verovanja sam da je daleko skuplje vratiti motor u fabrièko stanje nego skrpiti ga u CRa...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

...pa do sad kad god sam èitao restauracije, svi prièaju kako je zajebano nabaviti originalne delove, da su retki a time i skupi i sl...
A CR... jebem li ga... manje je vi¹e... ;)

U svakom sluèaju, lep si motor pribavio, jedva èekam da vidim radove.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

i ja mislim da je skuplja opcija vracanje u fabricko stanje. Na CR mozes da muvas, da koristis delove od drugih masina, da budzis. originali ti to ne dozvoljavaju
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

na CR da nontiras nadrkane felne i diskove 1500 evra
da montiras hand craft auspuh 1000 evra
custom farbanje 500 evra
custom sediste 200 evra
da napravic na cnc masini sve sto treba.....jako mnogo
mislim mozes da uradis i bez para ili sa jako malo...ali to nije projekat...to je nabacivanje delova iz prirode...
Ima caffe racera koji su skuplji nego originalni unrestored ili fuly restored komadi.....sto govori sve.

Koliko neko moze da bude lud da utrpa vincenta repliku u ram od nortona i da natrpa brdo skupih delova.......da vicent je u originalu ipak skuplji.....ali niko nikada nije probao da napravi CR od Brought Superriora.....mislim da bi englezi streljali ispred bakingemske palate za primer.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Februar, 2014, 22:52
na CR da nontiras nadrkane felne i diskove 1500 evra
da montiras hand craft auspuh 1000 evra
custom farbanje 500 evra
custom sediste 200 evra
da napravic na cnc masini sve sto treba.....jako mnogo
mislim mozes da uradis i bez para ili sa jako malo...ali to nije projekat...to je nabacivanje delova iz prirode...
Ima caffe racera koji su skuplji nego originalni unrestored ili fuly restored komadi.....sto govori sve.

Koliko neko moze da bude lud da utrpa vincenta repliku u ram od nortona i da natrpa brdo skupih delova.......da vicent je u originalu ipak skuplji.....ali niko nikada nije probao da napravi CR od Brought Superriora.....mislim da bi englezi streljali ispred bakingemske palate za primer.



[rofl] [rofl] [rofl] pa naravno kad se zna ko je mogao sebi da priusti superiora! hehe ako se iz tog ugla gleda onda si 1000% u pravu. ipak isto tako ne mora da izgleda jeftino ako je manje para ulozeno u motor ili oces da kazes da moja 850-ica izgleda jeftino [bejzbolka] [bejzbolka]

edit:
koja je osnovna filozofija CR a? originalnu masinu preraditi i dovesti je sto blize trkackoj. olaksati ga sto vise, pojacati motor, vesanje, amortizere kocnice... za to nisu potrebni specijalni delovi. dovoljno je posluziti se delovima modernijih proizvoda.
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo