Glavni meni

sony ps3 kupujem

Započeo Shao-lin, 25 Novembar, 2011, 11:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Shao-lin

kupujem ISPRAVAN sony ps3 cipovan

Havarisan

u nemackoj sam video nov 16gb 200e

Gašpar

Drugar je kupio za 150 isti takav, sa jednom igricom. Sad idem da ga cipujem, to ce ga izaci jos 45 evra. Samo treba biti strpljiv, uvek naleti neki jeftin.

Havarisan


Gašpar

Ne volim igrice uopste, ni kao klinac ih nisam igrao, ali sam se odusevio Kinectom. To je ubedljivo najjaca stvar  [yahoo]

Shao-lin

Citat: Gaspar poslato 25 Novembar, 2011, 12:37
Drugar je kupio za 150 isti takav, sa jednom igricom. Sad idem da ga cipujem, to ce ga izaci jos 45 evra. Samo treba biti strpljiv, uvek naleti neki jeftin.
a gde ga cipujes i jer se radi samo softverski ili i hardverski?
i jer uzeo polovnu konzolu?

Gašpar

Polovnu konzolu je uzeo od nekog cige koji se vracao u Svacarsku.

Cimujem kod nekog lika u Zemunu, softverski...

skijash

45 evra?? Pa to je prost postupak, mo¾e¹ to i sam.

Gašpar


skijash

Igre skida¹ za d¾abe sa neta a èipovanje nije èipovanje nego menjanje firmvera i to je prost postupak. Al dobro, svaka roba ima svog kupca :)

Gašpar

Ma pokusavao sam ja da mu odradim to, ali mi se nesto ne rizikuje previse...

UFF

za te pare cu ja da rizikujem

tj da uzmem i odnesem do skijasa i vratim mu :D

Gašpar

Pa skijash, sto nisi rekao, doneo bih tebi  [slomljenzid]

skijash

Hahah moj ps3 nije krekovan, ali svako ko ume da èita forum ume i to da uradi, ima dosta detaljnih uputstava. Ima i na¹ forum, benchmark, na kome ima dosta o tome i stalno ljudi pi¹u kad bude ne¹to novo. Po meni vredi i¹èitati jedno pola sat-sat za te pare :)

Gašpar

Ja sam jedno popodne izgubio trazeci kako se to radi. Imao sam zelju da uradim, ali nisam uspeo... No nema veze, da smo mi zivi i zdravi  [cheers]

Major

1.800 din radi lik iz kraja ako te bas mrzi da citas ;)

Shao-lin

a da li mogu da se cipuju i ove najnovije konzole ( sa najnovijim firmware-om) ili ima ogranicenja, posto sam nailazio na podeljena misljenja.

Major

Ja sam imao onu staru konzolu (debelu verziju), pa sam pre par meseci nju prodao i kupio drugu slim i na njoj sam bez problema odradio crack-ovanje.
Jedina fora sa tim je da ti treba dosta veliki HDD, moj PS3 je od 250gb i vec je prepun igrica, pa sam morao da dokupim externi od 1Tb jer sve igre drzis na hardu i odatle ih pokreces.
Jos jedna losa strana je da imas brata koji je zaludjenik i koji ti prisvoji konzolu  [veryangry]

Shao-lin

ispunjavam gore navedeno. uzdravlje

Gašpar

Mora da bude software verzija ispod 3.5.5