Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Za par njih za koje sam verovao da treba tek da nauce, ucile mene... Tako da nema pravila, ovo je uvrnuto drustvo...

Vise ne verujem ocima, samo osecaju... :D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

za tebe lazicu znamo da volis matorke....motor ti mator, bivsa zena ti matora....sve ti bre matoro :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 16:39
za tebe lazicu znamo da volis matorke....motor ti mator, bivsa zena ti matora....sve ti bre matoro :)
nema¹ pojma, deèko mu je ba¹ mlad [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

Citat: Poison girl poslato 19 Decembar, 2011, 16:49
Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 16:39
za tebe lazicu znamo da volis matorke....motor ti mator, bivsa zena ti matora....sve ti bre matoro :)
nema¹ pojma, deèko mu je ba¹ mlad [rofl] [rofl] [rofl]

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy

Citat: Taraba poslato 19 Decembar, 2011, 17:03
Citat: Poison girl poslato 19 Decembar, 2011, 16:49
Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 16:39
za tebe lazicu znamo da volis matorke....motor ti mator, bivsa zena ti matora....sve ti bre matoro :)
nema¹ pojma, deèko mu je ba¹ mlad [rofl] [rofl] [rofl]

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
Sta je? Da nisi ljubomoran ???

Taraba

Ma ¹okiran sam... odkud UFF ba¹ mlad?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Alchemist

Pa ¹ta je èudno ako devojèica ima mladog deèka???   [neampojma]
You're just jealous cause voices are talking to me

ЯЭВОЛУТИОН

 [hello] [hello]Mozda po standardima gospodje poison  [ludak] [ludak]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 17:17
[hello] [hello] Mozda po standardima gospodje poison  [ludak] [ludak]
gospoðice! :P
uostalom sam si kriv ¹to je Laziæ na¹ao drugog :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

@revolucija:
upali telefon nabedjeni freza majstoru, pokusavam da te dobijem celo popodne... [zena] [zena] [zena]

zemunboy

Citat: Lazic poslato 19 Decembar, 2011, 17:25
@revolucija:
upali telefon nabedjeni freza majstoru, pokusavam da te dobijem celo popodne... [zena] [zena] [zena]
AHA i majstor mu je mator...

Alchemist

 :o :o :o :o

jel to znaèi da je i on mator ???  :o :o :o :o
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

@munZeboy:
Srecan rodjendan...:D [cheers]

Taraba

Ja ne znam ko je ovde mator. Samo znam da me svi zezaju da sam mnogo mlad [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Danas je crveno slovo....a Lazic me zove u vezi motora....Mige me zove u vezi motora.....pa jel znaju oni da je praznikom treca tarifa....sutra je drugi dan slave...nije crveno slovo ali se odmaram pa mu dodje na isto...do 14 casova ko me pozove ubijam...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11