Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

 @Revolucija:
[gej]

p.s. ja sam sa drugog kraja galaksije, and I don`t give a shit, about silly human hollydays...  :P

Taraba

E a kad æe¹ meni da opravi¹ KTM-a?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

opet se ti javljas...pa dobro bre svi vec znaju, nemoras da nosis celi dan tu tablu....mi razumemo tvoju naopakost i sexualnu orijentaciju, zena e napustila, druge zene te nece jer si felerican...mora nekako da se ...ovaj....mislim sta reci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 more, ti si [gej] [gej] cuj, ne sme niko da te zove na crveno slovo, razmazenko nijedan... :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 19 Decembar, 2011, 17:52
E a kad æe¹ meni da opravi¹ KTM-a?
Ma kad hoces...ove godine sam ih doktorirao....kakva sklompocija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bre ozenjen, dete musko....a zena me jos nije napustila.....svalerke bre imam....i ne vozim kawasaki....dakle nisam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Taraba

Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 17:56
Citat: Taraba poslato 19 Decembar, 2011, 17:52
E a kad æe¹ meni da opravi¹ KTM-a?
Ma kad hoces...ove godine sam ih doktorirao....kakva sklompocija

U bre... sad ne smem da psujem... dok mi ne opravi¹ motor, inaèe bi bilo http://board.crossfit.com/images/cnome/smilies/ranting2.gif
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

Èekaj, stani, ko se ovde sa kim svaða?!?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 19 Decembar, 2011, 17:59
Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 17:56
Citat: Taraba poslato 19 Decembar, 2011, 17:52
E a kad æe¹ meni da opravi¹ KTM-a?
Ma kad hoces...ove godine sam ih doktorirao....kakva sklompocija

U bre... sad ne smem da psujem... dok mi ne opravi¹ motor, inaèe bi bilo http://board.crossfit.com/images/cnome/smilies/ranting2.gif
Jok bre ja se ne ljutim....samo ulazis u drugu ili trecu tarifu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

jao, sad bih ti rekao da si [gej]  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

e revolution koji ti je br. telefona nesto ujutru da te pitam :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR

Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2011, 23:44
e revolution koji ti je br. telefona nesto ujutru da te pitam :P
dok ti muz ne dodje  ;D ;D ;D

balcan girl

hahahahha :D :D :D ma i kad dodje :D :D :D ja volim da caskam :D :D :D smem da pricam sa svima a da vatam samo zenski rod :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!