Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2011, 23:53
hahahahha :D :D :D ma i kad dodje :D :D :D ja volim da caskam :D :D :D smem da pricam sa svima a da vatam samo zenski rod :D :P
bravo za muza  ;D ;D

balcan girl

sta da se radi c.c.c.cc. kad je napujdani celavac sa r-om :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 20 Decembar, 2011, 00:10
sta da se radi c.c.c.cc. kad je napujdani celavac sa r-om :P
Takvi tek nisu pod libelu :D  :P :P [cheers]
Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2011, 23:44
e revolution koji ti je br. telefona nesto ujutru da te pitam :P
064 1173611...madi si to moga i od Lazica da saznas....ionako me cima za gluposti na crveno slovo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: revolution poslato 20 Decembar, 2011, 18:21
Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2011, 23:44
e revolution koji ti je br. telefona nesto ujutru da te pitam :P
064 1173611...madi si to moga i od Lazica da saznas....ionako me cima za gluposti na crveno slovo.....
ANTIHRIST :D
Cave ab homine unius libri

Lazic


dzimika

ovaj lazic obeca da ce doci i nema ga, sramota :P

ps: o cemu je ono bese bila tema :D

Lazic

jbg, nisam stigao, kad radis do 2 :P

balcan girl

Citat: revolution poslato 20 Decembar, 2011, 18:21
Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2011, 23:44
e revolution koji ti je br. telefona nesto ujutru da te pitam :P
064 1173611...madi si to moga i od Lazica da saznas....ionako me cima za gluposti na crveno slovo.....

samo ce neko morati da mi kaze kad je crveno slovo da te okrenem ujutru da caskamo :D :D :D :D  [callme] [callme] [callme] [callme] [callme]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Najbolje za Bozic, ili Uskrs......taman cu da javim Joci da tu tvoju parfirmeriju u Jagodini razguzi i da kaze da si ti kriva za to....znas Joca radi popise i kontrole po svim objektima LILY drogerija i parfimerija.....ne se zajmis kad ne znas kolika je kamata..


"Dobar dan, kontrola stanja u radnji, vanredna....javila je jedna vasa radnika da postoje neke nepravilnosti u radu....visoka nosi naocare...ne mogu da vam kazem kako se zove"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: revolution poslato 22 Decembar, 2011, 00:19
Najbolje za Bozic, ili Uskrs......taman cu da javim Joci da tu tvoju parfirmeriju u Jagodini razguzi i da kaze da si ti kriva za to....znas Joca radi popise i kontrole po svim objektima LILY drogerija i parfimerija.....ne se zajmis kad ne znas kolika je kamata..


"Dobar dan, kontrola stanja u radnji, vanredna....javila je jedna vasa radnika da postoje neke nepravilnosti u radu....visoka nosi naocare...ne mogu da vam kazem kako se zove"
A eto i mene... I ja radim popis ali i ¹aljem na sud... Pa duplo sranje  :P :P :P
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2011, 00:24
Citat: revolution poslato 22 Decembar, 2011, 00:19
Najbolje za Bozic, ili Uskrs......taman cu da javim Joci da tu tvoju parfirmeriju u Jagodini razguzi i da kaze da si ti kriva za to....znas Joca radi popise i kontrole po svim objektima LILY drogerija i parfimerija.....ne se zajmis kad ne znas kolika je kamata..


"Dobar dan, kontrola stanja u radnji, vanredna....javila je jedna vasa radnika da postoje neke nepravilnosti u radu....visoka nosi naocare...ne mogu da vam kazem kako se zove"
A eto i mene... I ja radim popis ali i ¹aljem na sud... Pa duplo sranje  :P :P :P
Pa nece tebe da zove ujutro na crveno slovo....valjda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: revolution poslato 22 Decembar, 2011, 00:28
Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2011, 00:24
Citat: revolution poslato 22 Decembar, 2011, 00:19
Najbolje za Bozic, ili Uskrs......taman cu da javim Joci da tu tvoju parfirmeriju u Jagodini razguzi i da kaze da si ti kriva za to....znas Joca radi popise i kontrole po svim objektima LILY drogerija i parfimerija.....ne se zajmis kad ne znas kolika je kamata..


"Dobar dan, kontrola stanja u radnji, vanredna....javila je jedna vasa radnika da postoje neke nepravilnosti u radu....visoka nosi naocare...ne mogu da vam kazem kako se zove"
A eto i mene... I ja radim popis ali i ¹aljem na sud... Pa duplo sranje  :P :P :P
Pa nece tebe da zove ujutro na crveno slovo....valjda
Ma joj joj sledim na proleæe inaèe...Zvala- ne zvala :D
Osim ako ne pusti ¹eficu na mene... Odmah hvatam pedalu niz ulicu... Pla¹i me ta ¹efica.. Poturiæu kolegu da pogine :D
Cave ab homine unius libri

balcan girl

znam ja jocu vec smo imali popis :P
a pusticu seficu na obojicu pa ko bre pobegne njega vodim na pivo :D :D
a tebe revolution zovem garant neko jutro kad je crveno slovo a ja moram da radim nije fora da ja radim a ti da lencaris :P a bas zato sto ti je joca drugar nja nja nja :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2011, 20:38
znam ja jocu vec smo imali popis :P
a pusticu seficu na obojicu pa ko bre pobegne njega vodim na pivo :D :D
a tebe revolution zovem garant neko jutro kad je crveno slovo a ja moram da radim nije fora da ja radim a ti da lencaris :P a bas zato sto ti je joca drugar nja nja nja :P
Pa nije crveno slovo jutro posle nove godine tj. 1. januar :D Zovi ga oko 7..... I ponudi mi raso' :D
Cave ab homine unius libri