Glavni meni

Vozila na dizel vam slabo idu ?

Započeo PECA BMW, 01 Oktobar, 2011, 13:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phoenix

Ne vredi,morash da priznash kako ti se novchanik skupio kao onaj tvoj auspuh na motoru i TEK onda moze da se nastavi sa temom!  :P
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

Da me ne razumes pogresno da te ja nesto prozivam ali koji ce ti Q auto ako nemas pare da se vozis? :)

aj da je oldtimer pa da ga imas samo da ga gledas i da se qrcis u drustvu :)

ovako placas registraciju a ne vozis se, stari ti i pada mu cena, gubi na vrednosti a ne vozis se... glupo jbt

al tvoja stvar necu da se mesam


nego sto se tice odlaska na pumpu meni je to drkanje zato sto ako odes na neku malu velike su sanse da ces da dobijes sranje od goriva a ako odes na vecu ozbiljniju tipa omv oni se pobrinu da dodjes na red da sipas jer imaju pun qrac tocionih mesta ali ces onda da provedes bar 10 minuta unutra cekajuci red da platis jer imaji samo jednu kasirku  [doh]

i to pod uslovom da nisi otiso da sipas plin pa si i napolju cekao red

i jos ako si ko neki koji nece da sipaju ovde zbog verskih razloga a onde zbog politickih a onde zbog loseg goriva a ovde zbog skupog pa treba da se vozis 10ak km do pumpe....

e sad ti meni reci sta ti to treba koji kurac?
jel ti volis da cekas red 2 puta ili 22 puta mesecno?

a para ces potrositi onoliko koliko se vozis, cak i vise trosis kad ides svaki dan do pumpe  ;D

Kanarinac

Kao sto sam napisao gore, vozim se, ne stoji auto, samo imam neke pametnije stvari na koje bih potrosio 70e . Sipam uglavnom na eko pumpi kod nas na vidikovcu.  Napiao sam gore, nemam stalne prihode, pa ne bih da ubaim pare iz steka u rezervoar.

UFF

Ali vec su ti pare iz steka ubacene u auto zar ne?
Pa u nove gume, registraciju, akumulator,servise... i a sta je 70e vise u porednjenju sa par hiljada koje su vec u njemu?

Kanarinac

Ti i ja drugacije razmisljamo. :) Te pare su namenjene za kupovinu kola, ove su namnjene za razno. Necu da ih dajem za pun rezervoar goriva. Hocu npr da uradim servis na motoru, da prestelujem ventile, i svasta neshto

UFF

Secam se kad sam kupio prvi auto i kad mi je cale srao kako je velika kubikaza, kako puno trosi, i kako se samo vozim i da je bolje da dam njemu pare za kucu umesto da ih potrosim na gorivo...

E onda sam ja seo pa mu objasnio

Slusaj ovako cale:

ti za tvoj auto placas registraciju 120eur a ja za moj 240eur (lupam cifre tad su bile marke)

znaci za mogucnost da se vozis mesec dana placas 10eur a ja 20 i na nama je da li cemo tu mogucnost uopste iskoristiti

E sad ti si ovaj mesec isao busom i drkao se da bi ustedeo za benzin sto i jesi a ja sam se vozio i definitivno sam potrosio vise od tebe

Ali ti si ovaj mesec puko 10eur za NISTA a ja sam puko 50-100...nebitno koliko ali za NESTO sto sam zeleo

Cak i da je to moje skupo (sto se ne moze oceniti jer je osecaj i kolicina zadovoljstva u voznji individualna stvar) opet sam ja za te pare nesto dobio a ti si te pare nekom poklonio


http://larussophobe.files.wordpress.com/2010/08/jackass1.jpg




eto brate sta je tu nelogicno u mom razmisljanju?

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kanarinac

Ahahahahah Mare ti si car majke mi. Jel si procitao sta sam ja pisao. U autobus nisam seo 2 godine. Kad sam radio u centru isao sam busom jer mi se nije placalo 500 dinara za parking, a motorom sam isao kad god je bilo suvo vreme.

Ja autom idem kad god mi treba. E sad ako mislis da to sto se ne vozim u prazno stajanje onda u redu.

Evo jos jednom podebljanim crvenim slovima: Vozim auto kad god mi treba i ne vozim se busem jer nemam para za gorivo!

Sad ti opet napisi, da ja ustvari ne iskoriscavam placenu registraciju u potpunosti jer mi auto stoji na parkingu :D

A da hocu da uzmem 200,300l odjednom ako to bude po ceni od 1e za litar i manje. A ovako nema potrebe

bigbad86

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2011, 16:37
Brate tebi auto trosi koliko ti trosi
i ako predjes 1000km za mesec dana istu kolicinu novca ces za gorivo morati da das
Kad vec imas auto od lupam 5000eur koji ti stoji na ulici nemoguce da nemas 70eur za gorivo koje ce da stoji u njemu i da ne razmiljas?
Sednes kad pozelis i odes gde hoces, ako ti se zuri ne gubis vreme za cekanje na pumpi niti razmisljas da li imas tad $ kod sebe?

iskreno mene bi bilo blam da sa dobrim autom stanem na pumpu i sipam za 500dinara
Kad si stalno pri rezervi goriva,  u strahu si da ti isto nestane  pa ga manje ga gasiras, samim tim ti je manja potrosnja goriva :D

UFF

to za registraciju i parking sam rekao caletu ne tebi

vozi kako god ti odgovara samo sam izneo svoje misljenje  [cheers]

e da, ovo i dalje ne razumem


Citat: Kanarinac poslato 11 Oktobar, 2011, 22:34
Vozim auto kad god mi treba i ne vozim se busem jer nemam para za gorivo!


jel razumeo neko da mi prevede?  [rofl]

Kanarinac

Ajde ajde direktore microsoft licenca sistem adminisratore nije toliko komplikovano.

Jesi rekao caletu ali si namenio meni pricu :P [zena]

UFF

jok

Tebi sam namenio komsinicu - silikonku  ;)

Kanarinac

Ajde bre ima i bezobraznijih slika komsijka :)))) Samo je nesto nema u poslednje vreme, pritajila se

Phoenix

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2011, 23:46
jok

Tebi sam namenio komsinicu - silikonku  ;)

Si normalan bre,pa sa ovim cesh tek da mu pojebesh budzet!!!  [ludak] [ludak] [ludak]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 12 Oktobar, 2011, 00:33
Ajde bre ima i bezobraznijih slika komsijka :)))) Samo je nesto nema u poslednje vreme, pritajila se

"Branka se udala"  [rofl] [rofl] [rofl]

Kanarinac

A Gasomire, ne zove se Branka. Propala ti fora sad :P

UFF

Citat: Kanarinac poslato 11 Oktobar, 2011, 19:10
Kao sto sam napisao gore, vozim se, ne stoji auto, samo imam neke pametnije stvari na koje bih potrosio 70e . 

Evo sipao sam veceras i slikao samo za tebe (mali ti rezervoar-kod mene staje 80e  ;D)


Kanarinac

Ti si burzuj, imas dva motora i auto :PPP

Ja mu i dalje sipam za 500-1000.

UFF

Pa cujem da je ta voznja na rezervi dobra za dizela
Pogotovo za dizne :)

I nisam potrosio nista vise nego ti - samo cu manje da se drkam po pumpama :D


zmiya

Vidim na slici da ima¹ crno ispod nokta,priznaj da si veæ popravljao BMWa..