Glavni meni

Vozila na dizel vam slabo idu ?

Započeo PECA BMW, 01 Oktobar, 2011, 13:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

MO®DA JE NEKOME ZANIMLJIVO PA EVO OD MENE...... OVO JE NAJNOVIJI...

[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

nemanja

ccc sta se radi ja znam za foru vozaci kamiona i autobusa pogotovo starih kako su krali naftu leruju po magistralama ili  pusti masinu u brzinu na dizalici u 5oj i pravi laznu km za koju potrosi 2-3 l nafte a posle istacu po 50 -60 l malo li je na ovu skupocu

nano

Taj dizel sto pominjete, sedim sa ortakom i kaze aj napravimo kes ima dizel da se uzme za 102-3din na cisternu... Mozda uzmem pa cu na flasu pored puta.  [rofl]

UFF


Kengur

Nije problem drzanje, pa ja imam cisternu uzidanu u gajbu od 2000litara... Nekada se grejalo na loz ulje...

Problem je sto da bi napravio kintu moras da kupis evro dizel po 70din a prodajes po 100... Toliko se placa, preko ne. I to se placa iz kamiona znaci nije nasa nafta, nego je kvalitetna... Auto na nju mi je isao kao besan, dimio nesto smesno....

Znaci tona nafte placena 700evra, prodata za 1000...
Sve ostalo je sviranje q.... A plus znas kad ces da nadjes dobar dizel po 70 din, nikad naravno... Mozda ako se vratis kroz vreme...

Kanarinac

Daj ti meni kazi dal neko prodaje evro dizel po 100 dinara? Ne treba mi za preprodaju nego da ja vozim, poshto ovih skoro 140 me ubi

Kengur

Brate ima, ali tesko doci do istog....
Jedni isti ljudi ga uzimaju za sebe, i to traje... Vade bugari, turci i ostale kamiondzije.... Stvarno odlican dizel, ne moze da se poredi sa ovim na pumpi... Ja trenutno nemam dizela prodao sam auto, pa ne uzimam...

Ja sam pored toga imao jos jedno mesto gde sam isao kad god mi treba, nbt dal 20 ili 200litara, ali sam nesto popizdeo i iznapusavao ''gazdaricu'' jer je glumila ludilo...
Onda kad je shvatila da ustvari joj ja zavrsavam dosta papirologije onda se izvinjavala(njena knjigovodja saradjuje sa mojom kevom tj najbolje su prijateljice), ali meni ne pada na pamet da tamo uzimam opet. Zato sad kad joj treba usluga od keve, ide sledecim redosledom Cena+ moja dnevnica 20e... Inace ne palim kola.
Glupaca nije znala da sam ciji sam sin, i nije znala da imam dozvolu od njenog caleta da uzimam naftu kad god mi treba...  Tj nisam uzimao nego sam uredno placao prodajnu cenu... Ne nabavnu... Debil.

nemanja

pa jel moze da se nadje dizel na vece do 100 do 500 l i po kojoj ceni

dzimika

kad sam se vracao iz turske 2004 god, izmedju turske i bugarske na nicijoj zemlji se nalazila ogromna pumpa, tada je ED kostao 35c
sada je sigurno skuplji ali ne verujem da je nesto puno, jer nema akciza, poreza i slicno :D

Kengur

Pa ja mogu, ne znam da li ti mozes :D


Gašpar

Ako uskoro saznas gde ima, misli na mene  :P :P :P

pedriic

Raspitajte se kod alasa na Dunavu, mo¾da oni znaju ;)

Kanarinac

Citat: Kengur poslato 06 Oktobar, 2011, 18:52
Pa ja mogu, ne znam da li ti mozes :D



Hoces da nam nabavis onda ti? :D Uzeo bih minimum 200L, a imam i jos par drugara koji bi sigurno uzelo jos po 200L. ED ni treba dakle i naravno ako je cena 100 din

Jefta

Na granici izmedju Grcke i Turske. Kada se ide iz Soluna za Istanbul. Na nicijoj zemlji cena EuroDizela 0.70e. Mogu samo kamioni da sipaju. Ja se obradovao kao malo dete kada sam parkirao punta :D veoma brzo sam se razocarao...

djolefer

ima nafte kolko oces,samo ne znam jel ed.. Na malo je 11o a na 2oo l bi mogao mozda da spusti. Provjerit cu pa vam jahvit ;)
:D

Kanarinac

Ajde, molim te. Ako je ed i ako bude 100 i ispod po litru uzimam minimum 200L. Pise u postu iznad u sv sl :D

pit



               Samo da znate da eurodizel gubi oktansku vreednost posle dva meseca skladistenja.

goranvojska

moj traktor trosi sve sto mirise na naftu

Gašpar

Ja sam cuo da neki lik u Dobanovcima vadi iz GSP-a. Jel zna neko nesto o tome?