Glavni meni

BlowJobBikers ¾urka

Započeo mrle, 09 Novembar, 2010, 13:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

gazda je prosirio pravila pa zato ne mozes :D


Uploaded with ImageShack.us

a sve to zbog ovoga :D

AndreyRR

Bolesnog li coveka,udari tako nesto pa covek ne zna gde bije glavom

nano

@dzimika hvala na pojasnjenju  [cheers]

Onda moram gazdi da se javim za b job

K_A_W_A

Dejana, RSV, nisam nikad na zalost upoznao, ali sam o njemu cuo sve najbolje od ljudi koji ga poznaju. Citao sam njegove putopise i pratio njegov rad. Od njega se samo moglo nauciti. On je jedan od pocetnih clanova. Ovo je cist primer kako kvalitetni ljudi napustaju forum, zbog par budala. E, tako su mnogi kvalitetni clanovi i otisli "odande". Ovo treba da je nauk i za ovaj forum, da se ne ide istom stazom kao i oni, jer se tako forumi polako gase...

Kengur


nano

Dovucite ga ovamo,

eno mohikanac nas pljuje, stvarno sramota a bio je sto bi rekli "i kuvan i pecen" al i banovan  [rofl]

sasafilipovic

AKo ste zavr¹ili sa reklamiranjem zakljuèajte.

jerej

ja predlazem da neko vrbuje tamosnje clanove koji im napustaju forum i da ih dovodi kod nas.

ljilja-pei

Ne brini, veæ su skoro svi tu, pa èak i gomila gostiju :) :) :)

Pa dobro, bre, kako vam nije dosadilo? :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

nano

Ja bi al neam 100 poruka,  [rofl]

stvarno ne bi pisao o bjb al neam pametnija posla danas a cak sam i usisao  [thumb_up]

ljilja-pei

Po¹teno i nadasve iskreno, nano, svaka èast! :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

dzimika

iskreno skoro svi smo mi potekli odatle ili od nekle drugo ali krivo ti je kad vidis da nesto sto si smatrao dobrim ispadne jako lose i krivis ponekad sebe sto si dozvolio da te neko prevari, zato je tolika ogorcenost i ni zbog ceg drugog
dosta dobrih ljudi je prestalo da posecuje domace forume jer skoro na svakom dodje do neke prepirke i skoro svi su se bazirali na strane forume jer tamo koliko sam ja bar primetio uglavnom se postuju konkretni podaci, predlozi i konstruktivna resenja (ono sto sam ja gledao) a valjda ljudima pored sve muke koje imaju nikako ne fale pametnjakovici koji tupe qurac  pa je lakse procitati neki putopis na advrider-u i bar malo pokusati da se pobegne odavde kad vec ne mozes kao covek da priustis sebi neko vece putovanje pa i sam da dozivis tako nesto sto si procitao

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Kengur

A za goste...  [cheers] [watching]


Def treba zakljucati ovakve teme, ne vode nikuda... Jedinu pametnu stvar je rekao KAWA... +

Stevan

#514
Pa tako smo i nastali, banovali nas fazon 30 za jedno vece :D
eto, da nisu, ne bi bilo i ovog foruma :)

Stevan

Ali glupo je da se svadjamo. Aj da budemo Klicko :D Smekeri, bajkerska solidarnost...

UFF

kengure vec smo pricali o tome
nema zakljucavanja jer i to je oblik cenzure
meni puca qrac za njih i nisam tamo otisao od kad smo napravili forum
ali ako je drugim clanovima zanimljivo da pisu o njima a ostalima zanimljivo da to citaju... pa samo napred onda

http://2.bp.blogspot.com/-agyMH7ZjJeU/TgTFVET2g8I/AAAAAAAAA5U/729PtaA7rLc/s640/scooter.jpg

Kengur

Jesmo, pricali smo ... Ali i dalje mislim da su ovakve teme totalno nepotrebne... :)


nano


zVuk

sledeci ko pomene bjb, peder...
Ko se ljuti, uleti mu kruti