Glavni meni

BlowJobBikers ¾urka

Započeo mrle, 09 Novembar, 2010, 13:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo

Pa zapravo sam govorio o nasa dva drugara koji umalo ne nastradase tudjom greskom sad na kraju sezone.
Za ostalo se slazemo.

BANE BROTHERHOOD

pa i ja sam trajno bannovan i to od pre neki dan mislim nisam ni znao al me bash zabole jajca rekoh ajde da pogledam oglas sto sam postavio za kamilu na oglasima kod njih kad ne moze se uci na forum jbte da ne verujes i to samo zato sto sam rekao da su blow job bikersi uuuuu jbte heavy shit ...mislim stvarnoo hahahahah jebo ih njihov sektaski forum a izgleda da neko gleda sta se pise po forumima pa cim neko nesto protiv njih oni odma trajni bann eeee pa ovako trazicu od njihovih seronja da obrisu sve moje postove od 2005 godine pa ako me vec nema onda me nema a ne ovako vodi se kao da  sam i dalje tamo.....mislim njih i kineza ima dvesta miliona a nema ih sve u svemu sacica jada a kad se vec budemo sreli negde na semaforuuu eeee pa onda ijaaaaaooooooo .... a sto tek volem da bijem ...eeee da i pablo ako slucajno spijuniras ovaj slobodni forum cisto da te obavestim najebacu ti se majke tek onako da znash gde ti je mesto u ovome gradu....da i da ti napomenem jos da mi je inace u opisu posla da bijem i maltretiram divne gradjane  eto tek toliko od mene.tako da ljudi neko nas posmatra!!!i NARAVNO KAKO JA UVEK VELIM LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!!  eee da i ja se zalazem za mir u svetu i mislim sva ta sranja i to ... [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zodiac

Prijatelj je zao drug

WOLVERINE

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 06 Decembar, 2010, 22:19
pa i ja sam trajno bannovan i to od pre neki dan mislim nisam ni znao al me bash zabole jajca rekoh ajde da pogledam oglas sto sam postavio za kamilu na oglasima kod njih kad ne moze se uci na forum jbte da ne verujes i to samo zato sto sam rekao da su blow job bikersi uuuuu jbte heavy shit ...mislim stvarnoo hahahahah jebo ih njihov sektaski forum a izgleda da neko gleda sta se pise po forumima pa cim neko nesto protiv njih oni odma trajni bann eeee pa ovako trazicu od njihovih seronja da obrisu sve moje postove od 2005 godine pa ako me vec nema onda me nema a ne ovako vodi se kao da  sam i dalje tamo.....mislim njih i kineza ima dvesta miliona a nema ih sve u svemu sacica jada a kad se vec budemo sreli negde na semaforuuu eeee pa onda ijaaaaaooooooo .... a sto tek volem da bijem ...eeee da i pablo ako slucajno spijuniras ovaj slobodni forum cisto da te obavestim najebacu ti se majke tek onako da znash gde ti je mesto u ovome gradu....da i da ti napomenem jos da mi je inace u opisu posla da bijem i maltretiram divne gradjane  eto tek toliko od mene.tako da ljudi neko nas posmatra!!!i NARAVNO KAKO JA UVEK VELIM LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!!  eee da i ja se zalazem za mir u svetu i mislim sva ta sranja i to ... [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

Ako ima mesta da se prikljucim cestitkama?

Dr. Pop

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 06 Decembar, 2010, 22:19
pa i ja sam trajno bannovan i to od pre neki dan mislim nisam ni znao al me bash zabole jajca rekoh ajde da pogledam oglas sto sam postavio za kamilu na oglasima kod njih kad ne moze se uci na forum jbte da ne verujes i to samo zato sto sam rekao da su blow job bikersi uuuuu jbte heavy shit ...mislim stvarnoo hahahahah jebo ih njihov sektaski forum a izgleda da neko gleda sta se pise po forumima pa cim neko nesto protiv njih oni odma trajni bann eeee pa ovako trazicu od njihovih seronja da obrisu sve moje postove od 2005 godine pa ako me vec nema onda me nema a ne ovako vodi se kao da  sam i dalje tamo.....mislim njih i kineza ima dvesta miliona a nema ih sve u svemu sacica jada a kad se vec budemo sreli negde na semaforuuu eeee pa onda ijaaaaaooooooo .... a sto tek volem da bijem ...eeee da i pablo ako slucajno spijuniras ovaj slobodni forum cisto da te obavestim najebacu ti se majke tek onako da znash gde ti je mesto u ovome gradu....da i da ti napomenem jos da mi je inace u opisu posla da bijem i maltretiram divne gradjane  eto tek toliko od mene.tako da ljudi neko nas posmatra!!!i NARAVNO KAKO JA UVEK VELIM LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!!  eee da i ja se zalazem za mir u svetu i mislim sva ta sranja i to ... [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

I ¹ta sad, treba da se ganjate po ulicama i lupate lobanje jedni drugima, zbog tastature i foruma
cccccc
neverovatno, o tome prièam sve vreme ali oèigledno niko ne slu¹a ili ne ¾eli da èuje.
koja je svrha bilo kog foruma i u op¹te vo¾nje motora, dru¾enje ili lupanje lobanja.
ja razumem da te neko vredja direktno da ti ne znam ¹ta uradi pa ok zamerioti se èovek lièno pa re¹ite na taj i taj naèin , ali ovo sigurno i definitivno ne vodi nièemu.

Neverovatno koliko se ovo prote¾e i u ¹ta sve neæe da se izrodi. sa druge strane ako hoæe¹ nekome lobanju da polupa¹ jednostavno to uradi¹ i mirna baèka, koja je svrha foruma za tako neèim.

ne ¾elim vi¹e da uèestvujem u ovoj temi ako se ovako nastavi i to je to.
MK Arhangel

farbach

HUMANITARNI MARKETING i
HUMANITARNA AKCIJA
su slicni, a razliciti pojmovi. Ne bih da ojasnjavam sta je sta. Jasno je.
Motorista kog ja smatram motoristom ima realne probleme tipa: istegnut lanac, jos malo mi fali do vage na zadnjem, koji auspuh da stavim.
"motoristu" brine globalno otopljavanje, mir u svetu i sporost u evroqatlantskim integracijama.
Lakmus za razlikovanje nam je pandur. Ja kada ga vidim pobegnem, a on ga izljubi.

UFF

Bane nema potrebe za nasiljem
A postove ti nece izbrisati sigurno
Ja sam trazio pablu samo jednu moju temu sa slikama da skloni i ni to nije hteo


Gavrolini

Marko i dalje me odusevljavas kako u 2 recenice kazes ono sto ostali nisu mogli na 25 strana.   Dok motoristi iz druge grupe razmisljaju i takmice se, ko ce  vise puta biti na TV-u i prosipati price kako su humani i bla bla bla, motoristi iz druge grupe razmisljaju kako napuniti rezervoar,da li ce ikad probati kako izgleda voznja na glanc novoj gumi,kako pomoci ortaku da popravi skrljan motor i naravno kako sto povoljnije da nadje teflone :)

Panta Zemunac

Odoh i ja da kupim lakmus!!
Samo, Farbaè ¹ta ako me stigne pub...¹ta æu onda!?! [prebicute] Pa mo¾da bih mogao tada da poènem da ga ¾valavim!! :P

UFF

#490
Mislim da je 25 strana bilo vise nego dovoljno da svi kazemo sta mislimo po tom pitanju i zamolio bih sve clanove da ubuduce ne otvaraju teme ovog tipa jer niko ne zeli svadju ili nasilje medju bajkerima.
Hvala

------------------------------------------------------------------------

Edit zbog velike posecenosti "gostiju" ovoj temi:

Svi clanovi tog foruma imaju istu mogucnost kao sto je i Neo u matrixu imao  ;D

Da ostanu slepi tamo ili da se jave nama da ih probudimo



Blue pill kao Bjb

UFF

I koju ste pilulu odabrali?


Abdullah100k

Dobri Morfej je sve rekao. OVO NIJE RELNO.OVO JE MATRIGZ.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Lazic

#493
Ti si tetovirani drogirant, jedan od onih, tvoje mi¹ljenje se ne raèuna, osim ako nema veze sa onim tetoviranim drogirantima... :D Uostalom, vidi na¹ta lièi¹ na avataru... [rofl] [rofl] [rofl]

Joker

Posto vidim da ste svi banovani sa BJB-a sda ja nastupam... Ja nemam tamo otvoren nalog, taman mao da uletim dok me ne izbace... :)
[email protected] :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

Ladno mi nedozvoljavaju da se registrujem sa @motomanijaci.com... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Citat: Joker poslato 22 Februar, 2012, 10:28
Ladno mi nedozvoljavaju da se registrujem sa @motomanijaci.com... :)

[kralj] [kralj] [kralj]
Smrt SVIMA!!!!

nano

Juce se ulogujem i ne mogu da postavim oglas (tamo sam obavazen, al ne smeju da tovare :D)

UFF


nano

moguce, moram ih pitati dal moze jedan free blow job