Glavni meni

BlowJobBikers ¾urka

Započeo mrle, 09 Novembar, 2010, 13:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

preuzeto sa BJB

 Napisao 05 November 2010 - 19:20 PM

Pozivamo Vas na prvu veliku BJB ¾urku u skopu projekta meðusobnog zimskog dru¾enja BJB ZIMA. ®urka æe se odr¾ati na splavu Hrabro srce na potezu izmeðu U¹æa i Hotel Jugoslavije, bli¾e samom hotelu. Na sledeæoj mapi mo¾ete pronaæi bez problema mesto zloèina protiv zimske usamljenosti:





To mesto zloèina nam je velikodu¹no ustupio na¹ drugar Zoran Livaja, svetski putnik koji je sa svojom malenom i odabranom ekipom obi¹ao svet motociklima, i to èoperima, a ba¹ to ih kao svetske motoputnike ne èini samo prvima, veæ i za sada jedinima. ®urka je zakazana za 02.12.2010,god. Sa poèetkom u 21.h pa dokle ko izdr¾i. Èetvrtak je u pitanju, pa se mo¾da neæe moæi svi pohvaliti koliko su izdr¾ali, ali cilj je da, ma kada oti¹li sa ¾urke, svi ponesu osmeh, dobre uspomene i novu energiju.


Za muzièki program biæe zadu¾en na¹ DJ Vlajko, koji je na ovogodi¹njem Reliju na ¾urci na Kopaoniku pokazao da je ne samo ispekao zanat, veæ ga maksimalno osetio i prilagodio na¹im ¾eljama. Ko god da je bio na toj èuvenoj ¾urci, zna kakav je provod bio uz DJ Vlajka.


Cene piæa maksimalno povla¹æene. Sve cene imaæe svoj jasan i naznaèen popust za uèesnike ¾urke u odnosu na standardni cenovnik, a izvod iz cenovnika objaviæemo u ovoj temi odmah po usagla¹avanju ostalih detalja, pa æe svako imati uvid u te cene i pre polaska.


Na samoj ¾urci æe biti jo¹ nekih lepih iznenaðenja, ali ona bi prestala to da budu ako bismo ih sada objavili, zar ne? Stoga, malo strpljenja oko iznenaðenja.

Parkiranje automobila moguæe je na parkingu kod Hotela Jugoslavija i ono ko¹ta ??? dinara (kad saznam javljam) po zapoèetom satu bez ogranièenja u du¾ini parkiranja. Ovo je najskuplji ali i najbli¾i parking prostor za automobile. Ukoliko vreme bude dozvolilo, pa se bude moglo doæi motociklima, to se mo¾e uraditi sve do samog splava, a biæe i organizovano parkiranje na tom prostoru. Parkiranje automobila besplatno mo¾e se izvesti po obli¾njim ulicama, ¹to zahteva koji minut pe¹aèenja vi¹e, tako da i ta moguænost postoji.


Za sve raspolo¾ene da se pojave u Beogradu, a nisu iz Beograda, poku¹aæemo da obezbedimo sme¹taj sistemom jedni-kod-drugih, te se u tom smislu pozivaju da se jave svi zainteresovani da doðu u Beograd a nemaju sme¹taj, kao i oni koji bi mogli da im u Beogradu ponude sme¹taj vezan za ovu ¾urku. Javljanje bi trebalo obaviti na mail [email protected]


Za sva pitanja komentari i predloge mo¾ete pitati u ovoj temi ili na PP.

Pozz i vidimo seeeeee...  

WOLVERINE

    
[neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]
      Nisam znao da BlowJoB imaju PR.

serbduck

 Prijavi se za moderatora i brisi. Ja bi to oma bris`o...al mi ne daju... ;D
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

UFF

Citat: Gaspar poslato 09 Novembar, 2010, 16:35
Mrle, lepo od tebe sto si otvrio temu, humano... Sve ok.
Ali znas, postoji mali problem, nas nije kontaktirao niko od BJB celnika, a spominjanje naseg sajta/foruma kod njih je strogo zabranjeno, a Administratori i Moderatori sa ovog foruma su banovani iz nepoznatog razloga.
Tema ostaje zbog dobrobiti dece, nije nikakav problem. Naravno, neka se akciji i prikljuci ko hoce, ne osporavamo to, ali molim te, bez daljih promocija BJB-a na ovom forumu.

Hvala,
Igor.

Mrle jel ti ovo nije bilo dovoljno jasno ili nas podjebavas?

RoaD GunneR

Mrle sve je to lepo i druzenje i sve al polazim od sebe, ja da hocu da budem na  BJB zurci bio bih i na tom forumu, a da sam na tom forumu saznao bih za tu zurku na tom mestu, ovako ovde polazeci od sebe a verujem i vecinu boli qrac za njihovu zurku.

WOLVERINE

  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

      A sto se ne vidi prvi post.

K_A_W_A

Ma ovo sve treba zakljucati ili brisati. A, ti Mrle kad si dosao vec ovde da proturas bib ideje, probaj da proturis neku ideju sa ovog foruma na vas forum, pa ces videti koliko ce se tema zadrzati. Dosli provokatori i ovde...

Kengur

Zato sto je minusovan...

Kengur

Dosli i ne smetaju nam, jer hvala bogu postoje minusi, pa ko smara i provocira vise se ne vidi taj post... Tako da svako mora da pazi sta pise, "zakon" postoji i vazi za sve nas... :D

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 09 Novembar, 2010, 17:58
Zato sto je minusovan...

aaaaa  nisam provalio  hahahahahaha

Citat: K_A_W_A poslato 09 Novembar, 2010, 17:57
Ma ovo sve treba zakljucati ili brisati. Dosli provokatori i ovde...
Ne treba nista brisati ako ne kapira jbg,,,  onda je problem u velicini cipela.

K_A_W_A

Ja ne mogu da verujem kakvih sve ima ljudi. Strasno! Dosao ovde da nas sve otvoreno zajebava i provocira. Nemam reci..... [prebicute] [neslusam]

UFF

Mrle ja bih da ti se zahvalim na informisanju o bjb okupljanju i ZAMOLIO BIH TE DA STO PRE ODES U TU TEMU NA BJB I NJIH OBAVESTIS TAKODJE O NASEM OKUPLJANJU TAKO STO POSTUJES OVAJ LINK:
http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,212.msg27660.html#new

Unapred hvala sto ces svojim ispravnim postupkom svima pokazati kakav si covek - posten i druzeljubiv kao i da drugarstvo nema granice
  [clapp]

Cekamo da to vidimo (ne samo ja niti samo urednici, vec ceo nas forum)

zodiac

#12
Bravo, majstore. Ovako se iskazuje vernost. Dobices bjb spomenicu prvog reda za ovo, i seticete se sigurno na dan defanzivne voznje.

Vidjao sam mnogo takvih poletaraca kao sto si ti. Kako vam se samo ne smuci da se nadmecete u tome ko ce im se vise uvuci u bulju, nikad mi nece biti jasno. Da vas placaju da pravite idiote od sebe, pa ok. Ovako stvarno ne kapiram uopste.
Prijatelj je zao drug

WOLVERINE


K_A_W_A

E ovo je prava slika kako deluje bib. I sad oni nesto da mi organizuju. Pa ovo je bas dobro sto je taj mrle uradio. Sad su bar svi videli kako oni deluju, koje niske fore prodaju i koliko su jadni. Ovde iskljucivo pricam o vrhu bib-a. Clanovi koji nisu uvlakaci, nisu ni svesni gde se nalaze. Muka mi je od takvih ljudi.

zodiac

Ma bole ga djoka, bice glavna faca na zurci zbog ovoga. Heroj.
Prijatelj je zao drug

Dr. Pop

MK Arhangel


Dr. Pop

Laziæ je snimio, ja nisam jebiga....
MK Arhangel

dzimika