Glavni meni

KAWASAKI gpz900r 300evra

Započeo woe23, 12 Septembar, 2011, 13:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

900cm2,73kw ,1989 ,prva boja , nie lupan niti kriv , cvajsno mu je treci cilindar tako da nie u voznom stanju ,nove gume i plocice 063/72-44-346 cena 300evra

jevta

Kad sam pocinjao da vozim motore o ovom se sanjalo.Sva sreca pa nisam nikad imao para da ga kupim inace me sad verovatno ne bi bilo.

easy

ne izgleda lose s obzirom da ima sloj nekog necastivog sranja po sebi
ako neko zna, koliko bi kostalo da se sredi masina?

jevta

Po meni u  svakom slucaju sredjivanje kosta vise nego neki ispravan tako ili za entuzijaste ili u delove.

monsterbnt

Pa moze i da se dovuce neki havarisan spolja pa da se menja masina. Inace legendarni motor, prvi koji je nazvan Ninja, pravio se jako dugo (od 1984-2003) i za sve to vreme se jako malo promenio (kad nesto valja NE DIRAJ). Kada se pojavio bio je najbrzi serijski motor, sa gasnim amortizerima i napred i nazad i bio je sve sto je konkurencija samo mogla da pozeli. Inace poznata Kawasakijeva masina od 500ccm sa 2 cilindra (gpz500, kle, er5 pa cak i versys u modifikovanom obliku) je gpz900r presecen na pola. Da imam garazu u koju mogu da ga strpam i polako raduckam uzeo bi ga bez razmisljanja.
Smrt SVIMA!!!!

MIGE

mogla bi da cucne neka prerada u SF  ;)

monsterbnt

Top Gun - Kawasaki GPZ 900r

Samo je ovaj T.C. suvise velika pi*** za ovaj motor da bi ga vozio kako treba
:D
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

ja imam garazu ali nemam 300e :D

zemunboy


Havarisan


zmiya


monsterbnt

Citat: zmiya poslato 12 Septembar, 2011, 20:41
znaèi da je saranjen..

Pa nije to 'onda pa de se lako sarani :P
Smrt SVIMA!!!!

zmiya

pa nisam reknuo da je lako saranjen,pomuèio se..

Havarisan

mislim STA mu je cvajsnulo na trecem?

monsterbnt

Vidim ja da ce jedna Ninja da ozivi
:)
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Prolupao na trecem i probio blok, ako se ne varam...to se desilo pre par godina u Knez Milosa...Mogla bi da uleti neka masina od zx 10 ili zzr 1100....lakse se nalazi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

e nisam ni sumnjao da ti zna¹ i gde je i ¹ta je bilo..sveznalica.. [srednjiprst]

Havarisan

kad sam procitao CVAJSNUO, mislio sam da je na trecem dvotaktni!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 12 Septembar, 2011, 22:11
kad sam procitao CVAJSNUO, mislio sam da je na trecem dvotaktni!
Pa jeste...otvorio covek preliv na cilindru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

da se doda izraz CVAJSNUO u onu temu sa izrazima..