Glavni meni

KAWASAKI gpz900r 300evra

Započeo woe23, 12 Septembar, 2011, 13:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

 [thumb_up] [thumb_up] charuga.

srce me boli kad ga vidim ovako ugovnanog

Havarisan

Citat: UFF poslato 13 Septembar, 2011, 11:56
nezna se koji je bolji :)


nemoj takve slike!

pa ako tu jos postoji i ZADNJA CENA i ja sam zainteresovan!

UFF

Ma tu sliku je neko vec postavio na forum ja samo da vas podsetim  ;)

Nego zar ne bi dobio vise $$$ u delovima?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: woe23 poslato 13 Septembar, 2011, 13:36
ljudi..to mi e motor od komsije ,tako da je najbolje njega da kontaktirate za vise informacija........on je rekao da ima neki problem valjda sa cilindrom(ja nisam kawa fan i znam da sve kawe imaju manje vise iste agregat probleme),a on mi e isto rekao da je nasao ceo agregat za dal300ili 350 evra,motor je u savrsenom stanju prva boja =)))) ....a ja koristim taj izraz cvajsnuo (nie mi to on rekao da napisem)
Nemoj se ljutiti..znam vlasnika i znam kad se to desilo...motor jako dugo stoji ...a da je bio odlican...jeste
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stari roker

Citat: jevta poslato 12 Septembar, 2011, 15:32
Po meni u  svakom slucaju sredjivanje kosta vise nego neki ispravan tako ili za entuzijaste ili u delove.
Evo ja sam entuzijasta,ali mislim da se ne isplati. Dok se dovede u stanje da bude "kako Bog zapoveda",odvuklo bi para za koliko moze da se kupi citav u takvom stanju.
   Za delove? Samo ko bas voli 900 r,jer je to ipak zastarela mehanika gde su tockovi od 16 i 18 coli,stare vile sa anti-dive sistemom koji na ovim vilama i ne postoji,vec koliko ja vidim ima cepove,oklopi koji nikome ne trebaju...
   Steta...
Not for race,but run forever!

stari roker

Not for race,but run forever!

UFF

Pa naravno da nije kad si nam rekao da se ne isplati :)

bokilic

prodat pre mesec dana,,provereno znam...
brmmmm