Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zemunboy

Citat: pit poslato 09 Jun, 2013, 15:38
Citat: NikGold poslato 09 Jun, 2013, 13:42
Dugar moj ima para za bacanje [doh] posao u Ljubljanu i kupio nov, sa carinom i pdveom ispao ga 4500e :'(

Anemican, bezlican, nemoze nikud, pretezak. Valja da se okaci fotoaparat oko vrata i podje u prirodu na fotosafari, za hardenduro nije. Suzuki dr350 je 100x bolji motor u terenu. Sad mu je skratio prenos naprijed za zub pozadi dodao 6 i sad je neke jade bolje. Prije sa starim prenosom mi je dolazilo da sidjem sa motora i brze bi hodajuci prosao .Nista sportsko nema u sebi sem izgleda koji vara. Nepricam sa foruma i rekla kazala vec iz licnog iskustva.
Neumjesno je uporedjivati xr i ovaj motorcic.
Sigurno  je pouzdan,dugotrajan,kvalitetan ,dopadljiv motor za nekog ko zeli da se provoza po prirodi i uziva.
Drugaru je ovo prvi enduro motor i nije poslusao savjet da kupi tog pominjanog dt125 i vidi sto ce kasnije kupiti u zavisnosti kakvi mu budu enduro afiniteti.Sad jede svoja muda bela jer slusati nije htela

I naravno ne mislim da sam profi, ali sam vozio sa nekim ljudima koji dobro voze, ima ih i na ovom forumu, i citavo vrijeme se lomio da ih uhvatim da mi ne pobjegnu i da neostanem sam u gori kukavac.

U svako slucaju tvoje iskustvo sa crf 250 L poucno ...jer izgled moze da prvari.Kapiram ija da nije hard enduro ali za neke voznjice po prirodi moz da zavrsi poso.
   P.S.Poceo sam malo ozbiljnije da gledam i probam te manje kubikaze posto bi mi to bio 2 motor mogu sebi da dozvolim i da nije za put..nego ga bacim  na prikolicu i aj 300 km pa u sumu.Auto imam i prikolicu jos da kupim enduro ....al nema sve krsevi nevidjeni..pogotovu te manje kubikaze.Zbog toga sam poceo i nove da gledam.
eve ti jedan bez mame i tate...kakav je ne znam...

http://www.polovniautomobili.com/oglas3467556/kawasaki_klx_300/

pit



Ma vido sam ga al sta da mu radim ...da se jebavam s njim oko fals papirta ne pada mi na pamet.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bishke

You should do one thing every day that scares you

monsterbnt

da....samo je majmun stavio neko idiotsko balonasto sediste prekriveno govno braon skajem..... i motor je sav mastan i zapusten.... nevoljen i ne pazen..... kod mene je bar bio blatnjav ko sto bog nalaze.... :(
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Abdullah100k

Tema davno otisla u 'rac a ne u off...
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Bishke

Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2013, 20:46
da....samo je majmun stavio neko idiotsko balonasto sediste prekriveno govno braon skajem..... i motor je sav mastan i zapusten.... nevoljen i ne pazen..... kod mene je bar bio blatnjav ko sto bog nalaze.... :(


cimaj ga da mu das gpz-a...hvali ga malo ovo ono i uzmi motor nazad !
You should do one thing every day that scares you

JankoR

Citat: Abdullah100k poslato 11 Jun, 2013, 16:20
Tema davno otisla u 'rac a ne u off...

AAaa pa kad se ne falite dje ste bili i sto ste radili no moramo da palamudimo. Aj dva tri reda nam izbjesedi kako bjese na te erzbegeske strane.

Abdullah100k

I mislio sam da metnem nesto, nego najveci broj fotki je na valjanom aparatu koji smo zaboravili u Sloveniji pa sad glumimo strpljenje. Ove godine smo imali samo jednog vozaca, neki nisu na vreme stigli da urede svoje motore za trku khm khm... pa je knjiga spala na cetir' slova. Iako nisam seo na motor dok smo bili tamo, opet sam nesto naucio. Ovde ljudi bas vole da se proseravaju ciji je veci i ciji drugar bolje tera a niko u blato da ode dok oni tamo... svi voze debelo preko granica svojih mogucnosti i vestine. Stariji, mladji, novi motori, stari motori, raspale labine, sve se tera do kraja i svi su odlucni do kraja, cak i oni koji su dosli da se zabave teraju kao blesavi, tesko je docarati tu atmosferu i taj mentalni sklop, pogotovo ovde gde svako sve zna najbolje, samo nece da vozi.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Plazma Keks

ja bih rado vozio neku enduro masinu ali sam opasan po samog sebe, dovoljan mi je samo bicikajl... ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

JankoR

Jedni pocnu da se trkaju i vise nemogu bez toga,totalno ih adrenalin i ludulo uvate pod svoje. Drugi probaju i previse im je to guzve i previse ludaka na jednom mjestu pa su radiji da se vozaju za svoj gros sa ekipom. Treci samo palamude, ali su radi cut i prve i druge

Bori¹a

cetvrti smo mi koji se kurcimo a nikad nista vozili nismo , i volimo da slusamo sve ;D

ljupche92

Moj DT, bez fara i icega sto bi licilo na signalizaju :)
Samo za sumu i livadu je bio ;D

[cheers] [cheers] [cheers]



damir1994

Evo dobar razlog zasto uvjek treba cizma dok se pali motor sa kurblom

pit

  To je dobra razlog da nikad ne kupim motor sa kurblom...inace bas gadno....ti si se povredio ili neki drugi?

Boban_m