Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

#820
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 22 Novembar, 2011, 21:55
Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2011, 21:46
Cestitam na planovima, nabijacemo za tebe!!!  [clapp] [clapp] [clapp]
Iza Jeljena 15 km u krug, ima neki kamenilom, extra !! Suma, brdo, kamen, potoci...  :o Jeljen staza je jako rapava, puna rupa, kad isteram dva, tri brza kruga, otpadnu mi ruke, pa posle vozim kontra krug, dosadno mi da teram jedno te isto . Video si kako su skratili stazu, sada je puno sporija, i nemas gde da isaltas prvu i drugu!!!
Vozim i sa drustvom iz Milanovca, Rudnik.... ali ono je haos, kroz sumu , usko, uzbrdo, padam po 5-6 puta... tu ako se izgubis, onda si stvarno izgubljen.  Javi se kad dodjes. Pozzz
Hvala na podrsci :D to mi dosta znaèi iz prostog razloga sto dosta ljudi ka¾e ma ti si budala , znam i sam ¹ta je Jeljen :D  Nema problema javiæu se
Sainko ako imas ti para za to planinarenje (sto bi rekla Mica Trofrtaljka) samo napred. Vecina nas to nije uspela da ostvari, samo napred, siguran sam da ces biti dobar !!!

^SuPeR_MiNt^

Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2011, 22:03
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 22 Novembar, 2011, 21:55
Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2011, 21:46
Cestitam na planovima, nabijacemo za tebe!!!  [clapp] [clapp] [clapp]
Iza Jeljena 15 km u krug, ima neki kamenilom, extra !! Suma, brdo, kamen, potoci...  :o Jeljen staza je jako rapava, puna rupa, kad isteram dva, tri brza kruga, otpadnu mi ruke, pa posle vozim kontra krug, dosadno mi da teram jedno te isto . Video si kako su skratili stazu, sada je puno sporija, i nemas gde da isaltas prvu i drugu!!!
Vozim i sa drustvom iz Milanovca, Rudnik.... ali ono je haos, kroz sumu , usko, uzbrdo, padam po 5-6 puta... tu ako se izgubis, onda si stvarno izgubljen.  Javi se kad dodjes. Pozzz
Hvala na podrsci :D to mi dosta znaèi iz prostog razloga sto dosta ljudi ka¾e ma ti si budala , znam i sam ¹ta je Jeljen :D  Nema problema javiæu se

Sainko ako imas ti para za to planinarenje (sto bi rekla Mica Trofrtaljka) samo napred. Vecina nas to nije uspela da ostvari, samo napred, siguran sam da ces biti dobar !!!
Ma pare nisu problem , para nema ni za leba , a za motor mora da se nadje pa makar nemao sta da jedem . To znaju clanovi uze porodice kao i sire porodice pa se i oni trude da pomognu  .

srbac

Ako treba celo selo ce pomogne, druze Bobane !

^SuPeR_MiNt^


srbac



kepo


srbac

Ja vec kontam da ih napravim od kutije za teniske loptice. Plastika je tvrda ,tanka a kutija je valjkastog oblika,milina !!!
Evo tebela sa semerinzima u desnom uglu kataloga, se nalaze sifre sa dimenzijama semeringa, ne skodi da se ima, 1MB




[attachment deleted by admin]

farbach

u Motomaxu u Mitrovici imas Athena semeringe u maloprodaji po 9 evara. Ima i Tajvanskih po 5 e/par. Za tri godine nijedan nije propustio, nijedna reklamacija. E sad, dok semering, od uvoznika, preko minskih polja, reka punih krokodila i lovaca na glave, stigne do Beograda, isprepadani serviser izracuna zaradu od 1% ,pa ga proda za 50 e. A ne plati ga ni tih 9.

^SuPeR_MiNt^

:D Ovde u NS èoveku tra¾ili 80e da mu zamene semeringe :D   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Ja placam dva semeringa 17e i ulje 800 din :)

Taraba

Promoto centar tra¾i 70e za dva semeringa sa zamenom i uljem, ali da im skinem ¹tapove i odnesem na noge. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

farbach


srbac

Citat: Taraba poslato 25 Novembar, 2011, 11:54
Promoto centar tra¾i 70e za dva semeringa sa zamenom i uljem, ali da im skinem ¹tapove i odnesem na noge. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Koliko bi trazili da ih skines, razmontiras, osmirglas sitnom smirglom stapove operes a oni da sklope?

Taraba

Verovatno 100e... ne vole majstori da im se neko me¹a u posao [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bishke

E pa dragi moji endurasi zelim da vam predstavim novi poligon za off voznju
Poligon sa gomilom puteljcica koji se odvajaju u nepoznato.

U pitanju je jezero Bela reka,nalazi se nekih nepunih 15 km od podnozija Avale,iza sedam brda,gora i dolina

Malo jezero do kojeg se dolazi asfaltnim putem,je veoma lepo ali sto je najvaznije ima gomilu puteva koji cekaju da se istraze...

kao i obicno slike

P.S. poziv svima ko hoce da (pr)overimo ovaj teren
link ka destinaciji : http://maps.google.com/maps?saddr=Route+200&daddr=44.654268,20.461848&hl=en&sll=44.654261,20.461521&sspn=0.003179,0.004823&geocode=FXABqgIdvtU4AQ%3BFbxeqQIdGDk4AQ&vpsrc=0&mra=ls&t=h&z=14&lci=com.panoramio.all
You should do one thing every day that scares you

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Biske ovo tvoje deluje kao idealno za ove sa krmacma tenerama i afrikama

BANE BROTHERHOOD

 uuuuh kako bi rado probao tu da se provozam ;D ....josh samo da nabaviiiim moooootoooooor!!!! [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bishke

Gavro idealno je za svakog ko uziva u voznji van asfalta,dal to bila Afrika ili neki KTM 525,svejedno je :)
You should do one thing every day that scares you