Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


djolefer

osto sam bez goriva, jel ima neko da mi donese agregat da ga napunim :D
:D

mkt


Taraba

E to se zove dobra vo¾nja.
Verovatno je bilo... da li da ga perem ili da kupujem drugi!? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aca-pn

Ovo se pere tako sto se baci u reku da se otkiseli jedno dva sata :)

mkt



djolefer

:D

aca-pn

Jaoooo kad cete vise da zaboravite, izgleda ce me to kupanje pratiti ceo zivot :D

kepo

Citat: aca-pn poslato 22 Novembar, 2011, 14:52
Jaoooo kad cete vise da zaboravite, izgleda ce me to kupanje pratiti ceo zivot :D

i posle tebe ce se pricati o tome  :D

farbach



srbac

#812
Citat: kepo poslato 22 Novembar, 2011, 11:04
Citat: aca-pn poslato 22 Novembar, 2011, 10:45
Ovo se pere tako sto se baci u reku da se otkiseli jedno dva sata :)

ti to iz iskustva?  :D
http://www.youtube.com/watch?v=4EqNo-scHvE&feature=player_embedded#!
Kako se niko nije setio da stoji a ne da sedi kada prelazi reku!!! Kada se stoji onda je teziste nize i motor je puno stabilniji. Mada vi to vrlo dobro znate !

^SuPeR_MiNt^

Srbac gde vozis enduro u Cacku ? Posto sam ja u Cacku samo ziveo a vozio sam u Ladjevcima pa neznam .  Sad æu tokom sledeæeg meseca doterati hondicu kod Pera  da mi uradi nesto , a onda priprema za trke , prvu cu Jeljen da vozim :) pa reko da se raspitam da znam .

srbac

Cestitam na planovima, nabijacemo za tebe!!!  [clapp] [clapp] [clapp]
Iza Jeljena 15 km u krug, ima neki kamenilom, extra !! Suma, brdo, kamen, potoci...  :o Jeljen staza je jako rapava, puna rupa, kad isteram dva, tri brza kruga, otpadnu mi ruke, pa posle vozim kontra krug, dosadno mi da teram jedno te isto . Video si kako su skratili stazu, sada je puno sporija, i nemas gde da isaltas prvu i drugu!!!
Vozim i sa drustvom iz Milanovca, Rudnik.... ali ono je haos, kroz sumu , usko, uzbrdo, padam po 5-6 puta... tu ako se izgubis, onda si stvarno izgubljen.  Javi se kad dodjes. Pozzz

damir1994

Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2011, 20:26

Kako se niko nije setio da stoji a ne da sedi kada prelazi reku!!! Kada se stoji onda je teziste nize i motor je puno stabilniji. Mada vi to vrlo dobro znate ! 

imas pravo jedino sto moras imati veci skill da stojis dok ti voda suce motor.....

aca-pn

Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2011, 20:26
Kako se niko nije setio da stoji a ne da sedi kada prelazi reku!!! Kada se stoji onda je teziste nize i motor je puno stabilniji. Mada vi to vrlo dobro znate !

Ma gde znamo, nemamo pojma :) Reka je jako brza, a dno puno velikog kamenja. Ja sam presao preko takvog kamena i motor je samo izleteo ispod mene, da sam stajao samo bi bio spektakularniji pad, nista vise :D

^SuPeR_MiNt^

Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2011, 21:46
Cestitam na planovima, nabijacemo za tebe!!!  [clapp] [clapp] [clapp]
Iza Jeljena 15 km u krug, ima neki kamenilom, extra !! Suma, brdo, kamen, potoci...  :o Jeljen staza je jako rapava, puna rupa, kad isteram dva, tri brza kruga, otpadnu mi ruke, pa posle vozim kontra krug, dosadno mi da teram jedno te isto . Video si kako su skratili stazu, sada je puno sporija, i nemas gde da isaltas prvu i drugu!!!
Vozim i sa drustvom iz Milanovca, Rudnik.... ali ono je haos, kroz sumu , usko, uzbrdo, padam po 5-6 puta... tu ako se izgubis, onda si stvarno izgubljen.  Javi se kad dodjes. Pozzz
Hvala na podrsci :D to mi dosta znaèi iz prostog razloga sto dosta ljudi ka¾e ma ti si budala , znam i sam ¹ta je Jeljen :D  Nema problema javiæu se

srbac

Pa ustvari najlakse je igrati fudbal sa tribina. Samo vi znate kako vam je bilo, a neki od vas i koliko je ladna voda  [veryangry]  [dunce]