Glavni meni

deca farbachi

Započeo farbach, 07 Novembar, 2010, 02:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


farbach


farbach


Kengur


Dzambo


farbach


Nadalina

Dzukela u podznaku

Gašpar

Wooow  [thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] Ponosni tata!

UFF

Kad ste bili?
Sto ne javi da dodjem da gledam uzivo?

Zeljkamp

Moze li jos koji klip? :)
TwinZ Auto & Moto

farbach

http://www.youtube.com/watch?v=fbHEbvRMh2I


Kasnije cu naci BMX snimke. Ovo je prva voznja na RS250. 15 godina je imao.

GhostMile

Citat: farbach poslato 07 Novembar, 2010, 13:22

Kasnije cu naci BMX snimke. Ovo je prva voznja na RS250. 15 godina je imao.

A  gospodja mama? U nekom podrumu vezana ili...? ;D

farbach

Bilo je i gorih stvari. Ovde sa 7 godina vozi ZXR750. Sam je saltao i kocio, ja sam pomagao samo kada treba da se stane i krene.

Andreja

Ovo je za svaku pohvalu! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

farbach


farbach

porodicno vozimo goli

farbach

prvi pravi motor KTM 65 SX. 17 KS i 50 Kg

farbach

#17
Tu negde je bio kraj jedne faze. Otisli smo na prvu trku i kratko posle toga prodali Kateemca. Sva  ta presija u bosovima, kurcenje nasvercovanim parama i zamalo tuca izmedju Krezica i Sagmajstera i Gaborov pokusaj da osakati dete su nam ogadili motokros za puno vremena.  Gabor je par krugova isao da srusi malog Krezica, koji je tada imao mozda 15-16 godina ( Gabor je vozio 450 a Krezic 85, i nije mogao da mu pobegne). i onda kada je jednom uspeo, Kreziceva noga je upala izmedju Gaborove zadnje viljuske i tocka, a ovaj je slajfovao i udarao klinca nopgom da ga otkaci. To smo posmatrali sa par metara i bilonamje svoj trojici jasno da vise nikada necemo otici na trku. Posebna prica su roditelji koje sve odreda znam i sem Marka Rakica niko nije imao muda da stisne gas, a sada vicu na decu i presinguju ih.

GhostMile

Ista problematika je trenutno aktuelna ovdje u fudbalu. Roditelji urlaju sa tribina jebo Ivana Groznog....

Dzambo

E vidis takve stvari samo ovako mozes da cujes, u novinama je pisao svasta i samo velicanje Sagmajstera, a ovako iako sam pretpostavljao, vidim da je kompetentna budala. I ta prica sa roditeljima i decom je svugde prisutna, matorci lece svoje komplexe.