Glavni meni

ZX10-R

Započeo Charuga, 05 Septembar, 2011, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Kawasaki ZX10R model 2006/07,

Vozen 98% svog veka (26700km) na putu sa radnom temperaturom od 63-75c.
Redovno servisiran....2010 u Mimoto Kawasaki servisu, ove godine u 3T Racing.....
Na 26000 km zamenjeno ulje i filteri, svecice, stavljen nov lanac i lancanici D.I.D. Racing gold edition.... cca 500 eura
Sportske polige kocnice titanijum sa mogucnoscu podesavanja po duzini i sa zglobom u slucaju pada....        cca 150 eura
Poviseni zatamljeni vizir (uz motor ide i serijski)...................................................       cca  45 eura
Carbon looock retrovizori......................
Perla bela boja sa aplikacijama na rezervoaru i tankpad unikatni...radjeni po narudzbini....
Dosta delova presvucenih karbonom....
Na 26000 km. stavljene nove gume DUNLOP SportSmart..........................................                     450 eura
Akrapovic izduvi originalni sa ser.brojevima varijanta forlife..............................                    1760 eura
Nalepnice na motociklu fluorescentne....kao i na obrucima tockova..........................

I najbitnije, motor je kupljen kod nas..... vlasnik pristaje na rengenske i druge provere koje se vrse u AMSS cena je oko 100 eura.
U slucaju da nije legalan motocikl se oduzima..... zatrazite od prodavaca takvu proveru ako kupujete...ako ne pristanu sve je jasno.....
Motocikl vozi covek od 48 godina....nije akan po gradu na visokim temperaturama...nije vozen na tocku, nije maltretiran....
Njegovih 26000 na putu nemogu se porediti sa 5000 km po gradu....
Motocikl obisao celu Evropu i EX Yugu....slike i linkovi postoje kao dokaz gde i kako je vozen.....
Potrebne manje korekcije na oklopima (ogrebotine od pak tregera i tank torbe)....sve ostalo savrseno funkcionise....
Dosta slika na fb...profil; http://www.facebook.com/ggiixxeerr
Iskljucivi razlog prodaje su godine vlasnika kome vise ne odgovara polozaj na motoru..... moguca zamena za novi Z1000
ili nesto slicno sa povisenim volanom, novije proizvodnje....

Cena 6.300 e.

Telefoni: 066/9390554 i 063/7555955  mail: [email protected]
























MIGE

uzivo mnogo lepse izgleda!!!puno srece zeljko sa prodajom  [hello] [thumb_up]

Charuga

Hvala....evo i video zapisa...

Ovaj je iz Septembra 2010:

Akrapovic / Kawasaki ZX10-R.AVI


A ovaj iz Septembra 2011:

ZX10R sept 2011.MP4

nano


MICA F

motor ti je fantazija , video sem ga . ko ima lovu neka je stavi u dzep i nek pozuri ))))

Simon69

Srecno sa prodajom a i sa nabavkom novog.Pokusacu da pomognem u pronalasku kupca.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

MILJAN

Lep bajk...a Akrapi su tek prièa za sebe.... vredi te pare... Sreæno sa prodajom..
Cave ab homine unius libri

Charuga

Zaboravih....p;ocice prednje nisinn zamenjene zadnje isto....i to je kostalo sa zamenom oko 200 eura :)

MICA F

gledam ga , prelep je  [balavi] [balavi]

Charuga


MILJAN

Lep bajk ali ima¹ 00 kao mamut da vozi¹ R na duga putovanja--- Ja sam se koèio, kukao i na kraju odustao od R varijante... Jo¹ èuvam i gel podmetaè za sedi¹te... Ali d¾aba... A na Ninji 600cc sam imao jednog akrapa i èuo se kao lud--- Ta dva komada su verovatno ludilo-... Mislim da ovaj motor treba ponuditi takmièarima, sportskim klubovima, obzirom na opremu... On je ready to race...
Cave ab homine unius libri

MICA F

Charuga moze za 4000 soma toliko imam . hahahahh, prodao sam danas motor ))))

Kengur

Moze...

Dodas posle jos 2000 i dobijes saobracajnu :D

Dr. Pop

Èaruga prijateljku, puno sreæe sa prodajom, motor vredi svake pare i vi¹e od toga. Èestitam buduæem vlasniku ko god tobio , bolje definitivno neæe moæi da pronajde.
MK Arhangel

Kengur

Salu na stranu, svako ko je bio kod Zeljka zna kako se on ophodi prema motoru, tj prema celom voznom parku... Dovoljno je uci u garazu i sve je jasno...

Charuga


Major

Prelep! Srecna prodaja!!
[balavi]

Charuga


Charuga

Izvesna osoba sa ovog foruma se 2x ilegalno logovala na BJB i prilicno israla na ovaj motor sto se prodaje...... ja nikada nisam nastupao u rukavicama i krijuci se vec sam svakome rekao u oci sta mislim spreman na posledice....
Eto ovim putem doticnog MOLIM da se sam prijavi ovde i iznese razloge ako zeli da ovu pricu vise ne rastezemo i da nebi poslo nezgodnim tokom..... U protivnom zadrzacu slobodu da to shvatim kao atak na mene i moju imovinu i potrudicu se da nadjem istog da raspravimo razloge anonimnog pljuvanja.... mada samo to skrivanje vec dosta govori o njemu....
Ko me poznaje zna dali mislim ozbiljno.... ili se salim....

MIGE

zeljko,ajde ako te ne mrzi,uradi copy/paste sa tog foruma da vidimo o cemu se radi,mnogi clanovi odavde su banovani tamo pa nemaju pristup !