Glavni meni

ZX10-R

Započeo Charuga, 05 Septembar, 2011, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Sve je sreðeno preko pp, tvrdoglavi jesmo ali smo ipak ljudi.

Oèigledno je da je ovo odlièan motor, i samo na¹a zajebancija mo¾e da napravi ovakav haos.

Pozdrav ®eljku i naravno idemo na pivo kad se vidimo.  [cheers]

goranvojska

najbolje resenje al prvo po krigla piva na usijane glave da se ohlade pa tek onda pijenje.

jerej

E tvrdoglavi ste ko Bosanci...  ;D ;D

MIGE

koja sisa mi izlupa minuse? >:(

easy


imaginos

Ne razumem se posebno u R-ove, ali ponekad vidim ovaj motor ispred zgrade i svaki put pomislim "u jebote, kakva masina!!".
Retko koji motor ostavlja takav utisak kad se vidi uzivo.

robbief

aha, znaci stoji napolju, a ne u garazi?

:D
smooth

Kengur

Stoji... Kad je Zeljko u kaficu pored... :D
A ni sa njegovim sinom se ne bih zajebavao... :D Dobar momak, ali verujem da bi pucale kosti kada bi neko spustio prste na motor... :D 

UFF

ja sam njegovom sinu spustio prste na motor i to u pola noci
i nista mi nije bilo :D

Kengur

Onda ti je Zeljko sredio nesto preko veze :D

Djordje ok momak, ali ja se sa njim ne bih zajebavao :D
Mozda bih pre smeo sa Zeljkom, verujem da od njega brze trcim :D

MIGE

bolje mi je da je u cutim i ne potpaljujem vatru.zavrsilo se kako se zavrsilo,zeljko je dokazao da je bio u pravu!!!  [clapp] [thumb_up]

MILJAN

Citat: MIGE poslato 16 Septembar, 2011, 11:07
bolje mi je da je u cutim i ne potpaljujem vatru.zavrsilo se kako se zavrsilo,zeljko je dokazao da je bio u pravu!!!  [clapp] [thumb_up]
Pa koja je prva guma bila ?  [rofl] [rofl] [rofl] :P :P :P
JA tvrdim da je bio Mi¹elin! Ajde neka neko ka¾e drugaèije pa da vidite sisice kako ja krcam koskice,...Ovi su svi pero laka za mene :P :P [rofl] [rofl] [rofl]
Mi¹elin i taèka! Nemate pojma :D
Ej, ljudi..... Lepo vreme, daj da se vozimo...Bilo pa pro¹lo....
A ti Sa¹a: Ima¹ programe za fejkovanje IP adrese koliko hoæe¹...Ima¹ programe za fejkovanje MAC (fizièke) adrese koliko hoæe¹.. Pozjamiæu ti  :P    Sledeæi put, kada bude¹ hteo ninja da bude¹, ti to uradi valjano  :P :P :P :D :D :D
I mogao bi da svrati¹ u moj kraj..©to si se zakucao u tu Jagodinu? :D
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

Ma ja sam ti jo¹ na nivou anonimni sms i pozivi telefonom  [doh]

Miljane, nemam vremena niza¹ta, vikend vo¾nje u okolini, sitne kilometra¾e... zreo sam za neki kruzer. Jo¹ mi motor neko vreme bio van upotrebe, drugar mi malo ulupao motor (pao pa se ugruvao), pa dok smo to sredili... Neke planove pravimo za Kopaonik ovog vikenda, pa ako se vraæamo preko Kraljeva mo¾da svratim.

MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 16 Septembar, 2011, 14:10
Ma ja sam ti jo¹ na nivou anonimni sms i pozivi telefonom  [doh]

Miljane, nemam vremena niza¹ta, vikend vo¾nje u okolini, sitne kilometra¾e... zreo sam za neki kruzer. Jo¹ mi motor neko vreme bio van upotrebe, drugar mi malo ulupao motor (pao pa se ugruvao), pa dok smo to sredili... Neke planove pravimo za Kopaonik ovog vikenda, pa ako se vraæamo preko Kraljeva mo¾da svratim.
[thumb_up]
Cave ab homine unius libri

YOman

A...znaci ipak si bio ti! Pa sto, brate, ne pises sa svog naloga, kao muskarac? Ovo su gluposti....

off_topic  Evo jos jednog dokaza da prestavljanje gubi vrednost!
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

djavo

Ja bi rekao da je Filipovic u pravu sto se tice guma ali nije trebao da radi ono sa oglasima, treba biti veliki covek i prijaviti se ovako i ja to postujem.
Dakle, i ja poznajem ludaka koji menja gume na tri hiljade a mozda sam i ja jedan od njih, na motoru su mi gume za stazu, prednja soft a zadnja medium..
Ovaj motor iz oglasa izgleda predobro i kupac nece pogresiti.

Charuga

Citat: djavo poslato 16 Septembar, 2011, 19:37
Ja bi rekao da je Filipovic u pravu sto se tice guma ali nije trebao da radi ono sa oglasima, treba biti veliki covek i prijaviti se ovako i ja to postujem.
Dakle, i ja poznajem ludaka koji menja gume na tri hiljade a mozda sam i ja jedan od njih, na motoru su mi gume za stazu, prednja soft a zadnja medium..
Ovaj motor iz oglasa izgleda predobro i kupac nece pogresiti.

Gume su zamenjene zbog ostecenja a ne zbog toga sto su se istrosile....to je raspravljeno..... kao i sve ostalo.....

djavo

Citat:
Taj nesreæni dunlop ¹to je bio na njegovom motoru je samo odjednom u toku vo¾nje ispustio skroz. Sva sreæa da je bio dovoljno priseban i polako se zaustavio. Guma se iscepala po sredini, ali se nije potro¹ila do platna ili ¾ice, jednostavno se napravila jedna rupa velièine petodirake na koju je ispustila.

Ovo je napisao Filipovic a i ja sam na to mislio, prednja mi je Gp i vec je otisla u q...
Da ne ofujem previse..

gmum44

i sta rekoste KOLIKO KOSTA OVAJ MOTOR STO CARUGA PRODAJE?????
smoriste bre!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Charuga

Evo kako je vozen: