Glavni meni

Dogovor za lokaciju 5og MotoManijacenja

Započeo UFF, 31 Avgust, 2011, 20:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

10ti ili 17ti septembar
a lokaciju vi birate, neko jezero ili necija vikendica...

evo predloga:


Zlatarsko jezero udaljenost od bg 210km

Zaovinsko jezero udaljenost od bg 210km

neskez-ova vikendica u Petnici pored Valjeva (ima i petnicko jezero blizu a i bazene :D) udaljenost od bg 90km

mazzi-eva vikendica u Vlaskom Polju (vec vise puta proverena lokacija a i blizu je al nema jezero jbg :D) udaljenost od bg 50km


ili hocete da organizujemo jedno od ova 4 mesta 10tog a drugo 17tog? :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Citat: Taraba poslato 31 Avgust, 2011, 21:03
Mogli smo otiæi na Zlatarsko jezero

ispravka, trebamo otici na Zlatarsk jezero  [thumb_up]

Eto ideje za 17.09.  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Gašpar

Odmah da kazem da ne idem. Trka u Bataji! A inace to mi je jedini slobodan vikend u Septembru  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5160.msg135568.html#new

Taraba

Navikli smo mi bez tebe Ga¹o...  [zvizdi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

e jbga, ja dan pre toga palim na more ,a bas sam bio  u fazonu da vas upoznam konacno  [doh] [doh]

daca.ZZR6


MILJAN

Ja planiram Golubac u septembru i tu rutu...




























































Cave ab homine unius libri

UFF

I ja bi najradije na zlatarsko jezero ali mislim da ce vecini to biti daleko
vise od 200km iz bg
na novosadjane ni ne racunam-njima je i bg daleko

Taraba

Kad pogleda¹, i nema mnogo interesantnih destinacija u krugu od 150km od beograda... eventualno Divèibare.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


MILJAN

Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2011, 23:11
I ja bi najradije na zlatarsko jezero ali mislim da ce vecini to biti daleko
vise od 200km iz bg
na novosadjane ni ne racunam-njima je i bg daleko
A ja do Srebrnog jezera pre¹ao 220 km..... Njima daleko?  [doh]
Eeee bajkeri " od kafiæa do kafiæa da me vidi 100 pi.iæa"... :D  [thumb_down]
Cave ab homine unius libri

UFF

Eeeee Miljane pa ne trosi i ostalima motor 3 litre kao tvoj :D

bez zajebancije ja bih isao ali kad pogledas do tamo i nazad ti treba 50eur za gorivo i klopu pa razumem ljude zasto ne dolaze
imaju na prece stvari da potrose tih 50e

No to je nebitno jer znam da ce uvek ici odabrana ekipa i da ce nam biti odlicno pa sto se mene tice ja idem 
jos neko?

Ivan1979

jeste malo daleko al ja cu se zapljunem  [thumb_up]

bopk

Au kakvi su to manijaci kad im je daleko 200km!? Pa ne mora tamo da se pije hajniken i da se sedi po kafanama. Uvek bi pare ustedeo na drugu stranu ali za gorivo mora da ima. Ljudi jos mesec-dva je lepo za voznju. Iskoristite to pa onda zimi trosite na druge stvari.
Ako budem slobodan  eto i mene.

Lazic

Ljudi, zlatarsko jezero je malo dalje od 200km, a prilicno je sranje, ako se uporedi sa npr zaovinskim jezerom na tari, do kojeg je put milina od Valjeva, pa sve do Mitrovca... Onda je malo sranje, ali za kola, motorom nije frka...

UFF

moze i zaovinsko sto se mene tice...
aj da vidimo koliko bi njih islo

ali ne idem ja MOZDA ako mi se ovo ono mesec poklopi sa horoskopom sa zenom sa bem li ga cime pa se onda od njih prijavljenih 20 pojavi 4

YoYa

Citat: Gaspar poslato 31 Avgust, 2011, 21:13
Odmah da kazem da ne idem. Trka u Bataji! A inace to mi je jedini slobodan vikend u Septembru  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5160.msg135568.html#new

ee sranje,,,,, Pa da pomerimo datum zbog gaspara,,glupo je da propusti samo ovo druzenje...? ?  [neampojma]   [rofl]  [rofl]



bora63

Jezero ovo jezero ono....ali zar ne bi smo mogli nesto blize?  ;) Volim da vozim naravno i isao biih daleko daleko ko vecina vas ali eto  [sutirakamen] ,xmmm komsija mi nekako mrko gleda  [nono] na sve to i jednostavno da neduzim 50tak jevrica za gorivo mi je stvarno puno  [doh] .
Sumica,put krivudav i debela hladovina,mesta kolko hoces za kojekakva zezanja a i za potpolati vatricu pa zagrejati kakvu resetku i unistiti savesno onaj silni holesterol iz mesista mi deluje sasvim prihvatljivo i izvodljivo....... :)
A to sve tu pred nosem! Avala i li pak neki okolni proplanak (Ajde Ufe i ekipo pa poznajete taj kraj...) a ni Venac nije daleko ! A tek Cortanovci - Kozarica konkretno ako znate ? (pored samog Dunava)
Veci broj manijaka na okupu....
Jeftiniji (citaj prihvatljiviji) za vecinu...
A opet van grada .....
[watching]

UFF

ebi ga sad
neko bi da se vozi i kuka sto smo cafe raceri i vozimo samo oko bg a drugi bi sto blize jer nemaju "vremena" za dalju voznju
jedino da otvorim novu temu sa predlozima pa da se glasa opet

a i to je glupost da glasaju oni koji ni ne dodju ali zato odlucuju gde cemo mi da idemo?  nelogicno zar ne?