Glavni meni

Dogovor za lokaciju 5og MotoManijacenja

Započeo UFF, 31 Avgust, 2011, 20:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

npr, jedan vikend rostljanje na nekoj od blizih destinacija gde ce doci sto veci broj manijaka , a sledeci duza voznja i kako vec ide sve po redu  [neampojma]  ;)

UFF

tako ce i da bude :)

pogledajte prvu temu u ovom podforumu
ove godine jos nismo bili a nije u redu da nam se zavrsi sezona bez reprize od prosle god

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,597.0.html

planirajte za 10 ili 11.09.2011 tema uskoro :)

bora63

"npr, jedan vikend rostljanje na nekoj od blizih destinacija gde ce doci sto veci broj manijaka , a sledeci duza voznja i kako vec ide sve po redu  nemam pojma  namigujem"
Slazem se Ivane . No sto se tice voznje pa i u samoj lokaciji gde se bude odrzavalo doticno parfemisanje sa ugljenisanom bukovinom pomesanom sa masnom krmetinom i unistavanje holesterola,bice potrebno dopuniti zalihe svezeh hmeljnog sokica,hleba i kojekakvih grickalica a prodavnica je tu odmah iza 7,8,9,10tak krivina :P  a ima i te kolko istih kojih treba "ispravitiI "  [djavo]ili pak  preskociti jal zaobici one kratercice po lokalcima  [zvizdi] tako da ni te vrste dozivljaja nece izostati.....
Ufe ne procitah celu temu  (http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,597.0.html) ali cu to uraditi mada i iz prve stranice vidim da je to to....... [thumb_up]
U svakom slucaju predlazem da se bar dan pre nego li krenemo i kad se bude znalo bar priblizno broj onih "sigurnih" koji idu,sastane bar nas par koji ce mo poneti delic tereta i izdogovaramo se oko organizacije (ono:sta poneti,zica,cumur,komsinicu.....  ;) ) tek da bi se sam skup doveo do sto boljeg organizovanja i izbegle nepotrebne inprovizacije na samom mestu [watching]

Gašpar

Ma jok Boro, nema potrebe za tim.
Uvek je bilo ok, a nikad nista nismo planirali.
Na fruskoj gori je bila zica - odakle? Niko ne zna  :D

Na ostalim velikim druzenjima nisam bio, visa sila  [thumb_down]

Na ostalim sitnim druzenjima smo uvek imali sve i za divno cudo nikad nista nismo zaboravila. Kako? [neampojma]

Valjda Bog cuva budale, a manijaci su podgrupa budala i tako  [rofl] [rofl] [rofl]

bora63

E ljudi ako li nesto kazem sto nije tacno nezamerite,tek se uhodavam.......... ali recimo ; " Na fruskoj gori je bila zica - odakle? Niko ne zna"   sad na jezeru nije bila......  :(
drugo to da bog cuva nas "pametne" cuva,cuva ali i on,jbg ima svojih kriza i slobodnih dana tako da nije na odmet da se i mi malo oko toga postaramo...... tek "malkica"  Uf! Opet po ko zna koji put spominjem to "malkica" Valjda je svojstveno muskoj populaciji da trazi samo "Malkica"  ;)  xexexexe.......

Mortisha

Posto je Vlasko Polje meni veeeeoma blizu...sta god bude falilo tu sam....;)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Nadalina

Jao, kako je nama bilo dobro u Vlaskom Polju! [cheers]
Looking forward to it! [hello]
Dzukela u podznaku

Lazic

samo mali preview... Tara, detalj sa Zaovinskog jezera... Vlasko polje je iza coska, a i treba da sacekamo da se Misa Pei oporavi...

Vlajko

16. 17 septembar je Brdo Grad iznad Kosjerica

bice zurka dva i po dana i enduro voznja..

klopa organizovana i ostale radosti..

Zimus cemo svi da kukamo i da se ujedamo..
zato ne propustajte voznje i druzenja..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MILJAN

Boli me k. gde æe biti... Tara mi je lep¹a a Mladenovac bli¾i... Svejedno... Samo se odluèite....

The Clash - Should I Stay Or Should I Go?
Cave ab homine unius libri

mazzi

Ja sam nesto u guzvi, ni putopis ne pisem :) Da kazem par reci o VP. Tamo imamo kucu sa tekucom vodom, resetku, mozda ne bas cumur za 100 kg mesa ali ima blizu da se kupi i prodavnicu na 1 km. Mozda bi bilo dobro da se meso ponese da ne jurimo tamo po lokalnim prodavnicama. Do tamo ima 45 km od Beograda. Jedini problem je sto nema bas mesta za 100 ljudi (znam da nikad se toliko nije ni skupilo, ali cisto da kazem) ali 50 bez problema :) Ko je bio zna vec kako je, ima cak i korito pa mozemo da napunimo i da se kupamo ;) Lazic je u pravu da je to za BG relativno blizu, ali je opet i dobro posto do Tare ima 200 km i vecini nije sve jedno da izdvoji  3000-4000din samo za gorivo. E da ... u VP ima jedna gomila cigala da se premesti sa jednog dela placa na drugi, tako da racunate (bar muski deo) da ima i teretana. :)

UFF

ko premesta cigle taj jede i pije za dz :)

mazzi

Ko premesta cigle, ne pravi rostilj i ne ne mora da kosi travu :)

The One

pratim, trebalo bi na ovo da mogu :)
prijavljujem se za seckanje luka i naravno nemam prevoz :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Nadalina

Nisam musko, al` mogu i cigle da premestam.... ;D
Teretana za DZ! Ideeeeeeemo!!! ;)
Dzukela u podznaku

Mortisha

Citat: Nadalina poslato 01 Septembar, 2011, 18:10
Nisam musko, al` mogu i cigle da premestam.... ;D
Teretana za DZ! Ideeeeeeemo!!! ;)

[thumb_up]

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

zVuk

...a jel ima negde da netreba nista da se premesta?? ja bih tamo....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


gile74

Pozdrav manijaci . Ceo septembar sam slobodan  [yahoo] tako da sledece okupljanje ne propu¹tam (ma gde ono bilo) [cheers]

Alchemist

ok... mogu ja da kosim travu... samo jo¹ da naðem ¾rtvu da me vozi  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me