Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phoenix

ovako si gledao priznaj  :P
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mazzi

Ma ja nisam smeo ni da gledam, Zena gledala pa mi prepricavala :)

AndreyRR


UFF


goranvojska

da sam ja isao ja bi gledao a zena ................ma nista nebi bilo sto nije vidjeno.

Nadalina

Mazzi!!!
Nastavljaj ovaj putopis, ustaj!
Jeste nedelja, al` to ne znaci da treba da spavas do 12! [rofl]

p.s.
Komsije rade nesto ispred zgrade, pa su me povapirili zvuci brusilice i busilice u pola 9.....
Sad morate svi da poranite! :D
Dzukela u podznaku

mazzi

Dan 15. - 05.08.2011
Dosta nam je obilazaka, vec smo malo umorni tako da odustajemo od Nemackih gradova. Nasa sledeca tacka je Rabac u Istri. Naravno tu postoji mali problem, treba od Amsterdama do Rabca samo pretrcati Nemacku, Austriju i Sloveniju :) To je nekih 1500 km, resili smo da to podelio u dva dana. Prvi dan idemo do Baden-Baden-a. Tu imamo neke prijatelje kod kojih cemo prespavati … nazalost, oni su imali nekih problema sa decom pa nije bilo bas uljudno da im smetamo. Odveli su nas u jednu od tvrdjava koja je preuredjena u hotel.



[attachment deleted by admin]

mazzi

Mnogo lepo mesto, samo postoji prica da je tu duh bivse vlasnice koja trazi izgubljeno dete. Posle 600 km meni to bas i nije mnogo smetalo ali je Zena bila budna skoro celu noc i reagovala na svaki zvuk :)


[attachment deleted by admin]

mazzi

Dan 16. - 06.08.2011

Ovo je dan zbog koga skoro da odustanem od voznje motora. Od Baden-Badena do Rabca ima nekih 900 km. Uglavnom je auto-put i to kroz Austriju ciji su Alpi mozda i najlepsi od svih. Ovde nalazim i nesto sto trazim godinama … Red bull od pola kile :)


[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

Stizemo do Ljubljane, zgazili smo nekih 700 km, ostalo nam je jos samo malo. 6 popodne , javljamo se prijateljima da smo tu za nekih 2 sata i jos opusteno sedimo i pijemo kafu do nekih 7. Krecemo dalje  I shvatam da se negde pre Kopra i Trsta odvajamo na sporedni put za koji Avalski izgleda kao auto-put :) Pored toga ja imam takozvano kokosije slepilo … cim pocne da pada mrak ne vidim bas mnogo :) Mrzim da nosim naocare. Tih sto i nesto kilometra je bio najduzi put ikada. Tek negde oko 11 stizemo u Rabac. Ne zelim da vidim motor bar 2 dana !!!  [veryangry]

[attachment deleted by admin]

mazzi

Dan 17/18. – 07/08.08.2011

Sledeca dva dana … samo kupanje  :P


[attachment deleted by admin]

AndreyRR


mazzi

Nemas pojma bre, to je u Hr moderno :P

AndreyRR


mazzi

Dan 19. - 09.08.2011

Posto su dupeta malo bolje, a i u Istri ima sta da se vidi. Resili smo da ovaj dan iskoristimo za obilazak Pule. 


[attachment deleted by admin]

mazzi

I kod Hrvata postoje radovi na putu :) Ali je put do Pule prelep za voznju a i nema pomahnitalih traktorista :)

[attachment deleted by admin]

AndreyRR


mazzi

Moram da naucim zenu da jos iskrivi fotoaparat da izgleda kao da sam oborio :P A da i na kraju dana naravno ... kupanje :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Inace, Rabac je malo mesto izmedju Pule i Opatije, odnosno Rijeke. Ja sam imao plan, a i predlog da mozda vise nas ode sad za 1. maj dole i da se vozimo posto mozemo da dobijemo povoljno smestaj. Ma da nikako da se finansijski organizujem :(