Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mazzi

Zajebo predhodni prazan post ...

[attachment deleted by admin]

mazzi

Za kraj jedna potpuno drugacija slika ... ko pogodi sta je ovo dobice na poklon jednu sliku ... Big Ben-a :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Ne bih vas smarao sa ribicama i ostalim glupostima. Ovaj dan je protekao sa manje setnje, a malo sam provozao i motor po Londonu. Oprema standardna: Patike, majca, kaciga i rukavice. Prilazi mi crnac na ulici i pita odakle sam i kaze da sam mnogo hrabar kad tako vozim motor ... Objasnio sam mu da je kod nas standardna oprema naocare za sunce i papuce i da sam ja jedan od opreznijih posto nosim i rukavice ... Covek odlazi sa nevericom :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Obilazak Londona se zavrsio, ja mrtav ... Zena tuzna sto napusta London. 2 kazne u dzepu ... cekaju da vidimo dali treba da se plate na granici :)

UFF

Trebao si da poneses u telefonu sszgo-vu sliku bez majice na zadnjem tocku sa rolerima i brzim cvidzama da mu pokazes :D

vasqez

Vidi vidi kako kritika pozitivno utice na tebe  [watching]

mazzi

Pa kad si mi danas i ti rekao da nema smisla, morao sam da nastavim ;)

mazzi

Dan 11. - 01.08.2011

Ovaj dan je bio rezervisan za put do Liverpool-a. Do tamo nema puno, ali nas umor stize pa smo resili da ipak potrosimo ceo dan.  Smisljamo sta bi mogli da obidjemo usput …
Neka to bude http://www.nationalmotorcyclemuseum.co.uk/

Jedan od bitnijih razloga za ovo je i to sto je moj deda bio „marsovac“ a malo i vozio trke naravno pre rata a malo i posle :) Cale je odrastao na motoru,ali ga valjda nije nesto zanimalo da vozi pa je deda prodao Ariela kojeg je imao. Pokusacemo da u muzeju nadjemo takvog :)

mazzi

Stizemo u muzej … Ovo su samo neke slike iz muzeja, ako ocete kacicu ih jos :)

U muzeju su nekih sedam soba, i u svim su samo Engleski motori. Zbog Mise (neki su ga upoznali) dosta sam slikao triumph-e :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

Pronalazimo i dedinog Ariel-a. Mislim nisu bas isti, ovaj ima far i uglancan je, a dedin je imao prikolicu i hm ...  izgledao je kao da je preziveo rat :)

[attachment deleted by admin]

Jocika


mazzi

Odavde pravac Liverpool ... Stizemo na konacni cilj naseg puta. Hvata nas mala kisa ali ipak uspevamo da udjemo u hotel pre pljuska :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Ipak ce obilazak Enfilda i silazak sa ostrva sacekati sutra ... obecavam da ce biti sutra :) I za kraj ... koliko izgleda debilno kad telefoniras sa laptop-a :P

[attachment deleted by admin]

nano

Imas o tom arielu, cini mi se da je isti model, u ovomesecnom dva tocka...

AndreyRR

Au kakav grad.
Za beograd kazu metropola,koja bre metropola nismo veci od jazbine bodljikavog praseta.
Ovo se mora obici kad tad.Svaka cast Mazzi  [cheers]

mazzi

Dan 12. - 02.08.2011

Liverpool

Grad poznat po dve stvari grupi Beatles i Liverpool football club … Mi smo dosli samo zbog ovog drugog  :) Za one sto ne vole fudbal bolje da preskoce sledece slike :)
Jos jednom da objasnim … Cela ova sprdnja i zajebancija je samo zato sto je Zena htela da zgazi na Anfield, tako da smo ovaj dan uglavnom posvetili tom uzvisenom zadatku :P

Ali pre toga mora ves da se malo opere ;)

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

Zena

Citat: AndreyRR poslato 28 Mart, 2012, 09:45
Au kakav grad.
Za beograd kazu metropola,koja bre metropola nismo veci od jazbine bodljikavog praseta.
Ovo se mora obici kad tad.Svaka cast Mazzi  [cheers]
Sta bre svaka cast Mazzi?!?!?!da nije zene ne bi on dalje od Vlaskog polja!!!!:D:D:D:D [djavo] [djavo]