Glavni meni

prerada , sredjivanje GSX600F

Započeo Andjelo, 20 Avgust, 2011, 22:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo dosao jedan poslic a najvise volim kada mi musterija prepusti da radim sa motorom  po mojim nekim idejama  .......................od poslova ide preuredjivanje pa onda farbanje , a bice malo vise posla oko sredjivanja.  Evo nekih slika od danasnjih 3-4 sata rada, nisam slikao kako je izgledao kada je dosao u radionicu

Andjelo

poradilo se na sredjivanju repa isekao sam donje nosace od repa  i ubacio drugu cev ravnu 20x20 ,jedino mi se nesto ne svidjaju ovi fuzasteri kako stoje moracu ili ove da prepravim ili druge da stavim , pa onda idemo dalje sa sredjivanjem plastika

UFF


Dutchman


isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Andjelo

polako treba vremena da se to sredi plastike su bile rasecene  jedva sam ih skrpio pa kad se to odradi krenuce se na sledecu fazu , ne ide u fajtera bio je.............. ovaj vlasnik hoce da ga vrati u oklope  a prtedhodni posekao oklope na pola da odradi krilca sa strane  nece biti nekog velikog budzenja .............................................

ra$a

jedina prerada koja treba za 600f je presa na nekom otpadu pa na recikla¾u.

ovo je gora lomina nego ova moja.

aj da vidimo kako æe ispasti.

WUJA


Gavrolini

ne razumem ljude koji i jedan donar uloze u ovakvu labinu

Andjelo

Citat: Gavrolini poslato 24 Avgust, 2011, 23:52
ne razumem ljude koji i jedan donar uloze u ovakvu labinu
pa jebiga nemaju svi da voze nesto novo............................................... pa ipak uloze neki dinar  da i staro bude kao novo , a i da mi majstori zaradimo neki dinar

Havarisan

ovo je mozda jedini motor koji nikad ne bih vozio!

Dutchman

da se slozim sa Havarisanim uz jedan +

Gavrolini

Citat: angel poslato 25 Avgust, 2011, 14:02
Citat: Gavrolini poslato 24 Avgust, 2011, 23:52
ne razumem ljude koji i jedan donar uloze u ovakvu labinu
pa jebiga nemaju svi da voze nesto novo............................................... pa ipak uloze neki dinar  da i staro bude kao novo , a i da mi majstori zaradimo neki dinar
nemam ja nista protiv starih motora...mnoge sam i sam imao zelju da preradim ali gsx600f je kanta i nakaza sta god da mu uradis...ne radi se tu o parama.

dr32

Slazem se sa Havarisanim i sa Dutchmanom, al da vidimo nasta ce ovo da ispadne  [watching]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mohikanac

Sto sta fali motoru,jes da nije neki lepotan,ali ja se ne bi bunio da imam ovakav jedan,cisto da sluzi za drndanje,kad malo popijem,na skupovima dok ne izdrobi ventile,ili istera klipnjacu kroz blok...mozda zimus i nabavim nesto slicno..

miodrag

vozio sam isti model preradjen u strit... nije losa makina

Andjelo

pa  ovdasnji klinci  se pale na samo novije motore i ispod casti im je da sednu na ovakve lupine ,a kad ne bi imali para za nesto bolje   ............................dobro bi im dosla i ovakva krntija da se voze .....................za ljuibitelje motocikla svaki motor   ima svojih nedostataka a i nesto sto je prelepo na njemu  bez obzira dia li je star jednu godini ili  101 godinu,  pa zato i novi motor kada se kupi poradi  se na njegovom stajlingu das je jos lepsi .................................radovi su u toku pa bice slika uskoro posto imam nekih drugih obaveza trenutno

Gavrolini

definitivno nisi razumeo...vecina ljudi koja se oglasila u ovoj temi nista nema protiv starijih motora....ali ima protiv ovog modela. sto se mene tice ovo je najruzniji motor od kad motori postoje....a ni za prepravku nije nista posebno jer ima ruzan ram , agregat koji je shatro izdrzljiv ali ide ko kita labava...

Dutchman







generalno mnogo grdan motor , a i uljara , a i ni novog ne bi vozio ... al moze da se potroshe velike pare da bi to kao na neshto lichilo ... dodushe ima i onik koji vole i lep im je , fbg mishljenje ko dupe , svako ga ima

UFF