Glavni meni

prerada , sredjivanje GSX600F

Započeo Andjelo, 20 Avgust, 2011, 22:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mohikanac

Angel pusti ti ove strucnjake preko neta,nego ima li kakvih novosti o preradi..

Andjelo

Citat: mohikanac poslato 21 Septembar, 2011, 01:23
Angel pusti ti ove strucnjake preko neta,nego ima li kakvih novosti o preradi..
motor zavrsen pre 3 nedelje nisam imao aparat kod sebe da ga uslikam a gazda u zurbi oterao motor da se voza ,moracu da ga savatam da barem jedno dve slike uslikam

dekiowl

Ahhh,vecita borba misljenja.....

Aj te slike pojuri,bilo bi lepo.
Motorcycle Workshop - Customs

Andjelo

evo nekih slika  a bice jos koja od nedelje .......................

Gavrolini

ne izvadise ga cak ni kawine boje

goranvojska

zasto raspravljate o ukusima.to bi bilo ko da se raspravljate o tome dal necija devoka bolja riba sa plavom kosom il crnom.mozda je ona crnka al nema para da se ofarba u belo.svi bi hteli ultra mega giga novo itd al bato...........puste pare.

Andjelo

Citat: goranvojska poslato 30 Oktobar, 2011, 21:50
zasto raspravljate o ukusima.to bi bilo ko da se raspravljate o tome dal necija devoka bolja riba sa plavom kosom il crnom.mozda je ona crnka al nema para da se ofarba u belo.svi bi hteli ultra mega giga novo itd al bato...........puste pare.
ma ovde ti skoro sva deca ..............................mamine maze mnogoooooooooooooooooooooo su razmazeni pa se zato i tako ponasaju a  i moj sin nije nista bolji

Andjelo

Citat: Gavrolini poslato 30 Oktobar, 2011, 21:01
ne izvadise ga cak ni kawine boje
sinak pa ne radi se ovde o bojama nego sam trebao slikati kako je motor izgledao pre ulaska u radionicu ,a boja to je ukus musterije  o tome ne treba da komentarisemo.....

zmiya

Ne raspravljam ni¹ta,samo iznosim moje mi¹ljenje..Ubedljivo prvi na listi najru¾nijih motora..

UFF

Ja isto to pre neki dan reko ganetu a on mi ne veruje :D

easy

daleko da mi se svidja, ali nije toliko ni ruzan
jedino sto ovako zelen i sa ovom nogicom izgleda kao ogromni skakavac :D


goranvojska

Citat: angel poslato 31 Oktobar, 2011, 07:48
Citat: goranvojska poslato 30 Oktobar, 2011, 21:50
zasto raspravljate o ukusima.to bi bilo ko da se raspravljate o tome dal necija devoka bolja riba sa plavom kosom il crnom.mozda je ona crnka al nema para da se ofarba u belo.svi bi hteli ultra mega giga novo itd al bato...........puste pare.
ma ovde ti skoro sva deca ..............................mamine maze mnogoooooooooooooooooooooo su razmazeni pa se zato i tako ponasaju a  i moj sin nije nista bolji
moj 6 meseci i ..........nije dobar ima bolji.

despic

mnogo serete, ja sam pre 5 godina hteo da uzmem gsxf :)   to znaci da je dobar :P
ja se izvinjavam, samo jedno pitanje...a sta je ovde preradjeno!? posto u naslovu pise prerada
+ mrezica na bocnim plastikama je obavezna
klasican divljak

Gavrolini

Citat: despic poslato 31 Oktobar, 2011, 16:38
mnogo serete, ja sam pre 5 godina hteo da uzmem gsxf :)   to znaci da je dobar :P
ja se izvinjavam, samo jedno pitanje...a sta je ovde preradjeno!? posto u naslovu pise prerada
+ mrezica na bocnim plastikama je obavezna
ti nemas pojma tako da se to ne racuna

despic

klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Ne stvarno.....izbecih oci ali ili gledam pogesnu sliku ili je motor samo ofarban i skinut je plasticni deo koji sprecava prkanje govana po suvozacu...ok ima male retrovizore na kojima se nista ne vidi...i.....i........vidite li jos nesto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TOECUTTER71

©to jes jes, ru¾an je za Pehar u ru¾nja¹tvu [pobednik] [facepalm]....ALI(veliko) ;D tako je to kada hoæe¹ bez para da "sredjuje¹" motor i "preradjuje¹" [pop] bez ljutnje, ali prvo ¹to se vidi da je bud¾et bio izmedju 40€ i 128€ a sa tim stvarno nemo'¾.Pa sve sam sebi da plaæa¹.Ali entuzijazam treba pohvaliti...tako da æe sledeæi, ja sam siguran!! ...biti bolji [pomazi_me] [gsxr]