Glavni meni

Sprej za lanac

Započeo dzony, 15 Avgust, 2011, 19:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzony

Koji sprej za lanac koristite i koji mislite da je naj bolji ?

davidoff

Koristim Motul i vrlo sam zadovoljan,probao sam Bardahl i neprijatno sam se iznenadio kao voda je u odnosu na Motul.
We won't forget you Marco....


bigbad86

Sad sam otkrio da ima bagatela sprejevi da se kupe za oko 400 dinara velike boce pa koristim njih. cak i posle 60-ak Km voznje po autoputu (oko 120kmh) lanac je i dalje mastan. Mada opet razbacuje malo. Boli me uvo nisam neki pican, vazno da je lanac PODMAZAN to je ono sto gledam. Nije mi tesko da operem felnu s vremena na vreme a jeste mi tesko da dam 1000 din za sprej kad mogu za 400din. Ej to je 5 litara goriva razlike :D

UFF

o kojim sprejevima pricas bigbad?

markodjurovic

IPON Sand. Na prvi pogled sam mislio da je sranje, medjutim posle sam video da uopste nema potrebe za ciscenjem lanca posle voznje, nego samo naprskas opet. Inace lanci su mi bez O ringova, za ove lance sa nemam pojma kako se sprej ponasa
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

bigbad86

Nemam pojma koji je sprej, pogledacu...

srbac

Motorex off road(10 eura), dobro maze ali i masti sa strane, mada ja prskam ko lud. Imao sam Castrol sint( 8 eura ) i on je bio dobar. Imao sam i neki talijanski 4oo din i on je bio dobar, zakljucak svi su dobri. To sto je voden ne znaci da ne maze!!! POZZZZ

despic

ja mislim da sa vazelinom ne moz' se pogresi
klasican divljak

Cale

Posto vozis 10-ku,verujem da volis da zavrnes gas.Prema tome MOTUL.A najbolje Scotoiler ili nesto slicno.Koristio sam i Mobil.Mnogo dobar sprej ali nije za kisu.Po suvom je mogao da izgura i do 1000 km.

dzimika

prskao motul i sada ga koristim a probao sam i castrol koji je isto bio dobar, svidelo mi se kod njega sto je kad se prska redji ali se onda lepo zgusne i ostane na lancu
nisam primetio neku vecu razliku izmedju motula i castrola

Taraba

Do sada samo Castrol i ne verujem da æu ga menjati jer radi posao i ne prska na sve strane.
Jedino ¹to je magnet za pra¹inu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo mast i to guscija preprana u deset voda....ovo su samo neki fancy sprejovi...citao sam na jednom forumu da moze i palmina mast (ne od onog palme iz jagodine, mada i on ima mast) jedino sto je kabasto pakovanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Zaboravio si da ka¾e¹ da mora da prenoæi u svakoj vodi..

WOLVERINE


 Naj bolje je schotoi;er ili prooiler..............  Po meni od sprejeva BELRAY No: 1.........

lord_oblivion

Staro dobro motorno ulje.
Mada imam nameru da probam Bardalov enduro sprej.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

zmiya

Probu¹i¹ semering kod lanèanika i ne treba ti ni sprej ni scottoiler..

dzony

znaci za sada motul i castrol vode

Tihi_ZR

Motorex ili Motul. Koristio sam do sada Valvoline, Ipone, Silkolene ali ova dva su mi najbolja, Silkolene se razmaze u toku voznje po felni, Ipone isto.

Raja

Citat: davidoff poslato 15 Avgust, 2011, 19:31
Koristim Motul i vrlo sam zadovoljan,probao sam Bardahl i neprijatno sam se iznenadio kao voda je u odnosu na Motul.
Ja mislim da si ti prijatelju pogresio nesto.Ja odavno koristim bardahl i prodajem ga i drugima i svi su zadovolji prezadovoljni.Ja ga prskam na 400-500km i nespadne.To sad kako kazes ja samo mogu da pomislim da ili prodajes motul ili si uzeo bardahl sprej K9 koji je u stvari vd sprej za odvijanje.Na spreju za lanac je nacrtan lanac

Raja

I da nebude sad hvalim samo bardahl,motorexov sprej je isto odlican.