Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Septembar, 2016, 23:30
poshalji adresu poslacu ti smoki ...
kad sam mogao zvake da shaljem
u ameriku mogu i tebi smoki :)


Zeleni Orbit!!!! <3
Imam fotke u starom fonu i dalje! :)

A evo neka fotka i od mene... sasvim obicno popodne u Kini... :)


Dzukela u podznaku

joka

 Da li postavljaju pravilno okna prozora, a ne kao kod nas u zrenjaninu na novoj bolnici, sva okna kontra postavili, pre oko petnaestak godina, pa ispisali novi referendum o samodoprinosu na ponovnih deset godina, da bi se nova bolnica napokon zavr¹ila, a gradila se oko petnaest godina.   [facepalm]

Vrndalama


Grof

Vidi ga derana ¹to se slika na petrovaradinskoj tvrdjavi :)

Lazic

#1184
Ove Vrndalame su lepi ljudi... :D [cheers]








Citat: DebeliZmaj poslato 30 Septembar, 2016, 23:33
UFF.... pocinjesh da zvuchish kao ja ... pazi vidi, ne znam dal je do foruma ali nadam
se da sad kapirash ono cuveno ...
neocekujte da sam privatno ljubazan kao na poslu, tamo sam placen ... :)

Ljubazan kao na poslu...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]




Citat: bobangsxr poslato 30 Septembar, 2016, 22:19
Ja sam odrastao u siromasnoj porodici i znam kako je to... deda alkoholicar... cale nikako nije mogao da se snadje  u zivotu i zato smo lose ziveli a jos na to bili smo cetvoro dece....
Secam se jedne prilike kad smo mi deca pronasli ratluk u vitrini i normalno smazali  ;D cale i keva ceo dan ratuju jer je to bio ratluk za slavu, a sad se ja i zena svadjamo jer ja hocu bmw 1200 rt a zena hoce hondu ntv 700  [ludak]  
Moji se razveli kad sam imao 9 godina, keva i ja u podstanare, prvi put(a i retko posle) u ¾ivotu sam imao dovoljno novca u novèaniku sa 24 kad sam poèeo da radim u dobroj firmi za pristojnu platu...

Da, ka¾i ¾eni da nije normalna, kakav ntv 700, kakvi bakraèi... :o  [facepalm] ;D

Vrndalama

Citat: Grof poslato 06 Oktobar, 2016, 15:22
Vidi ga derana ¹to se slika na petrovaradinskoj tvrdjavi :)
A malo u obilasku dok smo cekali direktora voda vojvodine  ::)

Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2016, 15:58
Ove Vrndalame su lepi ljudi... :D [cheers]








Citat: DebeliZmaj poslato 30 Septembar, 2016, 23:33
UFF.... pocinjesh da zvuchish kao ja ... pazi vidi, ne znam dal je do foruma ali nadam
se da sad kapirash ono cuveno ...
neocekujte da sam privatno ljubazan kao na poslu, tamo sam placen ... :)

Ljubazan kao na poslu...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]




Citat: bobangsxr poslato 30 Septembar, 2016, 22:19
Ja sam odrastao u siromasnoj porodici i znam kako je to... deda alkoholicar... cale nikako nije mogao da se snadje  u zivotu i zato smo lose ziveli a jos na to bili smo cetvoro dece....
Secam se jedne prilike kad smo mi deca pronasli ratluk u vitrini i normalno smazali  ;D cale i keva ceo dan ratuju jer je to bio ratluk za slavu, a sad se ja i zena svadjamo jer ja hocu bmw 1200 rt a zena hoce hondu ntv 700  [ludak]  
Moji se razveli kad sam imao 9 godina, keva i ja u podstanare, prvi put(a i retko posle) u ¾ivotu sam imao dovoljno novca u novèaniku sa 24 kad sam poèeo da radim u dobroj firmi za pristojnu platu...

Da, ka¾i ¾eni da nije normalna, kakav ntv 700, kakvi bakraèi... :o  [facepalm] ;D
Hvala Laziæu, lepi i celavi obojica xaxaxa

Lazic


Nadalina

Evo jedna jutarnja... prosto mi bilo zanimljivo... trake za pravo i desno prazne, ali zato za levo... ;D


Dzukela u podznaku

Darko

 :o

koliko puta cekas zeleno na istom semaforu ?!?! 

Nadalina

Dzukela u podznaku

Lazic

Kod nas bi svi i¹li iz trake za pravo... :D


mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Hurricane


mali_zmaj

jin-jang

Laki-zr


monsterbnt

Malo se danas sunjao medju ovim uvoznim ciganima....
Smrt SVIMA!!!!

Boban_m