Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

ZEMZEM

Lazza, preteèe me sa ovim klipom. Èesto sam ga pominjao u sliènim situacijama. Nekom su pare sreæa a nekom ne¹to drugo.
;)
Nema tih para za koje bih prodao vreme koje sam proveo gledajuæi kako mi deca rastu, igraju se, smeju, plaèu, prve ljubavi ...
Posedujemo kuæe, vozila, kompjutere, mobilne telefone da li to pokazuje koliko smo inteligentni ili mo¾da sreæni?
Hodamo ulicom ignori¹uæi male stvari, ljudske oèi i njihove prièe.
Jednog dana æe nas ¾ivot napustiti, na¹a tela æe truliti a na¹e dragocenosti æe neko drugi preuzeti. Ako pogledamo na¹u najveæu ¾elju - da budemo sreæni mi svuda oko nas tra¾imo zadovoljstvo ali zaboravimo da to prvo potra¾imo u sebi.
Veæina najsreænijih ljudi su oni koji imaju malo. Da li smo mi zaista sreæni sa na¹im prevelikim kuæama, skupim kolima i telefonima?
Mi smo se otuðili, nemamo prave prijatelje, idealizujemo pogre¹ne ljude koje nikad nismo upoznali.

clutch&brake

#1162
Citat: Gavrolini poslato 29 Septembar, 2016, 08:47
Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2016, 06:40
svidja mi se taj smoki sa slike
i ja bih smoki.

eto ti plus :)

Jao...da li komentarisati? Ili je vec sam sebe dovoljno roknuo.

i lepeza kada se nafura tripuje da je klima... tako da nemoj da komntarises
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gavrolini

Ma meni zanimljiva njegova zelja za smokijem. Nije valjda da arapi imaju tolike kurcine pa se uzeleo malog.

mrle


SSZGO

ja sam se uzeleo smokija...
a latentni gej fegeti citaju izmedju redova...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mali_zmaj




Nekad negdje na moru....

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

bobangsxr

Citat: con3 poslato 28 Septembar, 2016, 23:32
Druze Bobane imas li 1000 eura na zajam ?
Citat: Bori¹a poslato 29 Septembar, 2016, 00:18
Citat: bobangsxr poslato 28 Septembar, 2016, 22:55
Nije mi jasna fotografija al ajde  ;D ;D ;D

daj molim te 1000chf do 15og ljubim te [rofl]

Nema nista... evo i ja se zajmim  ;)

Hohštapler

Citat: ZEMZEM poslato 29 Septembar, 2016, 11:48
Lazza, preteèe me sa ovim klipom. Èesto sam ga pominjao u sliènim situacijama. Nekom su pare sreæa a nekom ne¹to drugo.
;)
Nema tih para za koje bih prodao vreme koje sam proveo gledajuæi kako mi deca rastu, igraju se, smeju, plaèu, prve ljubavi ...
Posedujemo kuæe, vozila, kompjutere, mobilne telefone da li to pokazuje koliko smo inteligentni ili mo¾da sreæni?
Hodamo ulicom ignori¹uæi male stvari, ljudske oèi i njihove prièe.
Jednog dana æe nas ¾ivot napustiti, na¹a tela æe truliti a na¹e dragocenosti æe neko drugi preuzeti. Ako pogledamo na¹u najveæu ¾elju - da budemo sreæni mi svuda oko nas tra¾imo zadovoljstvo ali zaboravimo da to prvo potra¾imo u sebi.
Veæina najsreænijih ljudi su oni koji imaju malo. Da li smo mi zaista sreæni sa na¹im prevelikim kuæama, skupim kolima i telefonima?
Mi smo se otuðili, nemamo prave prijatelje, idealizujemo pogre¹ne ljude koje nikad nismo upoznali.


[clapp]
...ba¹ tako.

Preneseno na moto prièu:
Veæ sam vi¹e puta i ovde na forumu to napisao, najveæa radost koju sam ikad do¾iveo na dva toèka bilo je sa 8 godina kad sam prvi put provozao tomos automatik. Taj oseæaj snage, da me nosi, letim bukvalno, strah, adrenalin, vazduh koji guram telo, vibracije, ma sve emocije od jednom - to nisam posle ni na jednom motoru do¾iveo.
Sve je to lepo, igraèke koje danas mo¾emo kao odrasli sebi da priu¹timo, ali da li zaista znamo u njima da u¾ivamo...?
Pro¹le godine kolega Slaninar meni pozajmi suzuki GN125, jer mi je honda bila na farbanju, i posle dosta godina opet sednem na motorcikl koji ima ne¹to malo motora, ne¹to manje koènica i skoro ni¹ta ve¹anja - a osmeh oko glave!
Èoveèe... su¹tina vozikanja. Lagano i stiæi æe¹.

Malo èoveku treba da bi bio sreæan ako je miran sam sa sobom.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: ZEMZEM poslato 29 Septembar, 2016, 11:48
Hodamo ulicom ignori¹uæi male stvari, ljudske oèi i njihove prièe.

koga boli kurac za smaracke price ljudi sa ulice koje ne poznajem nit zelim da ih upoznam cak i da imam vremena i volje za to?

Citat: ZEMZEM poslato 29 Septembar, 2016, 11:48
Veæina najsreænijih ljudi su oni koji imaju malo. Da li smo mi zaista sreæni sa na¹im prevelikim kuæama, skupim kolima i telefonima?

ne, novcem ne mozes kupiti srecu ali ne moras ni meditirati 24h i odreci se svih zelja i posestva da bi bio srecan
a i ne moram biti 24/7 srecan, dovoljno je da sam zdrav u vugla i telesno a ta kuca, skup auto i telefon ce definitivno da pomognu tj sigurno nece da odmognu

ni zene se ne udaju za srecne siromahe i to ne zato sto su sponzoruse vec jer zele da neko njihovoj buducoj deci obezbedi sto vise moguce da imaju sigurnost kao i sto bolji start i sanse da vise postignu u zivotu

bobangsxr

Obrni okreni sve se vrti oko para, hteli mi to da priznamo ili ne  [cheers]

UFF

Siromasna porodica sedi kuci nervozna i samo je pitanje trenutka kad ce svadja da izbije upravo zbog te nervoze i nemanja sredstava da rade ista drugo a zivotne obaveze ih konstantno pritiskaju dok ovi bogati mogu da odu na romantican odmor negde da se izdrkavaju kad god izbije sranje ako uopste i izbije (pod uslovom da oboje nisu razmazena derista) onda je on odvede na skupu veceru kupi skup poklon kao pokaze da mu je stalo i zavrsi se sa dobrim sexom.

Naravno da sve zavisi od mentalnog sklopa te dve individue u vezi ali hocu da kazem da nemanje novca stvara pritisak i probleme a visak novca smanjuje sanse za svadju i olaksava pomirenje

bobangsxr

Ja sam odrastao u siromasnoj porodici i znam kako je to... deda alkoholicar... cale nikako nije mogao da se snadje  u zivotu i zato smo lose ziveli a jos na to bili smo cetvoro dece....
Secam se jedne prilike kad smo mi deca pronasli ratluk u vitrini i normalno smazali  ;D cale i keva ceo dan ratuju jer je to bio ratluk za slavu, a sad se ja i zena svadjamo jer ja hocu bmw 1200 rt a zena hoce hondu ntv 700  [ludak] 

ZEMZEM

koga boli kurac za smaracke price ljudi sa ulice koje ne poznajem nit zelim da ih upoznam cak i da imam vremena i volje za to?
Ovo je napisano figurativno i vidim da si shvatio bukvalno svaku moju reè.
Radi se o tome da danas svako gleda sebe i svoje probleme i ne vidi ¹ta se dogaða oko njih. Nema se vremena.
Eto to je pisac hteo da ka¾e.
Veæina najsreænijih ljudi su oni koji imaju malo
Ovo ne znaèi da su sirotinja nego dovoljno za neki normalni ¾ivot. Nemaju skupe vile, jahte ... Bar sam ja to tako mislio pi¹uæi tu reèenicu.
I Hvala na vulgarnom odgovoru.

Kod mene se recimo ne vrti sve oko para. Nekad su ljudi radili da bi ¾iveli ¾ivot. Sada, bar veæina, ¾ivi da bi radila za druge i tako u krug.
Da sam hteo mogao sam imati mnogo vi¹e nego sada.
Cena toga bi bila rad, rad i rad, od ujutro do uveèe.
Malo vremena za porodicu i decu, prave prijatelje.
Ne znam Ufe da li ti ima¹ decu ili porodicu ali ja trenutke provedene sa porodicom, decom, prijateljima, ¾enom ne bih zamenio za vi¹e para.
Decu sam stambeno obezbedio i sad u¾ivam sa ¾enom i prijateljima u vo¾nji na dva toèka i ostalim malim stvarima za koje oni koji voze skupa kola i nose skupa odela nemaju vremena ili svoje vreme tro¹e na neke druge sportove povlaèeæi crte u dru¹tvu sponzoru¹a.
Naravno nekom je i to sreæa ali meni ne. ®ivot brzo prolazi a starost sti¾e. Kad se budem okrenuo iza sebe reæi æu sam sebi da sam ipak sreæno pro¾iveo sve ove godine.

UFF

ma razumemo se apsolutno samo ne volim kad kenjaju kako pare nisu bitne isto kao i kad bobangsxr kaze da su najbitnije

neophodne su ali su daleko od najbitnijeg


i nije vulgaran odgovor vec je nacin na koji se izdrazavam kad nisam pred sudijom advokatom profesorom itd jer kad sam placen za konverzaciju sa drugim ljudima onda izmedju mog mozga i jezika postoji aktivan filter koji preformulise reci da imaju isto ali prijatno znacenje jer sam za to placen ili to okolnosti radi nekog viseg cilja zahtevaju, e pa kad nema toga zasto bi se drkao? kome ne odgovara znaci da mu se ne svidjam pa nek odjebe ne mora da me slusa

I izvinjavam se ako nekom to smeta ali da ne citiram opet samog sebe koga interesuje : youtube: "proper english the word F"

inace nemam nista protiv tebe ali kenja mi se od tih figurativnih izraza ljudske oci i njhove price jbt si ti neki pesnik?

kakvi bre ljudski izrazi? pa da imam svo vreme ovog sveta ne bi stajao na ulici da popricam sa svakim prolaznikom jer su vecina redardi, ne mislim o sebi da sam iznad njih ali vecina ljudi mi jednostavno nisu zanim ljiva za konverzaciju pa zasto bi se onda time bavio uospste?  jbt sad sam sebi zvucim kao debeli zmaj ali ne znam kako to drugacije da objasnim

bobangsxr


DebeliZmaj

Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2016, 19:04
ja sam se uzeleo smokija...
a latentni gej fegeti citaju izmedju redova...

poshalji adresu poslacu ti smoki ...
kad sam mogao zvake da shaljem
u ameriku mogu i tebi smoki :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

UFF.... pocinjesh da zvuchish kao ja ... pazi vidi, ne znam dal je do foruma ali nadam
se da sad kapirash ono cuveno ...
neocekujte da sam privatno ljubazan kao na poslu, tamo sam placen ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

forum brka malo vlasnike profila u zadnje vreme....mozda uopste i ne pise ovo UFF......a mozda je i samo njegova podsvest..... :)

mali_zmaj

ma naravno da je lova bitna,i kad ima love mir je u kuæi,a kad je nema,nervoza je evidentna..,treba imati lovu,i to puno,ali ne treba biti rob da bi se ista zaradila i imala po svaku cjenu..,evo primjera,po banja luci se pokupovalo par novih GS-ova,radi èega,radi trenda,jebo me svako ako su sa njima napravili pet hiljada ove sezone...,d¾aba pare ako u¾ivati ne zna¹...  naravno mi koji imamo djecu,drugaèije gledamo na stvari,i da ne obja¹njavam,oni su nam prva misao kad ustajemo i zadnja kad lije¾emo. kad dobije¹ iste prioriteti,emocije i ostalo se drugaèije poslo¾e...

na¾alost smo potro¹aèko dru¹tvo,i bez para s ne mo¾e,i pare su dio sreæe i mir,tj.spokoj kad ih ima¹,nezadovoljstvo kad ih nema¹..,UFF je to samo malo sirovo predstavio,tako da bilo ko ko ka¾e da mu novac i nije bitan,slagao je sam sebe,ne zato ¹to je la¾ov veæ zato ¹to je realnost vremena i mjesta gdje ¾ivimo,potpuno ne¹to drugo..

izvinjavam se zbog malih slova,ne da mi se pritiskati shift stalno,jbg...
jin-jang