Glavni meni

Kucajske planine - endurijada 12-14. 8.

Započeo aca-pn, 28 Jul, 2011, 00:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Boban_m poslato 01 Avgust, 2011, 00:04
Napao si na afriku, to je kao da si mi gurnuo prst u oko [veryangry]

E ako je tako onda izvini zaboravio sam kolko si emotivno vezan za kontinent,,,obecavam necu visu mame mi.A jos ako se popnes na Rtanj postaces moj idol...hehehee

Boban_m

Jel mogu neki skec da izvedem, posto nisam siguran da cu na Rtanj? ;D

pit

Citat: Boban_m poslato 01 Avgust, 2011, 00:12
Jel mogu neki skec da izvedem, posto nisam siguran da cu na Rtanj? ;D

      Moze....''Tasi tasi tanana i svilena marama''

Boban_m

Citat: pit poslato 01 Avgust, 2011, 00:14
Citat: Boban_m poslato 01 Avgust, 2011, 00:12
Jel mogu neki skec da izvedem, posto nisam siguran da cu na Rtanj? ;D

      Moze....''Tasi tasi tanana i svilena marama''
Fino sam ti rekao da se manes klinki. Eto sta se desilo ;D

pit

Citat: Boban_m poslato 01 Avgust, 2011, 00:19
Citat: pit poslato 01 Avgust, 2011, 00:14
Citat: Boban_m poslato 01 Avgust, 2011, 00:12
Jel mogu neki skec da izvedem, posto nisam siguran da cu na Rtanj? ;D

      Moze....''Tasi tasi tanana i svilena marama''
Fino sam ti rekao da se manes klinki. Eto sta se desilo ;D


      Pa jbg druze kad Kepa ima plitku matericu sta cu mu ja.

aca-pn

Jel'  bre manijaci jel ovo tema o enduro voznji ili tema prozivanja kolega ? Man'te se prozivanja, bolje se dogovarajte da se pojavite i da se izvozamo, provedemo i zezamo zajedno ;)

Lazic


svetac

strasno,meni jager kaze da je u pitanju lagani off! tamo koze pasu pod rucnom,c c c c c  [glavazid]

Vlajko

Rtanj je Popsyjeva zamisao..

vec duze vreme trbunja o tome..te ovako, te onako on bi da osvaja nas piramidalni Kilimandzaro..

Kepo je pitan moze li.. a u njegovom stilu ma mooze.. al sa debelom zadrskom i ceskanjem po glavi..

To za nekoga znaci ma da.. medjutim ustvari je vrlo jebeno..
moja pretpotavka.. bazirana na proucavanju gestikulisanja mestana kada ih pitamo mozemo li tuda proc..

A dje su ti Meandri?

Aco je glas razuma, mozda zna sto Kepo ne zna..
koj je qrac vama dvojici?

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

kepo

jedino sto mi prolazi kroz glavu je, kad su draza i ekipa izasli, a sto nebi mogli i mi?

jager

Citat: svetac poslato 01 Avgust, 2011, 07:42
strasno,meni jager kaze da je u pitanju lagani off! tamo koze pasu pod rucnom,c c c c c  [glavazid]

Lagani off je sutradan, kod Ace! Nisam ti Rtanj ni pominjao. Tamo te ne bih zvao, jedino pe¹ke.

jager

Citat: kepo poslato 01 Avgust, 2011, 11:09
jedino sto mi prolazi kroz glavu je, kad su draza i ekipa izasli, a sto nebi mogli i mi?


Upravo to. A i neæemo (preterano) silovati. Ako moglo, super. Ako ne, nikom ni¹ta. Bar æemo pobati :D
Ma ne verujem da je jebenije od one ture kada smo i¹li ti, Mikka, Vlajko, Popsy, ja  i ko jo¹ be¹e...
Jest' da bih kur moj ja iza¹ao da nije bilo tebe i Popsyja, ali neæemo sad o tome ;D

Popsy

ma nek je na veselje, dok ne probamo neæemo ni znati ;)  a da je izazov, izazov je :D :D :D nego Aco, jel imas ti telefon od tog Draze sto se popeo na Rtanj... zanima me sa koje su strane krenuli, jel ako ne budemo znali kuda moz da se proðe, pove¹æe nas Vlajko a ondak stvarno najebasmo :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

CrvenBan

Jageru ti se zaglavi  [rofl] onda u onoj sumici kuda sam te poveo kad smo bili na Tornickoj Bobiji, a sad hoces na Rtanj. NIje to za te vase krave :P,  mnogo su teske za tamo.
Nego ajd sad ozbiljno. Kad planirate da budete tamo, jer ja polazim u cetvrtak oko podneva za Grzu, pa bih mozda i ja u osvajanje Rtnja. Da malo vidite kako se kinezcic pentra kao pravo magare. ;D

Popsy

biæemo u kontaktu, krenuli bi u èetvrtak prepodne da bi imali ¹to vi¹e vremena za poduhvat (da ne bude popnemo se pa nas uvati mrak pa nas siluju i zlostavljaju svemirci kojih nocu ima oko Rtnja) :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

kepo

popsy, ja veroovatno nazalost necu moci doci pre petka uvece.
obavezno iscimajte drazu da vas odvede onim putem kuda su oni isli.  ako ne bude kise predhodna dva dana, izlazite sigurno.

Popsy

bice i kamerica, tako da ce sve biti dokumentovano, uspeli ili ne :D ko ima Dra¾in mob nek mi baci na pp ;)

ps. bedak sto ne mo¾e¹ sa nama, zna¹ da æe biti veselje :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Nensy_90

ja ne mogu sa vama jer sljakam u guci... :(  ali to samo ovaj put....sledeca voznja i eto me :)
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

kepo

Citat: Popsy poslato 03 Avgust, 2011, 15:27
ps. bedak sto ne mo¾e¹ sa nama, zna¹ da æe biti veselje :D :D :D

prièaj mi prièu kako æe biti  :D

a sto to nebi ostavili za nedelju, taman da se u subotu malo uvozamo  :D

CrvenBan

To za nedelju je jos bolja ideja, ja sam za svaku samo se dogovorite.