Glavni meni

Kucajske planine - endurijada 12-14. 8.

Započeo aca-pn, 28 Jul, 2011, 00:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn

Pih Tara, ja vas zovem u tesku divljinu, vi bi ste komercijalu :P

Lazic

ma bre, da meni malo ublazite tugu... Burazer strejtas, tezak smor... Ni pica ni picaka ni KLE-a, samo deca, kuce i pffff...

misa-pei

Èekaj, bre, Laziæu... Sve to sa sve KLE-om staje u kombi. Tamo stigne¹ kao porodièan èovek,a noæu postaje¹ MANIJAK na KLE-u koji pla¹i sve ¾ivo i ne¾ivo u okolini Zaovina, do Bajine Ba¹te na jednu stranu i Zlatibora na drugu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

daca.ZZR6

Da ti po¹aljem moju kucu za tvoju kucu

:P

UFF

kombi u firmi dok je on na godisnjem
registrovao hondu jutros a u nju malo toga staje

daca.ZZR6

Ma mislila sam  brzom po¹tom!!!!!

:P :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

daca.ZZR6


svetac


Vlajko

Zasad 23 prijavljena..

aca-pn  , johann  , jager  , Kaya  , misa-pei  , BusMan  , vlajko  , kepo  , B@ne  , aæimo  , Crven Ban  , rusic  , pasha  , Popsy  , doktor  , raca  , exman  , Student  , Gvozden  , Ruska  , Joseph B.  , OverLord  , Perun 

pi vi vidite ko vozi traktor..
a ko otvara kapiju (Plopsy)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF


jager

Idemooooooooooo!!!
Ali pre Kuèaja, forsiramo Rtanj! ;D

Vlajko

Da vidimo dokle moz se popnemo  [yahoo]

neke rndalice su izlazile.. videcemo dokle se moze s kombajnima..  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Samo da pazite na vreme... Ko je mator mozda se seca izvestaja o prohodnosti puteva, od septembra do juna, uvek poslednja recenica, neprohodan je put Boljevac - Soko Banja, preko Rtnja... Davno sam prosao tuda u sred jula, samo sto sneg nije padao... Jebena planina, tamo i medvedi seru u gace...

Vlajko

Kako mislis "pazimo na vreme"?

za tvoju informaciju avgust mesec ce  [plazi_se_2]

Divčibare 15. januar 2011.
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


aca-pn

ma i sa savrsenom prognozom ima da nadrljaju, daj Boze da ne polome motore po kamenju i stenama koje vire iz trave, a do gore nema teoretske sanse da izadju motorima koje voze.

pit

Citat: aca-pn poslato 31 Jul, 2011, 11:33
ma i sa savrsenom prognozom ima da nadrljaju, daj Boze da ne polome motore po kamenju i stenama koje vire iz trave, a do gore nema teoretske sanse da izadju motorima koje voze.
Citat:

       Pa nek probaju dok ne probaju ne moze da saznaju.Mozda ima talentovanih ....boj ne bije svojetlo oruzje vec boj bije srce u junaka.Sta je 230 kila ...pih .

Gašpar

Citat: pit poslato 31 Jul, 2011, 12:06
Citat: aca-pn poslato 31 Jul, 2011, 11:33
ma i sa savrsenom prognozom ima da nadrljaju, daj Boze da ne polome motore po kamenju i stenama koje vire iz trave, a do gore nema teoretske sanse da izadju motorima koje voze.
[quote author=

       Pa nek probaju dok ne probaju ne moze da saznaju.Mozda ima talentovanih ....boj ne bije svojetlo oruzje vec boj bije srce u junaka.Sta je 230 kila ...pih .

Sta zna dete, sta je 230 kila  :D