Glavni meni

Kucajske planine - endurijada 12-14. 8.

Započeo aca-pn, 28 Jul, 2011, 00:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jager

S obzirom da ide i Popsy, izaæi æemo, makar vukli motore na leðima! ;D
Eh, ¹to volEm izazove ;D
Aco, ¹ta plaæa¹ od piæa u Grzi, ako se ispentramo? ;D

Lazic

Citat: Gaspar poslato 31 Jul, 2011, 12:12
Citat: pit poslato 31 Jul, 2011, 12:06
Citat: aca-pn poslato 31 Jul, 2011, 11:33
ma i sa savrsenom prognozom ima da nadrljaju, daj Boze da ne polome motore po kamenju i stenama koje vire iz trave, a do gore nema teoretske sanse da izadju motorima koje voze.
[quote author=

       Pa nek probaju dok ne probaju ne moze da saznaju.Mozda ima talentovanih ....boj ne bije svojetlo oruzje vec boj bije srce u junaka.Sta je 230 kila ...pih .

Sta zna dete, sta je 230 kila  :D

Zar nije zeka tacno toliko tezak...?  [rofl]

Taraba

Ali Ga¹a ne vozi zeca. On ga samo kupa i gleda pa mu ni kila¾a nije bitna.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aca-pn

Citat: jager poslato 31 Jul, 2011, 13:58
S obzirom da ide i Popsy, izaæi æemo, makar vukli motore na leðima! ;D
Eh, ¹to volEm izazove ;D
Aco, ¹ta plaæa¹ od piæa u Grzi, ako se ispentramo? ;D
Jel ti bese onaj isti koji je pljuvao popsija, vlajka i ekipu kad su se zaglavili u ljigu ? E ovo sto vi planirate nije nista manje opasno, cak naprotiv. Pa ja bi se prvi popeo da je iole normalno penjati se :) A od pica imate sta hocete i ako se ne popnete za ludost :)

jager

ÈEK-ÈEK!
Zdrava ludos' je jedno, a bacanje motora u ambis ne¹to sasvim drugo. A iskreno, nemam pojma ni ¹to ju je vadio. Trebao je samo da pokrije teneru li¹æem i to je to....

:P :P :P

Popsy

jbg probamo pa vidimo... a Kepo je rekao da mo¾e, a mi njemu sve verujemo ;)  samo da naðemo ju¾ni prilaz ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

misa-pei

Da priðemo s Juga :D :D :D
U jeeee... Èekaj, ja imam Pasata, ti Meèku... Ko ima Juga da ga popnemo gore :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

jager

Pa neki su se i popeli. Dodu¹e, na oralici, ali jesmo li manijaci ili nismo? ;D


jager

Evo slike, sa zapadne strane. Dakle, ju¾na je "kikiriki" ;D


jager


pit


    Ja da imam afriku odmah bih krenuo na Rtanj da se popnem ....cisto da pokazem Aci da se zeznuo kad je kupio dr 400 za off...samo je decko bacio pare ...mislim sta ce mu to kad s afrikom moz gde oces pa i na Rtanj.
  Ali sta da radim kad nemam afriku ili teneru ali zato ste vi tu da to dokazete ....mislim da nije nemoguce.naprotiv ...pogotovu sto imate iskusnog Kepu da vas vodi.

kepo

#51
...

pit

Citat: kepo poslato 31 Jul, 2011, 23:45
ne seri masni

    Sta se primas kretenu jedan ...hahahah Kepa iskusan ofrouder...jebo te mis navlacis ove jadnike da izgube glavu po raznim vukojebinama pa nije li te sramota

kepo

#53
...

pit



        Pa kad se vidimo uzivo videces kolko sam mator  koji si ti kreten video sam na prvoj Kepijadi kad si pokusao nas sa putnim motorima da navuces u onu planinicinu u blato i sneg ....srecom pa smo nekako prosli ...ali to govoro o tebi jado ljudska.


Boban_m

Citat: pit poslato 31 Jul, 2011, 23:37

    Ja da imam afriku odmah bih krenuo na Rtanj da se popnem ....cisto da pokazem Aci da se zeznuo kad je kupio dr 400 za off...samo je decko bacio pare ...mislim sta ce mu to kad s afrikom moz gde oces pa i na Rtanj.
  Ali sta da radim kad nemam afriku ili teneru ali zato ste vi tu da to dokazete ....mislim da nije nemoguce.naprotiv ...pogotovu sto imate iskusnog Kepu da vas vodi.
Sta ce ti afrika, imas TDM, on je bolji i za teren. To si pricao i ja ti vjerujem. Kao i sve drugo uostalom :P

pit

Citat: kepo poslato 31 Jul, 2011, 23:56
koji si qrac i dolazio


                          Pa mislio sam da si normalan a ti ispade totalni idiot kojije hteo da nas navuce da se sjebemo po onim vukojebinama ....srecom pa sam te provalio i krenuo tvrdjim sumskim putem a ne u blato kako si ti jadnice predlagao....srecom kazem jer bi se posle smejao kako si nas navuko sa putnim motorima u off...a tu jebilo i nakeda i fazera .
                       

pit

Citat: Boban_m poslato 31 Jul, 2011, 23:57
Citat: pit poslato 31 Jul, 2011, 23:37

     Ja da imam afriku odmah bih krenuo na Rtanj da se popnem ....cisto da pokazem Aci da se zeznuo kad je kupio dr 400 za off...samo je decko bacio pare ...mislim sta ce mu to kad s afrikom moz gde oces pa i na Rtanj.
   Ali sta da radim kad nemam afriku ili teneru ali zato ste vi tu da to dokazete ....mislim da nije nemoguce.naprotiv ...pogotovu sto imate iskusnog Kepu da vas vodi.
Sta ce ti afrika, imas TDM, on je bolji i za teren. To si pricao i ja ti vjerujem. Kao i sve drugo uostalom :P


           Ner vidim sto se ti pronalazis u ovoj prici da mi repliciras ...uostalom nisam te pominjao ...jedino ako se solidarises sa kretenom.

Boban_m

Napao si na afriku, to je kao da si mi gurnuo prst u oko [veryangry]