Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 17:10
Citat: njanja poslato 18 Oktobar, 2013, 17:02
pa moguce da je sramotim ali se ponosim sto sam srbin a ne mesanac... kako se krstis lopatom ili grabuljom?
Ne krstim se. Nisam vernik.

@MIGE
Vidi se da se ne razume¹ mnogo kao ¹to sam ka¾e¹. A zaletava¹ se. Ru¾no je kad te netko ismejava,  ali je jo¹ ru¾nije kad ismejava¹ sam sebe. Mail je na firmu, a u njoj nas je oho-ho. Dr¾avna je i za¹tièena. Ne razume¹ ti ¹to je www?
Zovi Bila Gatesa da me naðe. Ha-ha!  Sva¹ta bi ti jo¹ mogao reæi nulice mala, ali prefin sam.   [uuups]
ma nema veze,glup sam al se trudim

clutch&brake

Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 17:10
Citat: njanja poslato 18 Oktobar, 2013, 17:02
pa moguce da je sramotim ali se ponosim sto sam srbin a ne mesanac... kako se krstis lopatom ili grabuljom?
Ne krstim se. Nisam vernik.

@MIGE
Vidi se da se ne razume¹ mnogo kao ¹to sam ka¾e¹. A zaletava¹ se. Ru¾no je kad te netko ismejava,  ali je jo¹ ru¾nije kad ismejava¹ sam sebe. Mail je na firmu, a u njoj nas je oho-ho. Dr¾avna je i za¹tièena. Ne razume¹ ti ¹to je www?
Zovi Bila Gatesa da me naðe. Ha-ha!  Sva¹ta bi ti jo¹ mogao reæi nulice mala, ali prefin sam.   [uuups]

a jel se jebes u bulju? volis da dudlas kadjo i to? volis volis posto si prefin
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

odneo vrag ¹alu, lepo rekoh odo' ja odavde...:o [rofl]

MISTER X

#783
Citat: Lazić poslato 18 Oktobar, 2013, 17:13
odneo vrag šalu, lepo rekoh odo' ja odavde...:o [rofl]

njanja (drkadžija kako je sam sebe nazvao pod nikom) puko ko kokica. Odoše živci. A ničim izazvan. Ustanova pod hitno.  [ludak_sa_puskom] [slavlje] [ludak_sa_puskom]

[pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop]


pit

Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 17:16
Citat: Laziæ poslato 18 Oktobar, 2013, 17:13
odneo vrag ¹alu, lepo rekoh odo' ja odavde...:o [rofl]

njanja (drkad¾ija kako je sam sebe nazvao pod nikom) puko ko kokica. Odo¹e ¾ivci. A nièim izazvan. Ustanova pod hitno.  [ludak_sa_puskom] [slavlje] [ludak_sa_puskom]

[pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop]

Kolko widim miss X puci ce tebi cajni kolutic ako dodjes wamo.I lose si procenio Lazica on je fin samo dok ne padne mrak..onda da ti nisam u kozi.

Panco.KV

#786
Mister X nemam reci za tebe IDOL si mi prosto ti ne mogu opisati kakve cu seksualne fantazije da ti ostvarim sa jednim prijaterljem iz KPD Nis koji obozava muske guze prefinjene i pametne.I to pred majkom i tatom ce da se desi da te gledaju onako bespomocnog dok ti drugar bude vrsio pregled SRCA ali kroz anus a ti ces ako budes imao snage da  :'( a sigurno ces morati da vices ZIVELA SRBIJA.inace ce da dodje i njegov cimer iz sobe pa ce da te pregledaju zajedno ako treba i ispred celog preduzeca.

MIGE

ljudi moji,bez paljenja...mister x je uvazeni clan naseg foruma pod drugim nick-om  ;) toliko od mene..e sad,krece licitacija...ko da vise piva.njemu otkrivam identitet

mkt

posteno mu sudite pa da ga streljamo

pit


pit

Citat: MIGE poslato 18 Oktobar, 2013, 18:30
ljudi moji,bez paljenja...mister x je uvazeni clan naseg foruma pod drugim nick-om  ;) toliko od mene..e sad,krece licitacija...ko da vise piva.njemu otkrivam identitet

  Akop je tako daj ma profil doticnog pa da swi widimo koja je gnjida.

Panco.KV

E ako je on uvazeni clan ovog foruma ja odo sa foruma jel onda je ovo sadizam,a to mi ni za kurac ne treba.Ziveli svi moji prijatelji sa foruma ali ovo je bedno ako je istina.

mali_zmaj

laziæu sjeba¹e ti temu totalno,nek administratori otvore novu temu izbace ovo odavde!!  nek se zove chick fight,il sex sa mister x-om part 3...  dosta off topica,imate ignore,i vesela kuæa......
jin-jang

Vlajko

Memoari naopakog èoveka  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Panco.KV

Odo da citam putopise i da odmaram mozak i pravim planove za voznje.Jebo ti ovo

CBRR1

@mige

ako je tako ko sto kazes pa odjebem sa ovog foruma ako nas neko magarci ovako i banuje zbog nekoga drugog sa foruma. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Uncle Bob

Nije da se hvalim al,nisam naseo na provokaciju. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

ma jebo ti ovo,nije ovo fora nikakava ni pecanje ako se pominje necija mama i ratovi i smrdljiva cirilica i jos dosta toga,pa nije ovo pecanje ovo je jebanje keve...

Panco.KV

Bas tako vrlo bolesno i ne zelim da budem tu.