Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MISTER X

Dobro je, dobro je. Vidim do zahebancije vam je. Bit æe ne¹to od vas, samo polako.

@ njanja
Ko se qurca hvata, od njega i pogiba (¾ene izuzete). Zato ne srljaj. 

clutch&brake

Ko se kurca boji... bolje da ga nije
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MISTER X

@ Pancokv

Tebi nešto dokazati? Nemoguća misija.


CBRR1


Lazic

Citat: pit poslato 18 Oktobar, 2013, 14:11
Znao sam ja da je Lazic hrvatski spijun.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [srednjiprst]

Citat: Panco.KV poslato 18 Oktobar, 2013, 14:31
Gledaj ja se ne stidim i ne bojim nicega jel sam 100% ispravan.Nemas razloga kriti bilo sta ako si OK.A Lazic sto daje minuse ti je kontakt hahahahah OK dobar sam sa njim.

meni su oduzeli minuse, ka¾u, ne bi dali da èuvam nacrtanu kozu, a ne minuseeee... :'( :'( :'(


Citat: Panco.KV poslato 18 Oktobar, 2013, 14:44
Citat: njanja poslato 18 Oktobar, 2013, 14:35
Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 13:16
@Panco.KV
PRENESENO SA TEME MOTOGP
Sve je to istina ¹ta si napisao. Ja ponekad doðem u Srbiju i naravno da bih voleo da imam tamo neko novo i moto dru¹tvo, jer ovi moji roðaci su totalni tutleki za takve stvari, niti ih zanima. S obzirom da nikada ne idem sam, uvek idem s autom, a ima se i uvek i vi¹ka stvari. Auto stoji u gara¾i, a okolo me voza roðak u bg tablicama. Zbog toga  moto dru¾enja uglavnom otpadaju, osim ako se ne napalim iæi sam iskljuèivo sa motorom. U protivnom samo neka kafa ili ¹to. 
Zasad je najbli¾i da mu se javim u Srbiji  Laziæ. On mi se èini OK i prvi me prihvatio.   
Naravno da ja apsolutno ne iskljuèujem niti druge ljude, ali zasada - ne. Laziæ vas neke poznaje, pa æe mi on reæi koga vredi eventualno upoznati u¾ivo, a koga je bolje izbeæi. No, o tom po tom.   Nekima jako smeta moja me¹ana krv i gde sam roðen.  Za¹to bi se zbli¾avao s takvim ljudima?
Moji osobni podaci nisu bitni jer ovo je forum i imamo nickove. Kad doðe, ako doðe do u¾ivog upoznavanja onda æemo videti ko je ko.  Zasad ostajemo ovako.  Bilo bi licemerno od mene da sad tu pi¹em neka kao svoja imena i podatke. Nisam takav èovek.
Nadam se da ti je prihvatljiv moj odogovor.


[gej] [gej] [rofl] [rofl]

http://[flash=200,200][/flash]


Zasad je najbli¾i da mu se javim u Srbiji  Laziæ. On mi se èini OK i prvi me prihvatio.   [clapp] nek vam je sa srecom  [rofl]

[panic] [panic] [panic] [panic]:o [rofl] [rofl] [rofl]

MISTER X

#765
Citat: CBRR1 poslato 18 Oktobar, 2013, 15:11
mister x nemoguc si...

Ja???
Ne vidim ja svugde unutrašnje i vanjske neprijatelje    8)   [flashing]   . Ovaj Pancho je tipična komunjara    >:(. Takve stvari samo su njima svojstvene. 


CBRR1

oladi malo,cackas ih na kvarno...

clutch&brake

da li je vreme i ja bananu da popijem?? na jaja mi vise ide
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

mister x,ja mislim da ti nisi iz ljepe nase....prvo,nemas njihov krasnopis a drugo ne ubacujes jekavicu tamo gde je potrebno...zamolio sam drugara iz holandije ili ti nizozemske da ti hakuje email I prebaci mi tvoje podatke....znacu za par sati sa kim si cetovao,sa kim si se dopisivato na bilo kom sajtu a ako bude potrebe,saznacu I sta si jeo pre par dana....veruj mi da ovo nije fora

MISTER X

@ njanja
Ti naroèito. Sve u ¹esnaest.
Samo ju sramoti¹.  [zev] [watching] [prebicute]

MIGE

ako nisi iz it sveta,da ti malo pojasnim....ne email adresu nego ip...a ima I for a cak I da si sakrio adresu preko nekog programa...ja se bas puno ne razumem u to al tako on kaze a ja mu verujem jer pravi antiviruse za jednu veliku kompaniju  ;)

clutch&brake

pa moguce da je sramotim ali se ponosim sto sam srbin a ne mesanac... kako se krstis lopatom ili grabuljom?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MISTER X

Citat: MIGE poslato 18 Oktobar, 2013, 16:57
mister x,ja mislim da ti nisi iz ljepe nase....prvo,nemas njihov krasnopis a drugo ne ubacujes jekavicu tamo gde je potrebno...zamolio sam drugara iz holandije ili ti nizozemske da ti hakuje email I prebaci mi tvoje podatke....znacu za par sati sa kim si cetovao,sa kim si se dopisivato na bilo kom sajtu a ako bude potrebe,saznacu I sta si jeo pre par dana....veruj mi da ovo nije fora

Pi¹e¹ gluposti. Te¹ke idiotske gluposti.
Pozdravi drugara iz Holandije. Ha-ha!
Evo, ovim putem i ja mu ¹aljem pozdrave.  [callme] [rofl] [srednjiprst]

MIGE

Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 17:02
Citat: MIGE poslato 18 Oktobar, 2013, 16:57
mister x,ja mislim da ti nisi iz ljepe nase....prvo,nemas njihov krasnopis a drugo ne ubacujes jekavicu tamo gde je potrebno...zamolio sam drugara iz holandije ili ti nizozemske da ti hakuje email I prebaci mi tvoje podatke....znacu za par sati sa kim si cetovao,sa kim si se dopisivato na bilo kom sajtu a ako bude potrebe,saznacu I sta si jeo pre par dana....veruj mi da ovo nije fora

Pi¹e¹ gluposti. Te¹ke idiotske gluposti.
Pozdravi drugara iz Holandije. Ha-ha!
Evo, ovim putem i ja mu ¹aljem pozdrave.  [callme] [rofl] [srednjiprst]

ok...kako zelis

Lazic

Mige, brate, opusti se...:-*

Njanja, brate, takoðe se opusti...:P :-*

Miss X potpuni stranèe i ti se malo vi¹e opusti...:-*

MIGE

trenutno se suzava pretraga...Beograd I banja luka...javim za koji min.tacnu lokaciju

Lazic


MIGE

preciznije...banja luka-resnik-vidikovac -rakovica...radi drugar na tome,javi ce mi za par min

MISTER X

Citat: njanja poslato 18 Oktobar, 2013, 17:02
pa moguce da je sramotim ali se ponosim sto sam srbin a ne mesanac... kako se krstis lopatom ili grabuljom?
Ne krstim se. Nisam vernik.

@MIGE
Vidi se da se ne razumeš mnogo kao što sam kažeš. A zaletavaš se. Ružno je kad te netko ismejava,  ali je još ružnije kad ismejavaš sam sebe. Mail je na firmu u kojoj radim, a u njoj nas je oho-ho. Državna je i zaštičena. Ne razumeš ti što je www?
Zovi Bila Gatesa da me nađe. Ha-ha!  Svašta bi ti još mogao reći nulice mala, ali prefin sam.   [uuups]