Glavni meni

Drugo MotoManijacko veliko druzenje, 19. jun, Jezero Tresnja

Započeo Gašpar, 27 Maj, 2011, 13:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Stvarno mi je ¾ao ¹to sam ovo propustio.. a ba¹ sam imao  ¾elju da posetim Tre¹nju :(
moraæu da izre¾iram neku ad hoc vo¾nju ako æe LJilja i Mi¹a da me prime kao turistu

jel vas vreme poslu¾ilo ili je bilo kao na Fru¹koj Gori?

Ivan1979

Citat: Lazic poslato 19 Jun, 2011, 23:23
Ah, da ljudi, ovo je priceless, da mi je znati ko me slikao, nanu li mu njegovu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

onaj sto si ga ponovo spasao pojavljivanjem u pravom trenutku   [cheers]     [rofl],,,,,,  a da se zahvalim i  Misi i Vlajku  [klanjam_se]  

balcan girl

i ja i ja :D hvalaaa ljiljo i miso na jutarnjoj kaficiii i posle na popodnevnoj kaficiiii a poison srce si za rahatluk :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

Citat: Ivan1979 poslato 19 Jun, 2011, 23:35
onaj sto si ga ponovo spasao pojavljivanjem u pravom trenutku   [cheers]     [rofl],,,,,,  a da se zahvalim i  Misi i Vlajku  [klanjam_se]  
zasluge ipak idu Dimitriju jer je zaboravio èarapice :D
definitivno je kuæa PEI rehabilitacioni centar!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Popsy

Citat: R.I.P. poslato 19 Jun, 2011, 23:29
Citat: jager poslato 19 Jun, 2011, 23:10
Aaaaaaaaaaaaaaa.....
A JA NISAM BIO!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ufffff ne zna¹ ¹ta si propustio :)))))))))))

Ma pusti RIPa, ni¹ta nisi propustio :P niti je voda bila topla i extra, nit je bilo neko zezanje, nit je ro¹tilj bio neki... a i ubi nas ki¹a ceo dan... sve u svemu, ni¹ta nisi propustio :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Taraba

Citat: Ivan1979 poslato 19 Jun, 2011, 23:35
Citat: Lazic poslato 19 Jun, 2011, 23:23
Ah, da ljudi, ovo je priceless, da mi je znati ko me slikao, nanu li mu njegovu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

onaj sto si ga ponovo spasao pojavljivanjem u pravom trenutku   [cheers]     [rofl],,,,,,  a da se zahvalim i  Misi i Vlajku  [klanjam_se]  

Nisi valjda opet le¾ao u  pesku ispod freewind-a?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


UFF

danas prvo varadero stao i nije hteo da upali pa posle i freewind
pih ti japanci... :)

Lazic


balcan girl

lazicu ne diraj KTM-a jadan sta je danas sve istrpeo hahahahaaahahhahah svi ga jasili :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Goshke

Uff-e ae ne hvali se. I kod tebe je pokvarena guma pa te ne zajebavamo :P :P :P [yahoo]

Gašpar


Ivan1979

Nokautirao ga letecim majgerijem iz mesta,,,  i slomim rucicu kvacila, i nema teorije da upali. Ali zahvaljujuci Lazicima , Vlajku ,  Misi i Ljilji  sve je proslo bez velikog stresa   [thumb_up]
[joint]  

Pedja Varadero

e drugari bas je bilo lepo zezanje,moglo bi ovo uskoro i da se ponovi :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: Pedja Varadero poslato 19 Jun, 2011, 23:51
e drugari bas je bilo lepo zezanje,moglo bi ovo uskoro i da se ponovi :)

sta?
da se tebi i ivanu pokvare motori? :)

Havarisan

bas mi krivo sto nisam bio, a spremio se skroz!

marckony

Da sam znao da ce biti vatanja, ostao bih da gledam uzivo, a ne sada da cekam slike i video  ;D [rofl]

Lazic

Citat: Ivan1979 poslato 19 Jun, 2011, 23:48
Ali zahvaljujuci Lazicima , Vlajku ,  Misi i Ljilji  sve je proslo bez velikog stresa   [thumb_up]
[joint]  

1. Sad tek videh ovog smajlija... [joint]... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
2. Oko stresa se ne bih slozio, kad si izasao iz gepeka, izgledao si u onom kisnom odelu, na korak do topljenja jezgra(guranje motora par desetina metara, pa voznja u zatvorenom gepeku do Ljilje i Mise u kisnom odelu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo