Glavni meni

Drugo MotoManijacko veliko druzenje, 19. jun, Jezero Tresnja

Započeo Gašpar, 27 Maj, 2011, 13:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jager

Citat: balcan girl poslato 19 Jun, 2011, 23:12
opusteno jager doci ces na sledece u jagodinu :D :D :D

Pa valjda se vidimo uskoro na Paliæu, ne? ;D

balcan girl

aaaa necete vise prvo jagodina pa posle palic rekli smooooooooooooooooooooooooooooooooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979


The One

Citat: balcan girl poslato 19 Jun, 2011, 23:08
nensy spava kod ljilje na stolu hahahahaha boze bas ste je izmorili hahahahahahhaahaahahahaha :D :D :D
dete u razvoju :D

@jager al smo te pominjali i nedostajao si nam!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet


balcan girl

jes vala dete u razvoju al sto je nerviraju decurlijaaaa pa to je strasnooo hahahahahahahhahahahahahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nensy_90

Citat: Lazic poslato 19 Jun, 2011, 23:07
Uspavana lepotica i debelo i dlakavo cudoviste sa Tresnje, uzarenih ociju, pred napad... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


ali stvarno nisam mogla da izdrzim...sad je tacno 43h i 30min ne spavanja...pozdravljam vas...ne pisite mnogo da mogu da pratim na casu sutra...

Citat: balcan girl poslato 19 Jun, 2011, 23:15
jes vala dete u razvoju al sto je nerviraju decurlijaaaa pa to je strasnooo hahahahahahahhahahahahahahahaha

Balcan ja za razliku od njih imam mozga i koristim ga za razmisljanje...kad kazem klinci mislim na mentalni a ne fizicki sklop...tacnije godine su nebitne ali stvarno bre.... [doh]
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

YoYa

Citat: Lazic poslato 19 Jun, 2011, 23:05
balcan girl, Lazic, marckony, YoYa, srbac, YOman, fruskogorac, Nensy_90, Popsy, daca.ZZR6, Kanarinac, jager, vitez_koja, UFF, Goshke, Ivan1979, Ru¾a-Bandit, RadicM, Bishke, Nick Blue, apu, gmum44, phantom85 i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Kakvi smo voajeri... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl]




[rofl]  [rofl]  [rofl] iz casa u cas nove vesti,, ko to DA PROPUSTI

Lazic

Citat: Nensy_90 poslato 19 Jun, 2011, 23:09
A ono za tretman.....to samo moj drug Popsy debelo/dlakavo/uzarenih ociju, cudoviste sa tresnje i moj driver Vlajko  [srednjiprst]

[srednjiprst]  [rofl]

Lazic

Ah, da ljudi, ovo je priceless, da mi je znati ko me slikao, nanu li mu njegovu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

Nensy_90

E neka je cudoviste....ali je milo i umiljato :-*....a ne kao profa UFF -cudoviste iz jezera Tresnja  [djavo]
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Lazic

Idi vec jednom da spavas, da mozemo da pogledamo klip na miru...

Nensy_90

Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

ljilja-pei

Upravo ispratili poslednjeg gosta, utisci malko kasnije :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


R.I.P.

Citat: jager poslato 19 Jun, 2011, 23:10
Aaaaaaaaaaaaaaa.....
A JA NISAM BIO!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ufffff ne zna¹ ¹ta si propustio :)))))))))))
ride in peace

balcan girl

a i to je 100 registrovanih voajera a zamisli koliko je ovih neregistrovanih hahahahahahaahaha :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Goshke

Jesmo voajeri ali smo registrovani i sve je po zakonu  :P