Glavni meni

Drugo MotoManijacko veliko druzenje, 19. jun, Jezero Tresnja

Započeo Gašpar, 27 Maj, 2011, 13:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ruza-Bandit

Citat: Kengur poslato 16 Jun, 2011, 09:21
Citat: Ru¾a-Bandit poslato 15 Jun, 2011, 19:17
Meni bi trebao prevoz za nedelju. Ja sam u Selu Rakovica posle spomen parka u Jajincima

Ima mesta u Nisanu koliko hoces. Jos ce biti i piva da pokvasimo grlo do tresnje... :)

moj si èoveeeeekkkk... èastim pivo samo vièi koje pije¹

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

sbasic

Da li ostaje Tre¹nja za 19-ti jun?
I da li je to samo u nedelju ili æe biti nekog i u subotu?

Baki
MS Veterani 63. padobranske
Boban Ba¹iæ
MS Veterani 63. padobranske
063 669 518

UFF

samo u nedelju
okupljanje u 10h na ovm pumpi preko puta ade
a na tresnji smo kad stignemo
i ostajemo dok ne odemo :)

Nensy_90

#584
Citat: Plazma Keks poslato 16 Jun, 2011, 11:22
Citat: Nensy_90 poslato 16 Jun, 2011, 04:27
Moje skuterce ipak nije spremno na tu egzibiciciju kao sto je voznja do tresnje...

Ako postoji neko ko bi voleo drustvo na mestu suvozaca bila bih zahvalna da se javi...

A i daj pricajte sta cemo za taj rostilj...
ja mogu. prolazim kroz kumodraz jer idem do 1000 ruza da cekam besnu rulju da naidje.

Dogovoreno.... samo ako se Vlajko javi da ide onda cu sa njim-bez ljutnje lakse mi je da se vozim ako je neko koga znam...  [yahoo]
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Lazic


Bugi

Citat: Plazma Keks poslato 16 Jun, 2011, 11:22
Citat: Nensy_90 poslato 16 Jun, 2011, 04:27
Moje skuterce ipak nije spremno na tu egzibiciciju kao sto je voznja do tresnje...

Ako postoji neko ko bi voleo drustvo na mestu suvozaca bila bih zahvalna da se javi...

A i daj pricajte sta cemo za taj rostilj...
ja mogu. prolazim kroz kumodraz jer idem do 1000 ruza da cekam besnu rulju da naidje.

Kekse , kad si kod 1000 ru¾a ako èeka¹ , mo¾da æu i ja direktno tamo nema ja auspuh da galamim na BB

Kengur

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 16 Jun, 2011, 11:48
Citat: Kengur poslato 16 Jun, 2011, 09:21
Citat: Ru¾a-Bandit poslato 15 Jun, 2011, 19:17
Meni bi trebao prevoz za nedelju. Ja sam u Selu Rakovica posle spomen parka u Jajincima

Ima mesta u Nisanu koliko hoces. Jos ce biti i piva da pokvasimo grlo do tresnje... :)

moj si èoveeeeekkkk... èastim pivo samo vièi koje pije¹

Pijem sta stignem.. :D Pokupicemo u dekimesu nesto rostilja i vopi opusteno... ;)  "Rakiju ne... Al' zato vinjak DEREM!" :D :D :D

Citat: Ssn Marko poslato 16 Jun, 2011, 12:17
Taj ne bira... :)

[rofl]   [prebicute]

Ruza-Bandit

Pokupi prvo mene pa æemo zajedno po meso i pivo. Reci samo gde da èekam i u koliko sati. Ok?

Kengur

poslacu ti broj na pp pa se cujemo u subotu da se dog...

Gašpar


RadicM

Oce li biti neki rostilj pice i tako to kakva je organizacija, posto bi dosao ako me primate pa da znam sta da ponesem ;)

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

zVuk

Citat: RadicM poslato 16 Jun, 2011, 16:47
Oce li biti neki rostilj pice i tako to kakva je organizacija, posto bi dosao ako me primate pa da znam sta da ponesem ;)

ponesi kolko mozes da pojedes i popijes, pa jos malo preko toga i to je to.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


balcan girl

Ko ce da ponese za mene? Ja ako ponesem iz jagodine po ovoj vrucini to je haos. Kintu dajem na tresnji :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

U skladu sa okupljanjima u Ljiljinom i Misinom kraju, na licu mesta se skupe pare, a onda neko sa kolima skokne po mesiste par km... Ako se ne varam...



Edit:
To se i meni vise svidja, a ne kao na FG, poneo rolovanu belu vesalicu, a jeo kobaje...  [doh] Doduse, bile su odlicne...

RadicM

Za rostilj nema frke komsa uskladistio 200kg pilica kod mojih u zamrzivac tri cetri manje vise nece se primetiti ;)

Lazic


Plazma Keks

Citat: Nensy_90 poslato 16 Jun, 2011, 14:38
Citat: Plazma Keks poslato 16 Jun, 2011, 11:22
Citat: Nensy_90 poslato 16 Jun, 2011, 04:27
Moje skuterce ipak nije spremno na tu egzibiciciju kao sto je voznja do tresnje...

Ako postoji neko ko bi voleo drustvo na mestu suvozaca bila bih zahvalna da se javi...

A i daj pricajte sta cemo za taj rostilj...
ja mogu. prolazim kroz kumodraz jer idem do 1000 ruza da cekam besnu rulju da naidje.

Dogovoreno.... samo ako se Vlajko javi da ide onda cu sa njim-bez ljutnje lakse mi je da se vozim ako je neko koga znam...  [yahoo]
to je i meni palo napamet, meni je svejedno. ti javi na pp ako se odlucis :)