Glavni meni

Drugo MotoManijacko veliko druzenje, 19. jun, Jezero Tresnja

Započeo Gašpar, 27 Maj, 2011, 13:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac


UFF


NINA46

Citat: Kanarinac poslato 15 Jun, 2011, 16:57
Aaaaaaa sta se desava na Brdu?????












   
   
Odg: PETICIJA PROTIV VOZNJE MOTORA
Odgovor #26 - 14 Jun, 2011, 09:43 Ocena: 0
 
kada se budemo okupljali, mogli bismo da se provozamo kroz moju rodnu ulicu gde sam odrastao. naime sada sam zet iz bloka45, inaèe sam roðeni banovo brðanin. Kuæa mi se nalazi u jednoj slepoj ulièici na samom vrhu Brda, poslednja u nizu.
E, da preðem na stvar. U kraju su se pojavili klinci , prvo jedan mali Marko, vozi nekog opasnog ATV, kvada, bem li ga, mali je poèeo sa 10 godina, sada ima 12-13 i skroz je kul. Voleo je ranije dok sam ja bio na Brdu da dodje i da prièa sa nama o motorima. Kako ja sada nisam tu , on se provoza i prièa i zamajava se sa mojom kevom. Njoj mali zanimacija. Kom¹ija baksuz je malog zaustavio i zabranio mu da vozi po tom delu ulice. Pre neki dam mali doðe sa jo¹ par klinaca skutera¹a, poneli alat (stalno ne¹to bud¾e) da u dvori¹tu namontiraju ljulja¹ku za mog sina od 9 meseci. Neverovatno dobra deca. Matori je do¹ao i poèeo da ih napu¹ava i psuje, gde je moja majka skoèila u svaðu i raspravu sa budalom, i¹lo je do toga da on zabranjuje mojoj majci ko æe njoj da doðe u goste i provodi vreme u dvori¹tu. Zbog silnih obaveza u ovih par dana nisam i¹ao do Brda pa da spontano napravim kotliæ i pijenje piva na sred ulice.

Ne pratis na casu...*.* [thumb_up] ;D

Kanarinac


NINA46


Kanarinac


balcan girl

kad se ne ide kod zveri vidimo se na tresnji a ja se javljam za onu kafu ;-)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

to od banovog brda, kojim se putem ide na tresnju? ibarska, obilaznica, onaj hotel sa ruzama u nazivu, ripanj i tako to?

Kanarinac

Banovo brdo, Vidkovac, Rakovica, pa ka Resniku, skrecemo kod 1000 ruza i prvac ka Tresnji :)

Plazma Keks


Kanarinac

eeeee pa nije samo da, vidis da sam izbacio ibarsku i obilaznicu :)

Plazma Keks

da bi stigao do 1000 ruza ides obilaznicom, prolazis pored resnika kada ides obilaznicom, i kada ides od rakovice pa kroz resnik, morao bi da ides obilaznicom da bi stigao do 1000 ruza. za ibarsku nisam bio siguran, a posto si ubacio vidikovac, sve mi je jasno :)

misa-pei

Da, to mo¾e da se zove obilaznica, ali od prekjuèe, kad su povezali sa Ibarskom, inaèe se smatra delom Kru¾nog puta. :D koji ide od Le¹tana do Rakovice, ili na tunel, pa se gubio u gradu, a sad je, eto, kao obilaznica pored kuæa, ¹kola, igrali¹ta...
Država je najveći neprijatelj naroda

Kanarinac

Meni je obilaznica onaj deo od ibarske ka autoputu :)))) Ovo je kruzni put. U sv sl razumeli smo se

Ruza-Bandit

Meni bi trebao prevoz za nedelju. Ja sam u Selu Rakovica posle spomen parka u Jajincima

Goshke

Koliko vremena se zadrzavate na jezeru? Ceo dan ili...?

Nensy_90

Moje skuterce ipak nije spremno na tu egzibiciciju kao sto je voznja do tresnje...

Ako postoji neko ko bi voleo drustvo na mestu suvozaca bila bih zahvalna da se javi...

A i daj pricajte sta cemo za taj rostilj...
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kengur

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 15 Jun, 2011, 19:17
Meni bi trebao prevoz za nedelju. Ja sam u Selu Rakovica posle spomen parka u Jajincima

Ima mesta u Nisanu koliko hoces. Jos ce biti i piva da pokvasimo grlo do tresnje... :)

Plazma Keks

Citat: Nensy_90 poslato 16 Jun, 2011, 04:27
Moje skuterce ipak nije spremno na tu egzibiciciju kao sto je voznja do tresnje...

Ako postoji neko ko bi voleo drustvo na mestu suvozaca bila bih zahvalna da se javi...

A i daj pricajte sta cemo za taj rostilj...
ja mogu. prolazim kroz kumodraz jer idem do 1000 ruza da cekam besnu rulju da naidje.