Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva MotoManijaka - Samo fotografije

Započeo dzimika, 22 Maj, 2011, 17:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

svetac

mislim da sam ja bio sa najmanjim,burgman 400!  :-[

Gašpar

Evo da vidite koji forum postuje i ciju majicu nosi Ian  :P :P :P :P




Inace, evo jos malo slicica od mene...



prpa_zr


Lazic

Dragi moji manijaci, za jedno nicim izazvano okupljanje, svaka nam cast... Evo malo losih slika...  [yahoo] Na kraju, naravno pocasni gost Ian Coates... [yahoo] [cheers]



[attachment deleted by admin]

Lazic

Da, jbt, Uff opet gazio Afriku... Ali zato kakvu...[rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

Gašpar


Lazic

Vatroglasno odelo ili ne, zakopacemo bjb do pola tockova u blato nepopularnosti... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Profa


KIZA69

uff-i brate,vidim te na camili,a povodom razgovora u coperu, sve mislim da ti treba jedan beg u nepoznato,mozda capetown kao sto pise na koferu,mozda destination enywhere... [chopper]
assumption is the mother of all fuck up...!

svetac

jedini motor vredan paznje danas!!  [klanjam_se] [klanjam_se]

[attachment deleted by admin]

Lazic

Zaboravio sam da napomenem, da je pola manijaka izbecilo oci, gledajuci KLE-a... [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

gane

¹teta za ki¹u....

[attachment deleted by admin]

Lazic

Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos je okrenem na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... Ne verujem sta uradih i to iz drugog pokusaja... Prvi put se nista nije desilo, al`je neko smanjio na odmrzavanje...[glavazid]

[attachment deleted by admin]

Lazic


gixxer


Lazic

a i posledice... spalih vozacku, i zamalo tri saobracajne... Nego, evo jos koja slika...

[attachment deleted by admin]

Cale

Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... [glavazid]
Covece,kakav si it lik !? [rofl] [rofl] [rofl] Pa kako si se setio mikrotalasne ? [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar

Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... [glavazid]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  Kakav si ti kralj Lazicu  ;D ;D ;D
A za onu prethodnu konstataciju u kojoj se pominje moje vatrogasno odelo - pluscina  ;)

Zena

Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... [glavazid]
Lazicu ja sam od ovog momenta tvoj zvanicni fan!!!
:D

ljilja-pei

Laziæu, jel se tako rodi¹ ili se to stièe s godinama? :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.