Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva MotoManijaka - Samo fotografije

Započeo dzimika, 22 Maj, 2011, 17:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Ja sam dosao pre sat vremena  ;D
Slike sutra...
Ajoooj u kakav pljusak smo mi uleteli pred Beogradom  [klanjam_se]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

znaci manijaci bas ste pravi :D u beogradu potop posle beograda par kapi oko velike plane i to je to :D ja i stefan stigli bez problema :D druzenje bilo extra fotke videcemo sutra sta je ispalo a ti lazicu lepo sam ti rekla da ostavimo marokanca za danas a ti c.c.c.c.c. :D :D a manijakuse za vas specijalni snimci od generalne probe jbg stripere spasila kisa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Havarisan


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

zVuk

eve i od mene malo slika...

[attachment deleted by admin]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

WOLVERINE

Gledam uzivam.........  svaka vam cast................................................... 

Nadalina

Dzukela u podznaku

zlaja

Ne znam gde ste na¹li ovog lika ali je car  [klanjam_se]  [klanjam_se]  [klanjam_se]

Lazic

Nasao je on nas, uz malu pomoc Miljana, pericemalog, Popaja, Vlajka i jos par dobrih ljudi... [cheers] [cheers] [cheers] Naravno moram da pomenem i bjb, tj hronicnu kurcobolju koja vlada tamo, ako nije neka "humanitarna" akcija u pitanju... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Cuo sam da je juce trebalo da odrze kurs bezbedne voznje, a milion manijaka juce bez i jednog incidenta... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3627.0

UFF

Citat: Zena poslato 22 Maj, 2011, 23:38
Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... [glavazid]
Lazicu ja sam od ovog momenta tvoj zvanicni fan!!!
:D


tek sad si to shvatila??

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3422.msg91893.html#msg91893

jel to juce dok si koristila mazzi-a kao lazy bag? :D

[attachment deleted by admin]

mrle

Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos je okrenem na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... Ne verujem sta uradih i to iz drugog pokusaja... Prvi put se nista nije desilo, al`je neko smanjio na odmrzavanje...[glavazid]

sve se to radi, ali se mikrotalasna prebaci samo na grill. Ja sam tako isu¹io i mobilni.

Gašpar

@Lazic: Jel vidis ti sta je bezbedna voznja  :D Na vencu se nije znalo ko koga obilazi, ali opet se sve zavrsilo bezbedno  :D
P.S. Zelim da pozdravim coveka na enduru(XT cini mi se) koji mi je ceo put ulazio u putanju. Da ga nisam propustio, mislim da bismo ovo pisali iz bolnice, obojica  :D


@UFF:  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Mazzi lazy bag  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


UFF


Evo kako su se neki snasli kad je pocela kisa
a ovi manijaci sto su radili u mesari su dobili pomocnike sa kisobranima :)

[attachment deleted by admin]

Ivan1979

Izvinjavam se sto se nisam pojavio  [doh] [doh] visa sila jbga,,,, u stavri vise visih sila se skupilo i udarilo u istom trenu [glavazid]  
Zao mi je sto sam propustio priliku da na gomili upoznam jos manijaka al jbga bice jos mnogo prilika za to ,,,  nekako  sam se probudio u 17:30 mada sam i tada pomislio da krenem ali posto sam se jedva dogegao do wc-a bio sam primoran da odustanem od te ideje.

[samoubistvo] [bolnica] [pop]

lord_oblivion

Citat: Ivan1979 poslato 23 Maj, 2011, 13:03
Izvinjavam se sto se nisam pojavio  [doh] [doh] visa sila jbga,,,, u stavri vise visih sila se skupilo i udarilo u istom trenu [glavazid] 
Zao mi je sto sam propustio priliku da na gomili upoznam jos manijaka al jbga bice jos mnogo prilika za to ,,,  nekako  sam se probudio u 17:30 mada sam i tada pomislio da krenem ali posto sam se jedva dogegao do wc-a bio sam primoran da odustanem od te ideje.

[samoubistvo] [bolnica] [pop]
[prebicute]  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar

Gde su slike od trenutka kada je pocela kisa, na kojima se vidi da su admini visa sila i da im ni kisa nista ne moze  :P :P :P :P :P

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.