Glavni meni

"Amaterska Motomanijaèka Peglaèina Kartinga"

Započeo Tamanitu, 22 Maj, 2011, 01:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tamanitu

Poèelo lepo vreme. Oæemo li na karting - Uffe, Skija¹u? Dobra smo ekipa, dajte volje ¾elje vremena i novaca...  [balavi] Autokomerc staza, ovih dana, predveèe? Jel treba da skeniram listu sa prethodne jurnjave, pa da jurimo vremena?  :P

skijash

Skeniraj sve liste pa da vidimo :P
Ja sam uvek za!

cone


Kengur

kakve su cene, poslednji put davno sam bio... tada bilo 700 din...

skijash

Oko 1000 dinara 10 min recimo, ne seæam se ba¹ taèno.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam prosle godine vozio 1.02.14 sa 112 kilograma...cufekalo me jedva povuce iz one sikane, ostatak vozim mnogo brzo. Vidim ovi su na 59.00 otprilike, a imaju po 40 kila...sramota
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


Gavrolini

vozio par puta,opasna navlakusa ali su kartinzi krsevi a i ja sam tezak....

Kanarinac


skijash

Na huji su br¾i i staza je otvorenija, ali je manje tehnièki zahtevna i ne radi im merenje vremena ¹to je smor. Ali za divljanje je bolje po¹to mo¾e lepo da se izdriftuje :)

Tamanitu

 [yahoo]
00.58.174 sam ja u ovoj turi uspeo, koliko se secam Skijash 00.58.631, itd. Jesu spore kante, al druzenje adrenalin i pajanje po stazi nam je lajt-motiv!

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

pa kad zivis na kraj sveta..  prigradski..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 23 Maj, 2011, 08:40
pa kad zivis na kraj sveta..  prigradski..
A tebi je Autokomerc blizu.....ti zivis odmah do aerodromske piste..jedi bre
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

ne kenjaj,izadje¹ iz dvori¹ta i samo pièi¹ obilaznicom,sve ti je pravo do tamo..
nema¹ ni 35 km vo¾nje..

UFF

jebes vreme meni je naj dozivljaj kad nekog sjebem i izbacim sa staze  [djavo] ;D :P [ban] [vatromet]

UFF

kao sto sam onog lika sa bmw-om svojim akrapima isterao na avali i naterao ga da se zakuca u drvo  ;D  [yahoo]

revolution ja kad idem kolima na posao idem obilaznicom uvek
treba mi 15 min total i imam 40km
[policaja] ujutru jos nema pa upalim levi migavac kad krenem i ugasim ga kad stignem u firmu  8)

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam privatnik, i ludaci kao vi , kada je lepo vreme, ne daju mi ni sat vrem,ena pauze...tako da
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Citat: revolution poslato 25 Maj, 2011, 00:01
Ja sam privatnik, i ludaci kao vi , kada je lepo vreme, ne daju mi ni sat vrem,ena pauze...tako da

Zato si pun ko brod, ne znas sta ces sa parama priznaj... [rofl] [rofl] [rofl]  ;)

zmiya

Citat: revolution poslato 25 Maj, 2011, 00:01
Ja sam privatnik, i ludaci kao vi , kada je lepo vreme, ne daju mi ni sat vrem,ena pauze...tako da


ma koga ti folira¹?mo¾e¹ lepo da ugasi¹ telefon i ode¹ na pecanje..ali nece¹ jer ti guzica alava na ke¹ovinu.. [srednjiprst]