Glavni meni

"Amaterska Motomanijaèka Peglaèina Kartinga"

Započeo Tamanitu, 22 Maj, 2011, 01:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gane


ЯЭВОЛУТИОН

E zaboravi da ti kazem.,..znas ono sto sam ti menjao osovinu u trouglovima....dodjes mi....znas da sam alav.....na rakiju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


despic

sto zmija ima narandzast nick...ocu ja narandzast nick!
klasican divljak

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

a ¹ta li je Revolutionu kad mu je ovako modar.. [policaja]

ЯЭВОЛУТИОН

poplaveo mi je od upotrebe.....pa srecan rodjendan...malo sam umoran ali kad odmorim cestitacu ti kako treba
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

skijash


Tamanitu

GoPro kamerica?
Ba¹ mi ¾ao ¹to nisam stigao, bio sam sa decom van grada. Okaèi vremena i utiske sa prve ovogodi¹nje, pa æemo zajedno da skidamo sekunde uskoro.

skijash

Gopro :)
Vremena su kilava, vozili smo dva puta po 10 min, u drugoj vo¾nji sam napravio 59:80, uop¹te nisam zadovoljan, ali dobro, vraæamo se u formu, nismo vozili 7 meseci :)
Ka¾e neki deèko tamo koji valjda vodi neku ¹kolu za klince da æe za mo¾da dve nedelje biti rental kartinzi od 270 kubika (za 200-300 dinara vi¹e) koji imaju 3 konja vi¹e i prave valjda 5-10 sekundi bolja vremena po krugu. Takoðe mo¾e da se iznajmi i trkaèki karting sa rotax 125cc dvotaktnim motorom za 3500 dinara 10 min.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tamanitu

Aajmoo ljudi! Jos malo pa ce i kraj lepog vremena. Radni dan, od ponedeljka, neko predvece??

MIGE

Citat: Tamanitu poslato 26 Avgust, 2011, 23:35
Aajmoo ljudi! Jos malo pa ce i kraj lepog vremena. Radni dan, od ponedeljka, neko predvece??
ocu ja,samo napisi kad  [hello]

skijash


stefgi


Tamanitu

 [yahoo]...dobar nam je bio provod na stazi, a i posle! Regrutovali smo novog motomanijaka, sa 450 SXC u SM  [balavi] s 19 god ima karijeru profi trkaca i kartinga i Supermotoa!
Teska borba sa skidanjem stotinki, mnoogo su restriktovani rentali, zbog nagradne igre
Skijash 1 00 190
Coha 00 59 915


zmiya

E svilenko jedan,u prvom krugu najbr¾e pa posle nema snage u rukama..napraviæe teren od tebe èoveka.. [srednjiprst]

Tamanitu

cutuj tamo, pitak brata Kizu i Micjka kako smo pajali neko vece!

zmiya

uh,uh ti sa 45 kila se trkao sa 150kila¹ima,pa ih kao odrao..