Glavni meni

Udes kod Èaèka...

Započeo Icemilutin, 21 Maj, 2011, 14:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Icemilutin

Ljudi, zna li neko ¹ta je sa dvojicom momaka koji su se juèe oko podne zakucali motorom u ladu nivu na ulazu u Èaèak?
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

gaspar5

Znam ja u teskom su stanju.... jedan je prebacen u kragujevac a drugi je ostao u cacanskoj bolnici..... Decko koji je u kragujevcu ima teske povrede glave i u dubokoj je komi, a vozac motora operisan i sada je u stabilnom stanju ! ! !

mkt


rboban

COPY/PASTE

Juce sam bio ocevidac udesa kod Preljine, od BG prema Cacku. Dva momka na motoru, vozac sa kacigom i suvozac samo sa fantomkom, obilazuli su kolonu autompbila na ravnom delu puta veoma brzo 160-180km/h.Voznja je bila veoma riskantna i opsana. Nisam uspeo da vidim koji motor je u pitanju. Na zalost, ne jedno 500m ispred me sa puta sa leve strane ukljucilo se vozilo (Lada Niva) i nesrecni motorista de zabio u taj auto od pozadi - prosto ga je stigao. Preleteli su preko auta i pali na kolovoz, mislim da je vozac prvo zakacop telom kabinu auta. Suvozac je lezao na kolovozu bez svesti u lokvi krvi iz glave i usta sa vidni polomljenim ekstremitetima i jako teskom povredom glave i desnog ramena! Vozac je takodje lezao nepomican ali je bio pri svesti , cdak je malo i komunicirao.I on je bio jako tesko povredjen, ali ipak manje od suvozaca.
Ride It Like You Stole It

MILJAN

Cave ab homine unius libri

macandriver

neka neko javi da li je ziv decko sa fantomkom.....ja sam mu skidao kapu....vozac sam kamiona i pretekao me je taj motor i posle nekoliko stotina metara su pali

stefanar

Evo ovako momci ,momci sto su imali s. nesrecu su iz Arandjelovca decko sa fantomkom je jutros premnio od posledica nesrce a vozacu je bolje ...

lord_oblivion

Iz Arandjelovca? Zna li ko njihova imena? Mozda ih poznajem...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MILJAN

A posle oporavka ide u zatvor...  Proizrokovao je smrt suvozaèa.... Polako bre ljudi!.... ®ivot nema reprizu-.-.
Cave ab homine unius libri

stefanar

Vozili su Yamahu R1 a Milos Gasparovski (vozac) Zdravko Smigic (suvozac) brate mi i dalje neverujemo sta se desilo :((((

Gasp.

Imena nisu bitna,niti je sada bitno sta ce biti bilo je sta je bilo malog Zdravka vise nema,samo mozemo svi da nagadjamo sta je bilo i zbog cega se sve desilo,brzina jeste bila velika sve ostalo nije bitno.a to dali ce vozac u zatvor ili ne nije na nama da sudimo i dajemo sud.Tragicno je to sto se desilo.

stefanar

Na zalost danas je preminuo i vozac (Milos Gasparovski) :(((((((((

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Icemilutin

E, tek sada sam proèitao odgovore, posto nemam internet. Hvala vam na informacijama. Bio sam kombijem u koloni koja je nastala zbog udesa i video sam samo motor, koji nisam mogao da prepoznam.
Jeziva scena... :( Tada sam pitao pandure ¹ta je sa njima dvojicom. Rekose mi da su zivi, ali da su u mnogo lo¹em stanju. Stravièno :( :( :(
Zao mi je sto su nastradali i sto se sve tako zavrsilo!
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

srbac


Gasp.

Ni njega mi vise nema

Panta Zemunac

Nismo mi ti koji trebaju nekome da sude...ima ko je od pamtiveka zadu¾en za ljudske rabote!

Momcima, neka je veæna slava i neka su im ¹iroki drumovi....

Ujedno, kao jedan od nas, bajkera, izra¾avam zahvalnost vozaèu kamiona koji je suvozaæu bajka skinuo 'fantomku' a koji se trenutno prikljuæio na¹em forumu!
Ljudski nadasve, s'obzirom da nas mnogi samo kritikuju! Zahvalnost i svim ostalim uèesnicima u saobraèaju koji su pomogli na¹im drugarima u ovoj te¹koj nesreæi!

stefanar

Zamolio bih ocevidce da tacno ispricaju sta se dogodilo posto sam cuo vise prica ... ????

macandriver

Decko je vozio zamnom,jedan kamion je bio ispred mene. . .krenuo je u preticanje,silovito 3 ili 4 puta je presaltao i vise ih nisam video. Bacim pogled negde sa strane i vratim pogled na put,kamion stoji ,jedva sam zakocio i poceo da psujem. . .ali covek je ukljucio 4 zmigavca. . .stomak me je presekao,znao sam da je bilo neko sranje. . .izasao sam i vec je dosta ljudi bilo i niko nista ne preduzima. Vozac pored motora,kaciga pored,benzin na sve strane,motor unisten,decko kuka,doneo sam neki presovani karton i stavio mu pod glavu i stavili ga na bok da lezi,kukao je bas. 10 metara dalje decko u jaknici i potkapa samo na glavi,lezi na grudima i rukama pod sobom,na licu lezi. , .krklja i gusi se u krvi. . .neko mi je dao noz i rasekao sam kapu. , .da ne pomerim glavu a ipak da mu malo oslobodim disanje. . .prizor strasan. ,krv na sve strane. Prestao je bio da dise ali kad sam to uradio poceo je opet da krklja,umazan sam bio od kr vi ali morao sam to da uradim. Mnogo mi je zao zbog toga,mladi momci,ja volim motore,stric vozi cbr 1000 fireblade,ponekad i ja proteram neki krug ali kad sam video te momke,uh. Strasno,zao mi je. Cesto prolazim tu,bio sam pre dva dana,ima fleka od krvi jos.

MIGE

TUGA ,neka im je vecna slava  :(