Glavni meni

Udes kod Èaèka...

Započeo Icemilutin, 21 Maj, 2011, 14:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefanar

Macandriver hvala ti puno na odgovoru jebiga ni ja ne verujem da ga vise nema :((((( jer vozac nije mogao nista da kaze ? kazu da suvozac nije davao nikakve znake da je ziv...

macandriver

Brate to je strasno,ja vozim vec tri godine,svasta sam video,ali ovo nikad. . .da kazem da je vozac  vise kriv nego ovaj sa ladom. . .ipak je isao velikom brzinom,po saltanju i zvuku,preko 150,ma i vise,ja sam vozio 70,bukvalno nas je preleteo. Taj lik sa ladom nije mogao da vidi. . .ali to sad vise nije toliko bitno,momci su nastradali. . .koliko godina su imali?

stefanar

Vozac je 1988 a su vozac 1993 ... a jer vozac bio svestan nakon pada msilim dok nije stigla hitna ???

WOLVERINE

Citat: stefanar poslato 30 Jun, 2011, 16:44
Vozac je 1988 a su vozac 1993 ... a jer vozac bio svestan nakon pada msilim dok nije stigla hitna ???

 Zar je bitno?????

macandriver

Brate bio je,pitao sam ga kako je,rekao je da ga boli sve i pitao me je zasto ne vidi na levo,ili desno oko,ja sam mu rekao da je arkada pukla i pitao je za tog decka koji je bio lose,rekao sam mu da je dobro. . .i rekao mi je da je iz Arandjelovca. Ja sam mislio da ce on ostati ziv. Iskreno,onaj drugi je bio prestao da dise,pa kad sam mu rasekao kapu poceo je opet malo da se bori ali bio je bas lose,nisam verovao da ce preziveti. . .

stefanar

I ja sam mislio da ce se Milos izvuci ali izgleda da je tad sve bilo vruce milsim kazu da su mu pluca bila mnogo povredjena i da je prestao kiseonik da mu dolazi u mozak ... jer on od kako je odvezen u urgetni on je bio u komi znaci tu sa tobom sto je pricao bilo mu je izgleda poslednje :((( a za zdravka su rekli odmah da ce tesko da se izvuce da mu je pukla lobanja i on je prvi preminuo... ma jebiga brzina je ucinila svoje :((((